Wasabi

• Francie Wasabi (více)

Hubert je policista se zlatým srdcem a ocelovými pěstmi. Právě těmi jedné noci inzultuje v nočním klubu nevychovaného výrostka. Vše by bylo v pořádku, kdyby ale nešlo o synáčka Hubertova nejvyššího šéfa. Incident je třeba zamést pod stůl, a proto je mu doporučena delší dovolená. Při svém posledním volnu před dvaceti lety se Hubert setkal s Japonkou Miako, svou životní láskou. Tenkrát se poprvé a naposledy cítil šťastný. Jako lidská bytost, ne jen jako policista. Miako jej ale záhy záhadně opustila. I proto bere nyní dovolenou jako šanci vnímat svět kolem sebe jinak. A brzy zazvoní telefon až z dalekého Japonska. Právní zástupce ho informuje, že Miako před několika dny zemřela. Než odešla, sepsala závěť. Odkázala mu svůj nejcennější majetek. Něco velmi speciálního. Je to víc než dědictví, víc než dar a také víc než obrovský problém... (TV Prima)

Estrecha

Skvělý film, který vás rozesměje i po několikátém shlédnutí. Nečekejte žádný hluboký příběh. Film je provázen výbornou muzikou po celý film. ()

honza7

film by byl na 5 hvězdiček... pokud by v něm nebyly "ukradené" hlášky z jiných filmů už to mě otravovalo... pak ta protivná japonka... uff... no budiž.. rejža to tak chtěl... ale tak Reno si nezaslouží méně než 3 hvězdy... proto mu toto stanovené minimum za tenhle film dám.... ()

Yesqward

Film je dobrý, priemerný. Ako akčný film celkom naplnil moje očakávania, ale ako komédia nie. Malo to zopár vtipných situácií, ale nie dosť na 5*. Dávam 65%. ()

lennyd

Hubert (Jean Reno) je kromě skvělého policajta také velkým smolařem. Při jedné akci, kdy rozdrtí gang tranvestitů nechtíc zraní i syna policejního ředitele, a je mu "doporučena" dovolená. Zrovna také umírá jeho dávná láska, japonská žena Miko, která stanoví Huberta jako jediného dědice. Součástí dědictví je i dcera Miko (i Huberta) a 200 miliónů dolarů a yakuza na krku... Francouzská detektivka v japonském prostředí, skvělý Jean Reno (dojemné scény kdy se dozvídá, že je otcem) i zábavný zmatkař Maurice činí z tohoto filmečku skvělou odpočinkovou komedii. Nečekejte žádné poslání ani rady do života, jen spoustu humoru a akce... ()

Raven0

Docela nudné. Příběh téměř žádný a když už se něco objevý, je to profláklé klišé. Komedie je to také pochybná, za celý film jsem se zasmál tak třikrát. Ani Jean Reno nic nehraje, protože veskrze nemá co. Jediné významné plus, kvůli kterému dávám tři hvězdy, je ta roztomilá asiatečka. Jinak ztráta času... ()

Redswif

Akční komedie, která je stejně ostrá jako japonský křen "wasabi". Jean Reno prokázal, že dokáže zahrát vše a přesto si zachovat kamenou tvář ;-) Tvrdý a nekopromisní policajt, zjistí o své minulosti nějakou novinku, že má dceru. Tak jede do Japonska, aby se o ní postaral. To však nebude tak jednoduché. Důležitá je akční stránka a ta komedie, která vzniká dcery a jejího otce(ta ovšem neví že je to její otec). Nečekejte víc a relaxujte ()

ywo666

Bohužial nie. Reno sa snaží a je neskutočne sympatický. Ale čo z toho keď ostatné postavy sú o ničom. Slabí záporáci predstavujú body dole. Renov blbý parťák. Body dole. Absolútne neznesiteľná Renova japonská dcéra. Body dole. Celé je to vo francúžšite, respektíve trochu japonštiny. Body dole. Škoda, že sa mi nepodarlo dohľadať anglicky dabovanú verziu. Humor občas nasilu a na komédiu som zasmial málo. Body dole. Bitky sú choreograficky na úrovni Buda Spencera a zachraňuje to iba jedna solídna s golfovými palicami. Prestrelky sú tiež absurdné ale aspoň som sa zasmial. Celkovo to vidím tak na 50% a slabé tri*. Veľmi slabé. Ale Jean veľkým pozitívom filmu. ()

VanTom

Po nic moc Taxi mě tato další akční komedie z dílen Luca Bessona velmi příjemně překvapila. Není to sice příliš akční, ale Jean Reno má olbřímí charisma, stejně tak jako je ta japonka roztomilá. Scénář samozřejmě nic objevného, ale je alespoň vtipný. ()

Master19

Asi se nedočkáme filmu, kde by Jean Reno hrál myslivce, nebo třeba obchodního zástupce. Každopádně tohle mě docela zaujalo a další variace na téma soužití nesourodých lidí se celkem povedla. Nic světoborného, ale fajn. ()

Aven

Film, který si nehraju na nic víc než čím je - tzn. oddechová mlátička braná s nadsázkou a obsahující sem tam nějaký ten vtípek. ()

sskrblik

Je nadslunce jasné, že bez Jeana Rena by tenhle film byl velmi slabej. Na Wasabi se dá v klidu koukat, slušnej průměrnej akční film, kterej neurazí. ()

Danny F.

Tady se Reno nějak nepovedl co se role týče. Humorné to bylo dosti, ale film mi nějak připadal dost přepadle a obyčejně. 55% ()

harryy

Režia mala asi problem s nazvom filmu ked skoro na konci filmu Reno zere wasabi.To ale aj tak ziadna sláva. Reno hral dobre čo sa o ostatných hecoch (hlavne o tej asiatskej babe) nedá povedať. 35% ()

fabecc1222

Klasická dávka poctivé Francouzské taškařice, obohacená o kontrastní Japonské zaměření, která tomu dodává exotický nádech navíc. Jean Reno ve své klasické poloze, která mu prostě sedí nejvíc, a vesměs nikdy nezklame. Akční scény sice nejsou bůh ví jak dobře natočené, ale choreografie je nápaditá a třeba akce s golfovými míčky je fakt pecka nápad. Když to člověk vezmě takhle časově zpětně, tak je to jeden z posledních záchvěvů těch šílených Francouzských komedií. ()

davidek

Nezkutečná komedie.Nádherný suchý francouzský humor je nenapodobitelný. Nedám pět pro pár zbytečných scén, ale jinak téměř pět. Jen pro WOODYho, nikdo nikoho v té bance nezastřelil. ()

-ELFKA-

Wasabi nebol zlý film, ale mne osobne by sa viac páčilo keby bol spracovaný ako napínavý thriller. po každej stránke mi tam niečo chýbalo. Akoby sami tvorcovia nevedeli ako má výsledok vyzerať. ()

Blackberry

Podarená francúzko-japonská krimikomédia s tradične výborným Jeanom Renom. Film je postavený na veľmi kvalitnom scenári, čo je pre takýto žáner nie vždy pravidlom. Naozaj som sa pri mnohých "heftoch" smial a samotné elegantné zvládnutie nepriateľov bol len akýsi vedľajší bonus. "Je to už dvadsať rokov! Nie, deväťnásť!" ()

Magniel

Mám rád francouzské komedie, zvlášť, když v nich hraje Jean Reno. Tady přemýšlení není na místě, stačí si sednout do křesla a v klidu si tento film užít. ()

Autogram

Jean Reno má na krku opäť nedospelú žabu, ale tentokrát to už nie je tá dráma, ako kedysi. Len priemerná komédia s často hlúpymi situáciami, ale za to že potešila, aj ja ju poteším tromi hviezdami. ()