poster

Terminal Man

 • USA

  The Terminal Man

Sci-Fi / Thriller

USA, 1974, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • corpsy
  **

  Je to tuctovka rokov 70tych, kde sa viac kecá ako koná, chce sa to umelecky vyrovnať podobným snímkom tej doby a zožať patričné ovácie. Chyba lávky!(29.1.2018)

 • jonyyy
  **

  Je mi to líto, že dávám zdejší nejnižší hodnocení. Těšil jsem se. Je to celkem dlouhý film, ale mám pocit jako by se tam za celou dobu nic nestalo. Zklamání. 40%(19.4.2011)

 • Koly
  *****

  Určitě ne tak dobré a strhující, jako Crichtonova knižní předloha, přesto dávám plný počet. Film se oproti knize v několika místech dost liší a má daleko přímejší tah na bránu. Možná je to i dobře, protože nacpat do 107 min všechnu tu Crichtonovu omáčku okolo využití počítačů v lékařství a strojů, které se vymknou kontrole, asi nejde. Pokud vím, tak to zatím nevyšlo na dvd, takže je to hůř sehnatelné, ale kdo se bude dostatečně snažit, určitě neprohloupí.(11.6.2006)

 • Blackadder
  ****

  Moje skoro nejoblíbenější Crichtonova knížka, takže jsem se na filmovou verzi těšil. Jako, není to špatné, ale je to taková rychlojízda... nicméně člověk si teď už dokáže přiřadit obličeje ;)).(14.12.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace