Terminal Man

The Terminal Man

Sci-Fi / Thriller

USA, 1974, 107 min

• corpsy

Je to tuctovka rokov 70tych, kde sa viac kecá ako koná, chce sa to umelecky vyrovnať podobným snímkom tej doby a zožať patričné ovácie. Chyba lávky!(29.1.2018)

• jonyyy

Je mi to líto, že dávám zdejší nejnižší hodnocení. Těšil jsem se. Je to celkem dlouhý film, ale mám pocit jako by se tam za celou dobu nic nestalo. Zklamání. 40%(19.4.2011)

Určitě ne tak dobré a strhující, jako Crichtonova knižní předloha, přesto dávám plný počet. Film se oproti knize v několika místech dost liší a má daleko přímejší tah na bránu. Možná je to i dobře, protože nacpat do 107 min všechnu tu Crichtonovu omáčku okolo využití počítačů v lékařství a strojů, které se vymknou kontrole, asi nejde. Pokud vím, tak to zatím nevyšlo na dvd, takže je to hůř sehnatelné, ale kdo se bude dostatečně snažit, určitě neprohloupí.(11.6.2006)

Moje skoro nejoblíbenější Crichtonova knížka, takže jsem se na filmovou verzi těšil. Jako, není to špatné, ale je to taková rychlojízda... nicméně člověk si teď už dokáže přiřadit obličeje ;)).(14.12.2010)