Patrik Bateman je mrtvý, ale jeho zlý odkaz přetrvává dál v těle krásné Rachael. Jediné oběti, které se podařilo uniknout z jeho spárů. Vypadá jako každá jiná studentka. Přitažlivá, mladá a talentovaná. Rachael má ale i nadání šikovně připravovat o život všechny, co stojí v cestě k jejímu cíli... (oficiální text distributora)

Rayers odpad!

No to je snad vtip! Já se omlouvám, vím že bych neměl hodnotit, když jsem nebyl schopen film dokoukat, ale tohle prostě nejde! Takový... podivný... nepovedený... stupidní... neštěstí. Takhle zprznit pověst American Psycho! Po 45 minutách jsem to musel vypnout, odstranit do koše a ten hned vysypat. A budu dělat, že jsem to nikdy neviděl. ()

Dexies

U tohoto filmu jsem se zasmál, dobře pobavil a oddechnul si ... nic jiného totiž u toho nejde dělat, oproti jedničce není tak brutální a syrový, ale má to svoje kouzlo, William Shatner perlí, hlavní hrdinka je sympatická a dobrý hudební doprovod, to vše přebíjí špatný scénář a trochu děravější příběh, ale jak říkám lehčí "komedie" na odpoledne :) ()

SNCIS

Mila Kunis zabíjí na škole všechnu konkurenci, aby byla nejlepší v ročníku. Děj byl spíš komedie. Kdo viděl jedničku tak mi dá za pravdu, že tenhle film nemá s jedničkou nic společného. - 20%. ()

M.Fish

Měl jsem chut film vypnout cca prvních 15 minut, pak se film přehoupne z odpadu do takového podprůměru a bohužel konec je naprosté dno. ()

IamWerca

Musím uznať nie je to zrovna najlepší film a zožal veľkú vlnu kritiky a ani kvalitou  sa nechytá na Americké Psycho 1 ale som ten typ človeka čo aj na zlom filme nájde dobre veci a aj naopak na dobrom zle. Na tento film sa treba pozerať z viacerých hľadísk alebo z viacerých aspektov. Skusmé si najprv zhrnúť mínusy človek nie je pri scénach v napití v podstate od začiatku vieme čo sa za par minút stane žiadne prekvapenia nenastavajú, ďalej prvoplánový vyber hlavnej hrdinky alebo teda herečky ktorá stvárni hlavnú hrdinku a týmto nechcem podceniť herečku skôr to že, vybrala sa krásna a hlavne pre mužov veľmi príťažlivá herečka a mnoho ľudí si film pozrie len pre ňu. A jeden z ďalších nedostatkov a dôvod zbytočnosti tohto filmu je že, v prvej časti sa hrali na otvorený zaver (divák môže premýšľať ci to bola skutočnosť alebo len chorá predstava hlavnej postavy) a hneď v začiatku druhej časti v podstate cely tento zámer prvej časti zničili a odpovedali na zasadnú otázku prvej časti čiže hlavná postava v prvej časti bola skutočne sériový vrah. Tato odpoveď na hlavnú otázku prvej časti znížilo hodnotenie a znehodnotilo do značnej miery obe časti a narušilo ich netypickosť a jedinečnosť. A teraz prejdime na plusy Americké psycho 2 ma nadchlo vraždy hlavnej hrdinky neboli zbytočné dôvody vrážd boli  pre diváka jasne a zrozumiteľne aj bez rozmýšľania bez pátrania po tom prečo to hlavná hrdinka robí. A svojim spôsobom zaujímavé ponaučenie aj keď to netreba brať doslovne ako hlavná hrdinka treba si ísť za svojim cieľom "aj cez mŕtvoly" kým nedosiahneme to čo si zaumienime. ()