Spider-Plant Man

(TV film)

Krátka paródia na film Spider-man. Nový superhrdina Spider-plant (Rowan Atkinson) najprv zachráni krásnu ženu do ktorej sa okamžite zamiluje. To však využije Batman, ktorý žiarli na slávu nového Superhrdinu. Ale nakoniec všetko dobre dopadne. (ethos)

Kryton

Třes se Marvele je tu totiž komixový film co strčí některé tvé komixové adaptace do přihrádky BatClia. Spiderplant je dokonce tak skvělá komedie, že kdyby podle tohoto vznikl celovečerák, strčí hravě levou zadní veškeré parodie dnešní doby. ()

themic

Sice je to totální kravina, ale je to docela vtipný:) Ani by mě nenapadlo, že by se tohle mohlo dostat na CSFD, jsem překvapen. Rowan Atkinson je dobrej komik. 80% ()

mysiak

Mr.Bean ako Spider-Plant..vtipné...a Batmanov smiech je dosť diabolský, aby bol legendárny...a Bat-Clio je proste úžasné... ()

blackrain

I známý komik podlehl fenoménu Pavoučího muže. Samozřejmě si ho stvořil k obrazu svému. Vidět Rowana Atkinsona jako maskovaného superhrdinu je docela zážitek. Hlavně ten jeho zelený obleček je nezapomenutelný. ()

beran-ek

Začátek.. dokud tam šel ještě vidět Simon Pegg vypadal nadějně.. Ale poté mi to připomínalo připitomělou parodii (podobné Superhero movie) ()

Dexter1

Anglický humor v hollywoodskom šate. Jimmovi Broadbentovi sedí Batmanov overal viac ako Adamovi Westovi. A Rowan Atkinson ako drsný maskovaný superhrdina bol naozaj vtipný. Najviac, keď hľadal kostým, ktorý by mu najviac sedel. ()

Carlossss

Spider-Plant Man je totálně ulítlá parodie na Spider-manovky a Batmanovky... Rowan Atkinson ještě nepatří do starého železa a Batman a jeho Bat-Clio jsou dokonalí:-D ()

MCZ

Simon Pegg během té své necelé minuty ostatní těžce válcuje, což asi není úplně dobře. 4/10 ()

Kwaichi

Batman je môj superhrdina číslo 1, takže nízkorozpočtová paródia naňho ma samozrejme moc nenadchne. Ale musím uznať, že od nástupu Robina na scénu to nemalo chybu. ()

StanislachKo

Roztomilá kravinka :) Britský humor ešte britskejší ako býva zvykom a svoju nevýhodu (príšerne lacné) povznáša na najsilnejšiu stránku scatchu. Celú štvrť hodinu som sa vraj škeril. Neviem o tom :) ()

Wallas

Nízkorozpočtová krátkometrážní parodie na akční hrdiny, s několika podařenými britskými vtípky. Nic víc, nic míň. ()