Měla to být úplně běžná zakázka. Drobounký lupič klenotů Calvin Simms (Marlon Wayans) je najat, aby ukradl drahý královský diamant. Jeho zabedněný parťák Percy ale diamant upustil přímo do kabelky Vanessy Edwards (Kerry Washington - Ray) a jejich dokonalé plány tím poněkud pokazil. A tak když narážejí na Vanessina manžela Darryla (Shawn Wayans), který beznadějně touží po vlastním dítěti, nenapadá Calvina nic chytřejšího, než obléci plenky a hrát si na opuštěné dítě. V nové roli musí přetrpět spoustu ponížení a odporných rodinných vycházek. Hlavně však musí dostat drahokam zpět dřív, než ho jeho “noví” rodiče odhalí. Režie filmu se ujal Keenen Ivory Wayans (Někdo to rád blond). (oficiální text distributora)

Baroque

ja som sa fakt bavil. možno sú štyri hviezdičky príliš, ale to je skôr chyba admina, vzhľadom na to, že 5 hviezdičiek nemôže definovať presné kvality filmu. 7/10 ()

Bow-Z

Ach jo, já fanoušek Wayanovských filmů, jsem trpěl. Laciný, ubohý a předvídatelný gagy. Pití mateřskýho mlíka a nadměrná velikost mužství - to tu už párkrát bylo ne? Měl mě varovat už trailer.Je to spíš 1,5 *, ale kvůli Schneidrově godzile a předchozím Wayanesovkám hvězdy dvě. ()

motočka

nevim jak vi, ale já sem se hodně pobavil. tohle je proste super komedie a opravdu je to povedené. kdo neviděl ať se podívá . přeji příjemnou zábavu. ()

poky_1

Skvělý film na pobavení, a kdo říká že to je trapné a bizadní tak ruku na srdce zasmáli jste se já bych řekl, že ano. Tenhle film má hlávní účel a to pobavit a mě pobavil. ()

Šušu

Myslela jsem, že to bude jen fekální komedie, ale byla to velmi zábavná fekální komedie. Strašně moc jsem se smála... - zní to jako kašel 40 letého kuřáka - ()

M@xo

Chvilkami som sa smial, chvílkami zakrýval oči, neni to nič moc, ale ludia s ktorými som to pozeral sa natom bavili tak aj podľa toho hodnotím... ()

Ejvi

Nemůžu si pomoci, ale filmy od Wayansu mě prostě berou. Pidihajzlík je vtipná, ujetá komedie. Správnej nářez, kterej by od nich člověk očekával. ()

Nelusha

Hvězdička je jen za obsazení, jinak větší kravinu jsem už hodně dlouho neviděla. Předesílám, že film není lepší, ani když jste pod vlivem alkoholu. ()

damapo

Tak opět, je to taková ta klasická komedie, která nesedne každému. Ale pidihajlík není nějak zvlášť nechutný, myslím si, že pobavit se dá. Mě to pobavilo, podruhé se na to už ale nepodívám. ()

matespal

s osobním důvodů musím dát 5 hvězd,když tenhle film viděli v práci(a že je nás tam hodně)tak mi začali říkat pidihajzlík ()

Jinpachi odpad!

Nesympatické postavy, hraní jako na zchátralém ochotnickém divadle a s komedií to má společné asi to, jako obsluha benzínové čerpací stanice s přistaveným Lamborghini na parkovišti. Absurdní, hloupé a bezduché plácání jako živé vysílání z parlamentu, kdy se někdo pokouší o vtip. ()

Magnomous

Ja na americke komedie moc nejsom, ale z nejakeho dovodu mi toto prislo pred par rokmi strasne vtipne :D. A tipujem ze by tomu tak bolo aj dnes. ()

marian666

Po filme Niekto to rád blond dalšia komedia bratov Wayansovych plna sexuálnych narážok, nie je to moj šalok kávy tieto americké komedie, ale toto sa dalo pozriet. ()