Reklama

Reklama

Obsahy(1)

House zaujme případ Clarence, vězně z cely smrti, kterému očividně zbývá pár dní života. Podaří se zjistit, že Clarence ve vězení pil inkoust do tiskárny, protože se chtěl zabít. House neutralizuje methanol z inkoustu ethanolem ve whisky. Tím mu zachrání život. Pak se zaměří na zjištění příčin, které Clarence vedly k vraždám, a zjistí, že má nádor, který v nepravidelných intervalech vypouští do těla velké množství adrenalinu, jenž způsobuje zuřivost a násilnické sklony. Když je Clarence vyléčen, může se vrátit zpátky do cely smrti. (TV Nova)

(více)

Recenze (3)

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Silný úvod nové řady. Pěkná epizoda pro Foremana, kdy je při práci konfrontován s někým, kdo mu připomíná, jak mohl sám skončit, kdyby mu nevyšla medicína. Zajímavý medicínský případ, nejlepší je začátek, kdy se Clarencovi zjevují jeho zabité oběti. Ta linie se smrtelně nemocnou mladou ženou, se kterou se Cameronová spřátelí, mi tam vždycky přišla navíc. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (8)

  • Päť stupňov umierania, o ktorých House (Hugh Laurie) hovorí, sú výsledkom pozorovania psychologičky Elizabeth Kubler-Rossovej. Sú to: popieranie, hnev, vyjednávanie, depresia a prijatie. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama