Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Muži, který byl se svou známou na pouti, začne najednou téct z očí krev. Poté, co je hospitalizován, mu dělá největší starost, jak vše oznámit své přítelkyni. Známá, která s ním byla, je jeho sousedka, přítelkyni však nikdy na vlastní oči neviděla. Když se Adamsová s Chasem v rámci pátrání po zdroji nákazy dostanou do pacientova bytu, nestačí se divit - přítelkyní je realisticky vymodelovaná silikonová panna. Emily, Houseova stálá placená společnice, mu oznámí, že se svou prací končí. House tedy ve své kanceláři pořádá konkurz na novou poskytovatelku sexuálních služeb. (TV Nova)

(více)

Recenze (2)

kwoky 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V tomto díle se tvůrci nebáli vzít hodně zajímavé téma. Povedlo se jim to, šli na to s citem i humorem. "Tvůj poslední vztah selhal tak, až jsi skončil v base. Teď se nalepíš na tuhle šlapku, když jsou kolem asi tři miliardy jiných žen, co šlapky nejsou, některé jsou i pohledné a inteligentní, jedna z nich bydlí ve tvém bytě a je za tebe provdaná." ()

Galerie (6)

Zajímavosti (8)

  • Muža, ktorý má záujem o randenie s Parkovou (Charlyne Yi), hrá Patrick Stump, ktorý je známy najmä ako spevák kapely Fall Out Boy. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama