Joe brzy zjistí, že má v novém bytě spolubydlící. A ne ledajaké - tisíce švábů, kteří umějí nejen mluvit, ale i tančit a zpívat. V hlavní roli americké hudební komedie Jerry O'Connell.  Joe (Jerry O'Connell) právě dostudoval a chystá se postavit na vlastní nohy. Nový život chce začít v New Yorku, kam se přestěhoval z rodné Iowy. Kromě práce si Joe musí najít i místo, kam by složil hlavu. A vzhledem k tomu, že nemá zrovna moc peněz, nemůže mít na byt příliš vysoké nároky. Když se tedy objeví nabídka volného apartmá v Brooklynu, neváhá a téměř okamžitě se do něj nastěhuje. Počáteční radostné opojení z vlastního bytu ale rychle opadne. Joe totiž brzy zjistí, že má spolubydlící. A ne ledajaké! Tisíce švábů, kteří umějí nejen mluvit, ale i tančit a zpívat, dokáží Joeovi pěkně znepříjemnit život…Americkou hudební komedii natočil režisér John Payson. (oficiální text distributora)

D.I.G

Tá chrobač je absolútne hustá, švábie porno, hlášky, bohovská animal komédia, aj keď miestami nechutná. ()

Sir Ludvig

Príbeh o tom, ako sa dobrý nápad, dokonca s podporou MTV môže zmeniť na nefalšovanú nudu. Pozerať sa na to dá len preto, že je to PSYCHO. ()

Pitryx

Lehce oddechová komedie. Občas jsem se zasmál, ale také občas nudil. Některé scénky jsou skutečně podařené. Film si nehraje na něco velikého a je tím, čím je, totiž rodinnou zábavou. CI 7258/7602 09112010 ()

Simako

Já budu asi za .....!!Ale tohle je tak ujetá komedie!!Fakt jsem se dobře bavil!!!Uchvátila mě především skupina "Sráč"!!Opravdu pěkný projev v Jerryho podání!! Omlouvám se všem, ale tohle mě fakt dostalo!Za pět!!! ()

fujarik

"Alvin a Chipmunkové" v hlavní roli se šváby... K jídlu tento film rozhodně nedoporučuji (záchodová mísa plná švábů je opravdu nechutná) :-D Jinak vcelku ucházející komedie s prvky několika žánrů... ()

Baroque

celkom sranda. začiatok je super. skvelé privítanie made in new york. :DDD šváby sú bravúrni. nečakajte nejakú genialitu, klenoty od jima carreyho sa nekonajú, ale jerry o´connell nesklame, je v pohode. taký sympatický blbeček ala buran z Iowy. pripomína mi to univerzitných študentov, čo prišli do mesta a čumeli ako bača na tuzex. samozrejme, je tu pozitívny odkaz, posolstvo, čo to všetko ťahá nadol. ale nikto vám tu netlačí do hlavy, že ide o dielo od Lyncha alebo Bergmana. fajn. dá sa. a fetiš senátora doughertyho :DDD ()

bocy

Myslím si, že sa jedná o pekný, hoci miestami trochu morbídny muzikál. Mne sa film páčil, mne podobným odporúčam do pozornosti. Sex, bugs and rock and roll :-) ()

BigBen87CZ

Já nevim, ale když už Vás poblázněnost k ženský donutí sbírat celý den po New Yourku čerstvá hovna, pak je na tom světě něco špatně. ()