Miluji tě k sežrání

Just Friends

Komedie / Romantický

USA / Kanada / Německo, 2005, 96 min

• IQ Tiqe

Až si budete po 20 minutách říkat, že ta trapná část, kdy je hlavní hrdina v minulosti, je u konce a teď v přítomnosti to bude cool, tak budete na omylu. Z celého filmu si nevybavuju jediný světlý okamžik. Americké romantické komedie jsou obvykle průměrné, spousta lidí je už z principu odsuzuje, ale přesto se při nich zasmějete. U téhle jsem se jedinkrát nezasmál.(23.5.2009)

• Yardie

Slabé, hodně slabé. Obvykle mi komedie s RR celkem sednou, ale todle bylo zlé. Věcí k zasmání bych spočítal na prstech jeden a půl ruky, děj je podle klasické šablony a vůbec zde není obsaženo nic, aby měl film kvalitnější hodnocení. Pozitivní je, že to utíká celkem rychle, resp. naštěstí to trvá jen hodinu a půl a tedy stopáž není přemrštěna. Celkem jsem se těšil, o to větší bylo mé zklamání. Howgh!(4.1.2010)

Rozhodne príjemná komédia, s dobrými pesničkami, pri ktorej som sa na niektorých miestach kvalitne nasmial. Mimoriadne vydarí bol aj herecký výkon Rayna Reynoldsa avšak len ten keď bol zamaskovaný :-)) A Amy Smart je vážne k sežrání. Anna Faris snad ešte viac...ale našlo sa tu veľa trápnych miest a miestami to bolo fakt až detinské. 65%(19.4.2009)

Průměrná oddechovka s nikterak originálním příběhem, jak třídní vysmívaný tlouštík po letech, když na sobě zapracoval, místní školní krásku získal. Občas jsem se zasmála, ale jedno podívání stačilo. Bylo to na mne moc potřeštěné a ukřičené a žádný z přehrávajících herců mi k srdci nepřirostl, prostě nic moc.(15.5.2013)

Příjemná romantická komedie s velmi dobrým obsazením. Ryan Reynolds je velmi pohledný a dobrý herec, který se právě hodí do tohoto druhu filmu. Ale nedokážu si ho představit v něčem jiném..třeba v akčním filmu...no way... A Amy Stuart je v všech rolích velmi milá i "milá" :) No a tihle dva spolu v jednom filmu...prostě super. Skvěle jsem se bavila...a tlustý Ryan? :D(23.12.2009)

• - Písnička, která hraje na začátku filmu, je „I Swear“ od All 4 One. Ve 3. minutě hraje „Hip Hop Hooray“ od Naughty By Nature. (Bioscop)

• - V úvodní scéně Chris (Reynolds) opouští párty a znalci zjistí, že cituje z písně Bruce Springsteena, Thunder Road: „It’s a town full od losers, And I’m pulling out of here to win.“ (imro)

• - Ryana Reynoldse maskéři dostávali do filmové podoby každý den celé čtyři hodiny. (imro)