Reklama

Reklama

Miluji tě k sežrání

  • USA Just Friends (více)
Trailer

Obsahy(1)

Představte si, že milujete krásnou ženu, ale ona vás pokládá JEN za svého nejlepšího kamaráda. A právě když se jí konečně rozhodnete říci, že jí milujete, nastane nejtrapnější situace vašeho života... (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (201)

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Jedno velké klišé, na které se dá sice dívat, ale nikoho už nebaví. ** dávám za povedený začátek, který mě docela rozesmál. Anna Faris se rolí nahlouplé vřeštící zpěvačky spíše ztrapnila. Ryan Reynolds tak nějak přežívá s křečí ve tváří. Nic nového, nic zvrátného..spíše nuda. Jsem jen ráda, že to netrvalo déle. ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Jeff Cardoni: 1. Catch My Disease - Ben Lee ,2. Hackensack - Fountains of Wayne ,3. Eyes - Rogue Wave ,4. Forgiveness - Samantha James ,5. Cold Hands (Warm Heart) - Brendan Benson ,6. Big Winter - Robbers on High Street ,7. Waiting on a Friend - The Sights ,8. When It Comes Around - Reed Foehl ,9. Into Your Arms - The Lemonheads ,10. Christmas, Christmas - Holiday Players ,11. Jamie Smiles - Dusty 'Lee' Dinkleman ,12. Love from Afar - Samantha James ,13. Score Medley - Jeff Cardoni ,14. I Swear - All-4-One , ()

Reklama

Faye 

všechny recenze uživatele

Chrisovi to prostě sekne a navíc má i vzrušující práci. Pohybuje se ve světě hudby, talentů, hvězd a hvězdiček. A momentálně má na starost Samanthu. Požár v mikrovlnné troubě zaviní (kdo má talent nemůže prostě umět všechno), že soukromé letadlo místo v Paříži, nouzově přistane nedaleko města jeho mládí. Místa, kde byl před deseti lety, ještě coby obézní kudrnáč, zesměšněn před svojí láskou v tom rozhodujícím dni, kdy chtěl vztah kamarád posunout dál. Tak je tady a Jamie taky, všechny trumfy má na své straně, takže proč se o to, co nevyšlo před lety nepokusit znovu? Jenže překročit vlastní stín není tak snadné. Příjemná komedie bez zvracení a jiných podobných nechutností, což si Ryan Reynolds a Anna Faris bohatě vynahradili v „Hele kámo, kdo tu vaří?“ Ale tady si zase A.Faris mohla vychutnat roli zpovykané celebrity a věřím, že si jí užívala. Mne tedy naprosto okouzlila ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Chtěl bych mít za kamarádku nekonečně sympatickou Jamie, přitom vyhánět z postele neskutečně prdlou Samanthu, ale neumím si při hokeji na krasobruslařských bruslích zničit chrup tak brilantně jako trouba Chris, takže z toho patrně nic nebude. Obě dívky mi zkrátka udělaly radost a kdyby Chris na chvíli zapomněl na to, že je mladý, krásný a bohatý, tak bych mu snad i fandil. Takhle jsem se přistihl v kotli fanoušků patnáctiprstého mstitele Dustyho a to by se v romantické komedii patrně stávat nemělo. ()

genetique 

všechny recenze uživatele

No, tak keď pri romantickej komédii zaspí aj moja mama, tak to už asi nebude niečo v poriadku. Klasická zápletka s jednou, či dvoma vydarenými postavami, ale stále je to podpriemer. Navyše ďalší film, ktorý dokazuje, že Reynolds by už tento lacný béčkový žáner mohol nadobro opustiť. 55%. ()

Galerie (134)

Zajímavosti (8)

  • Film obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)
  • Snímek byl nominován na MTV Movie Awards v kategorii Nejlepší polibek, konkrétně mezi Annou Faris a Chrisem Marquettem. Další dvě neúspěšné nominace si tvůrci odnesli z Teen Choice Awards. (imro)
  • Písnička, která hraje na začátku filmu, je „I Swear“ od All 4 One. Ve 3. minutě hraje „Hip Hop Hooray“ od Naughty By Nature. (Duoscop)

Reklama

Reklama