Miluji tě k sežrání

• USA Just Friends (více)

Představte si, že milujete krásnou ženu, ale ona vás pokládá JEN za svého nejlepšího kamaráda. A právě když se jí konečně rozhodnete říci, že jí milujete, nastane nejtrapnější situace vašeho života... (oficiální text distributora)

maruli

Laciné, hloupé, bez nápadu a bez šťávy, plné nesmyslných pěstí a kopanců (WTF??) a reynoldsových přehnaných grimas. Jestli si nějaký film zaslouží v tévé programu nazývati se bláznivou romantickou komedií /synonymum shitu shitoviče/, je to právě tenhle, jen ta romantika i komedie pokulhávají. Primácká odpoledne s rosamunde pilcher se proti tomuhle kalibru najednou jeví jako díla kvalitní a neotřelá. ()

beyli

Taková průměrná, bláznivá romantická komedie, která nezklame, ale zas to není nic extra. Ryana Reynoldse mám celkem ráda a v takové roli jsem ho ještě neviděla. Docela mě i pobavil, kdo mi však ve filmu vůbec neseděl byla Anna Faris, která mi už od začátku lezla neskutečně na nervy. Když to zhodnotím celkově, tak se mi to celkem líbilo a i pobavilo. ()

ABLABLABLA

Příjemná romantická komedie s velmi dobrým obsazením. Ryan Reynolds je velmi pohledný a dobrý herec, který se právě hodí do tohoto druhu filmu. Ale nedokážu si ho představit v něčem jiném..třeba v akčním filmu...no way... A Amy Stuart je v všech rolích velmi milá i "milá" :) No a tihle dva spolu v jednom filmu...prostě super. Skvěle jsem se bavila...a tlustý Ryan? :D ()

Mikita

I když Ryanovi víc věřím sukničkáře z velkého města, než uťáplého baculatého kamaráda, přesto tu byl jako vždy k sežrání. Ze škatulky amerických romantických komedií je to jedno z toho pro mě zábavnějšího, i když za to více může herecké obsazení, než duchaplnost děje. Klasické zápletky zde ale nejsou servírovány tolik nesnesitelně, jak se občas stává, a tak jsem se i bavila. "Posltelová" scéna Ryana a Amy byla rozkošná. Bush jako slovo ke stopnutí postelového napětí? To si zapamatuju. ()

Pethushka

Jedno velké klišé, na které se dá sice dívat, ale nikoho už nebaví. ** dávám za povedený začátek, který mě docela rozesmál. Anna Faris se rolí nahlouplé vřeštící zpěvačky spíše ztrapnila. Ryan Reynolds tak nějak přežívá s křečí ve tváří. Nic nového, nic zvrátného..spíše nuda. Jsem jen ráda, že to netrvalo déle. ()

• Film natočili v kanadské provincii Saskatchevan a je prvním hollywoodským projektem, který zde vznikl. (imro)
  • Písnička, která hraje na začátku filmu, je „I Swear“ od All 4 One. Ve 3. minutě hraje „Hip Hop Hooray“ od Naughty By Nature. (Duoscop)
  • Romantickou komedii distributora New Line promítali v amerických kinech už od středy, a tak se její výdělek za první týden promítání (23. – 27. 11. 2006) vyšplhal na 13,2 mil. dolarů. Během úvodního víkendu to dotáhla na šestou příčku. Celkový zisk v USA zůstal skromně na 32,6 milionu. (imro)

Časové pásmo bylo změněno