Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bill Williams (Tom Arnold) se právě připravuje na sebevraždu. Poslal oznámení do časopisu, pouští si svou milovanou písničku, pokládá láhev vodky a prášky na stůl. Najednou si vzpomene, že nerozdal své oblečení, tak odchytí prvního bezdomovce kterého potká. Bezdomovec mu však sní prášky a vypije vodku. Bill tak žije o nějaký den déle. Jeho bývalá manželka si v časopisu přečte, že umřel a jeho agent mu zavolá, že mu sehnal práci. Nabídka je milion dollarů za to, že natočí film podle svého starého hitu Pravdivé lži, v kterém bude hrát hlavní roli vedle něj syn milionáře Aaron Roman (Eric Gores). Bill ihned kývne, ale vše se začne komplikovat, když zjistí, že Aaron trpí mozkovou obrnou a je tak neuvěřitelně rozmazlený, že jeho bohatý otec mu nejen zaplatí celý film jen pro něho, ale sežene také velké hvězdy formátu Shaquillea O'Neala. (Djkoma)

(více)

Videa (1)

Recenze (22)

DEXTER099 

všechny recenze uživatele

Mladej a já je film u kterého nevím jestli to byla parodie a nebo je to opravdu film pro toho chlapce co zde hraje druhou hlavní roli.Jinak příběh o tom jak Tom Arnold jako upadající herec a hvězda se rozhodne natočit film pro syna jednoho milionáře,který miluje jeho dřívější film Pravdivé lži a tak chce být něco jako Arnold a Tom mu zde má hrát stejnou roli jako tu v Pravdivých lží.Film se,ale bude promítat jen jeho rodině a kamarádům a tak nastává dilema pro Billa Williamse jestli v natáčení pokračovat a nebo ne...Jestli zvítězí jeho touha pro obnovení kariéry a nebo užít si s chlapcem jeho film nechám na vás.Objeví se zde i pár známějších tváří jako Linda Hamilton a hlavně na pár vteřin důvod proč jsem tento film chtěl vidět a to Arnold Schwarzenegger.Za mě celkově 50% a tři hvězdy. ()

SNCIS 

všechny recenze uživatele

Obsahuje spoilery: "Děláme ten film jen proto dítě. A pro peníze." Tom Arnold točí kopii Pravdivejch lží s mladíkem, s mozkovou obrnou. Je to spíš takové smutnější a místy až divné, leč není to zlé. V závěru se ukáže i Arnold Schwarzenegger a Jamie Lee Curtis. Celkově tři a půl hvězdy. A půlka se zaokrouhluje nahoru. - 65%. ()

Reklama

Terva 

všechny recenze uživatele

Natočeno podle skutečného příběhu. CITÁT - Dnes je skvělý den. Protože mám plán......... Bill Williams ( Tom Arnold) na začátku filmu sundavá ze zdi plakát Arnolda Schwarzeneggera z filmu "Pravdivé lži". Jinak je to spíš takové smutnější, nechápu, proč to dostalo punc komedie. CITÁT - Děláme film je proto dítě. A pro peníze............ ()

Jizni Tlapa 

všechny recenze uživatele

Naprostá šílenost, sázející všechno na známé gesichty v netradičních polohách, lákající na Arnolda, který se ve snímku mihne po boku J.L.Curtis v záběru na vhs a live deset vteřin v závěru. Nabídne ale i obtloustlou terminátorku z formy Hamilton a baskeťáka O´Neala, jehož obří figura má dva, stejně obyčejné vstupy. Tohle je jednodušše originální a...............občas nudné.Nic víc... ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Tom Arnold se pouští sám do jedné velké komedie, v které si dělá srandu ze své role v Pravdivých lžích. Párkrát jsem se zasmál a nejvíce mě dostalo, že si tenhle film na nic nehraje, ale jen se pokouší udělat parodii na jednoho herce a jeden film trochu jinak a za originalitu se bodíky vždycky dávali. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (6)

  • V úvodu filmu se Bill Williams (Tom Arnold) zmiňuje o filmu, kde hrál společně s Arnoldem Schwarzeneggerem a J. L.Curtis. Jedná se o film Pravdivé lži (1994), kde Tim Arnold z výše jmenovanými opravdu účinkoval. (Jizni Tlapa)
  • Veškeré zisky filmu jsou převáděny na konto organizace napomáhající postiženým lidem. (D3VIL)

Reklama

Reklama