Tom Arnold se pouští sám do jedné velké komedie, v které si dělá srandu ze své role v Pravdivých lžích. Párkrát jsem se zasmál a nejvíce mě dostalo, že si tenhle film na nic nehraje, ale jen se pokouší udělat parodii na jednoho herce a jeden film trochu jinak a za originalitu se bodíky vždycky dávali.(22.12.2006)

Naprostá šílenost, sázející všechno na známé gesichty v netradičních polohách, lákající na Arnolda, který se ve snímku mihne po boku J.L.Curtis v záběru na vhs a live deset vteřin v závěru. Nabídne ale i obtloustlou terminátorku z formy Hamilton a baskeťáka O´Neala, jehož obří figura má dva, stejně obyčejné vstupy. Tohle je jednodušše originální a...............občas nudné.Nic víc...(30.5.2013)

Natočeno podle skutečného příběhu. CITÁT - Dnes je skvělý den. Protože mám plán......... Bill Williams ( Tom Arnold) na začátku filmu sundavá ze zdi plakát Arnolda Schwarzeneggera z filmu "Pravdivé lži". Jinak je to spíš takové smutnější, nechápu, proč to dostalo punc komedie. CITÁT - Děláme film je proto dítě. A pro peníze............(4.8.2014)

• Delfador

Tom Arnold+ True Lies = skvělý a vtipný chlapík, který se skvěle hodí vedle Arnieho a často vás donutí se smát, že si musíte film na chvíli pozastavit. Proto se ptám: Co je kruci toto? Tom Arnold doufal, že když bude hrát v něčem, v čem je třeba jen zmíněn film True Lies, udělá to z něj zase frajera? Zesměšnil se a dokázal, že na vyšší metu bez Arnieho nedosáhne. Kdyby se natáčely True Lies 2, pak bych tam Toma Arnolda coby Arnoldova parťáka uvítal. Jinak ale: Tome, drž se od čehokoliv co se týká Pravdivých lží dál a nedělej ze sebe blbce!(28.11.2012)

Mladej a já je film u kterého nevím jestli to byla parodie a nebo je to opravdu film pro toho chlapce co zde hraje druhou hlavní roli.Jinak příběh o tom jak Tom Arnold jako upadající herec a hvězda se rozhodne natočit film pro syna jednoho milionáře,který miluje jeho dřívější film Pravdivé lži a tak chce být něco jako Arnold a Tom mu zde má hrát stejnou roli jako tu v Pravdivých lží.Film se,ale bude promítat jen jeho rodině a kamarádům a tak nastává dilema pro Billa Williamse jestli v natáčení pokračovat a nebo ne...Jestli zvítězí jeho touha pro obnovení kariéry a nebo užít si s chlapcem jeho film nechám na vás.Objeví se zde i pár známějších tváří jako Linda Hamilton a hlavně na pár vteřin důvod proč jsem tento film chtěl vidět a to Arnold Schwarzenegger.Za mě celkově 50% a tři hvězdy.(8.7.2015)

• - Veškeré zisky filmu jsou převáděny na konto organizace napomáhající postiženým lidem. (D3VIL)

• - V úvodu filmu se Bill Williams (Tom Arnold) zmiňuje o filmu, kde hrál společně s Arnoldem Schwarzeneggerem a J. L.Curtis. Jedná se o film Pravdivé lži (1994), kde Tim Arnold z výše jmenovanými opravdu účinkoval. (Jizni Tlapa)

• - Jedná se o první film, ve kterém si zahrál Arnold Schwarzenegger po zvolení guvernérem Kalifornie. (Terva)