Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ***

  Tom Arnold se pouští sám do jedné velké komedie, v které si dělá srandu ze své role v Pravdivých lžích. Párkrát jsem se zasmál a nejvíce mě dostalo, že si tenhle film na nic nehraje, ale jen se pokouší udělat parodii na jednoho herce a jeden film trochu jinak a za originalitu se bodíky vždycky dávali.(22.12.2006)

 • Jizni Tlapa
  ***

  Naprostá šílenost, sázející všechno na známé gesichty v netradičních polohách, lákající na Arnolda, který se ve snímku mihne po boku J.L.Curtis v záběru na vhs a live deset vteřin v závěru. Nabídne ale i obtloustlou terminátorku z formy Hamilton a baskeťáka O´Neala, jehož obří figura má dva, stejně obyčejné vstupy. Tohle je jednodušše originální a...............občas nudné.Nic víc...(30.5.2013)

 • Yetikuty
  *

  Když jsem náhodou na H*O narazil na tento snímek řekl jsem si:,,What the fuck???,,A po 20 velmi znechucených minutách jsem přepínal.Včera jsem na tento ,,skvost,, NARAZIL(do slova a do písme)znovu a viděl zhruba další 20 minutový úsek... Ted říkám proč??Proč jsem zabil 40 minut života dívánín na něco takového(12.1.2008)

 • Terva
  ***

  Natočeno podle skutečného příběhu. CITÁT - Dnes je skvělý den. Protože mám plán......... Bill Williams ( Tom Arnold) na začátku filmu sundavá ze zdi plakát Arnolda Schwarzeneggera z filmu "Pravdivé lži". Jinak je to spíš takové smutnější, nechápu, proč to dostalo punc komedie. CITÁT - Děláme film je proto dítě. A pro peníze............(4.8.2014)

 • Delfador
  *

  Tom Arnold+ True Lies = skvělý a vtipný chlapík, který se skvěle hodí vedle Arnieho a často vás donutí se smát, že si musíte film na chvíli pozastavit. Proto se ptám: Co je kruci toto? Tom Arnold doufal, že když bude hrát v něčem, v čem je třeba jen zmíněn film True Lies, udělá to z něj zase frajera? Zesměšnil se a dokázal, že na vyšší metu bez Arnieho nedosáhne. Kdyby se natáčely True Lies 2, pak bych tam Toma Arnolda coby Arnoldova parťáka uvítal. Jinak ale: Tome, drž se od čehokoliv co se týká Pravdivých lží dál a nedělej ze sebe blbce!(28.11.2012)

 • - Veškeré zisky filmu jsou převáděny na konto organizace napomáhající postiženým lidem. (D3VIL)

 • - Natáčení probíhalo v Los Angeles. (Terva)

 • - Jedná se o první film, ve kterém si zahrál Arnold Schwarzenegger po zvolení guvernérem Kalifornie. (Terva)