Mladej a já

Kid & I, The

Mladý a ja

Komedie

USA, 2005, 93 min

Tom Arnold se pouští sám do jedné velké komedie, v které si dělá srandu ze své role v Pravdivých lžích. Párkrát jsem se zasmál a nejvíce mě dostalo, že si tenhle film na nic nehraje, ale jen se pokouší udělat parodii na jednoho herce a jeden film trochu jinak a za originalitu se bodíky vždycky dávali.(22.12.2006)

Mladej a já je film u kterého nevím jestli to byla parodie a nebo je to opravdu film pro toho chlapce co zde hraje druhou hlavní roli.Jinak příběh o tom jak Tom Arnold jako upadající herec a hvězda se rozhodne natočit film pro syna jednoho milionáře,který miluje jeho dřívější film Pravdivé lži a tak chce být něco jako Arnold a Tom mu zde má hrát stejnou roli jako tu v Pravdivých lží.Film se,ale bude promítat jen jeho rodině a kamarádům a tak nastává dilema pro Billa Williamse jestli v natáčení pokračovat a nebo ne...Jestli zvítězí jeho touha pro obnovení kariéry a nebo užít si s chlapcem jeho film nechám na vás.Objeví se zde i pár známějších tváří jako Linda Hamilton a hlavně na pár vteřin důvod proč jsem tento film chtěl vidět a to Arnold Schwarzenegger.Za mě celkově 50% a tři hvězdy.(8.7.2015)

Mě si tento film poměrně získal, ale úplně jako komedii bych ho neviděl i když i já jsem se několikrát slušně zasmál. A vzhledem k tomu, že v úvodu bylo, že je to podle skutečné události, tak to u mě získává i bodík navíc. Vztahy mezi jednotlivými postavami zvláště v poslední třetině, docela drhnou podivnou psychologií, ale i tak bylo to příjemné na shlédnutí. 7/10(15.7.2010)

• Yetikuty

Když jsem náhodou na H*O narazil na tento snímek řekl jsem si:,,What the fuck???,,A po 20 velmi znechucených minutách jsem přepínal.Včera jsem na tento ,,skvost,, NARAZIL(do slova a do písme)znovu a viděl zhruba další 20 minutový úsek... Ted říkám proč??Proč jsem zabil 40 minut života dívánín na něco takového(12.1.2008)

• Delfador

Tom Arnold+ True Lies = skvělý a vtipný chlapík, který se skvěle hodí vedle Arnieho a často vás donutí se smát, že si musíte film na chvíli pozastavit. Proto se ptám: Co je kruci toto? Tom Arnold doufal, že když bude hrát v něčem, v čem je třeba jen zmíněn film True Lies, udělá to z něj zase frajera? Zesměšnil se a dokázal, že na vyšší metu bez Arnieho nedosáhne. Kdyby se natáčely True Lies 2, pak bych tam Toma Arnolda coby Arnoldova parťáka uvítal. Jinak ale: Tome, drž se od čehokoliv co se týká Pravdivých lží dál a nedělej ze sebe blbce!(28.11.2012)

• - Bill Williams (Tom Arnold) na začátku filmu sundavá ze zdi plakát Arnolda Schwarzeneggera z filmu Pravdivé lži (1994). (Terva)

• - Natáčení probíhalo v Los Angeles. (Terva)

• - V úvodu filmu se Bill Williams (Tom Arnold) zmiňuje o filmu, kde hrál společně s Arnoldem Schwarzeneggerem a J. L.Curtis. Jedná se o film Pravdivé lži (1994), kde Tim Arnold z výše jmenovanými opravdu účinkoval. (Jizni Tlapa)