Šarmantní nevidomý mladý muž Danny (Chris Pine) chce podstoupit  nebezpečný experiment: operaci mozku, která mu může částečně navrátit zrak. Mezitím co mu dělají testy, se seznámí s krásnou zdravotní sestrou z východní Indie a vášnivě se do ní zamiluje. Leeza (Anjali Jay) je však již zasnoubena a její manželství je podle tradice dohodnuto. Cítí odpovědnost a slib nesmí porušit, jinak by zneuctila svou rodinu. Danny upadá do deprese a testy přeruší. Dannyho rodina, jeho excentrická psychoterapeutka doktorka Evansová (Jane Seymourová), i oční doktor mu radí, aby pokračoval, protože je to jeho jediná šance, aby viděl. Danny je úspěšně operován. Netrvá však dlouho a ukáže se, že experiment se nezdaŕil. Nečekaná  krize mladé milence znovu spojí. (TV JOJ)

AndrewNewman

Ak by si tvorcovia odpustili ten prvoplánový koniec a pridali tomu trochu šťavu, filmu by to zdvihlo laťku a tým pádom by som určite šiel na štyri hviezdy. Scenáristi spolu so skvelým Chrisom Pineom totiž vytvorili originálnu romanticku komédiu, ktorá sa v vo vážnych situáciách tvari presne tak ako má a všetky tie pocity s Dannym musí prežívať každý. Rovnako ma potešilo aj obsadenie sympatickej sexi indky. Ako hovorím, škoda toho finále. Nič proti happyendom, k romatickým komédiám určite patria, ale dalo by sa s tým viac pohrať. ()

valinka

na to,že jsem si film táhla vpodstatě omylem mně moc zaujal.jak to někdo píše že ty Dwayneeho, schůzky připadly nejvtipnější mně zas nejtrapnější,ale to je věc názoru.Romantika jak blázen. ()

Sengee

Námět - OK, doslovné vyjádření názvu filmu a i ten začátek vypadá zajímavě...ale ten herecký výkon hlavního hrdiny, uf....Veškerý hezký námět se jaxi rozpouští a překlenuje se do písmene B, tedy Béčkového filmu..škoda ()

Margareth35

Rande na slepo - doslova a do písmene. Upřímně mít takového bratra jako má Dwaynee, tak mu nevěřím ani nos mezi očima a to už od mala. Sice má vždy velice dobré úmysly seznámit svého slepého bratra s nějakou dívkou, ale většinou je jeho výběr tak "exkluzivní" že to vytváří velice komické večery. Film nepostrádá ani romantiku a je plný vtipu . Happy end na závěr je skvělým koncem této velice dobré komedie. Zasmála jsem se a ne jednou a celým filmem nás provází krasavec v hlavní roli (sice slepý, ale v tomhle případě to u něj nehraje absolutně žádnou roli). Určitě doporučuji a dávám silné 4 hvězdy...!!! ()

Crucifere

Bohužel, když člověk v dnešní době vidí titul ,,romantický,, tak si ihned představí přecitlivělý románek muže a ženy, kdy se film snaží v divákovi zanechat takový umělý pocit štěstí, kdy se má ztotožnit s hlavními postavami a celou zápletkou a bohužel proto, že tomu není jinak ani tady. K tomu asi není co dodat, jen asi tolik, že hlavný hrdina je slepý, co vlastně trošku zachraňuje snímek některými podařenými kouskami v podobě situační komedie, což ale také není zrovna originální. ()

wendy221

Poměrně originální příběh, Výborné herecké provedení Chrise Pina. Snad až na ten preslazeny konec. SPOILER!!! Ale zase jsem čekala, že uvidí. ()