Po Tarantinově thrilleru Auto zabiják přichází druhý film z projektu Grindhouse. Manželé Dakota a William pracují v nemocnici jako doktoři. Jejich dnešní šichta vypadá spíš na funus. Čekárnu zaplavuje dav lidí, jejichž symptomy jsou podezřele shodné: nepřítomný pohled a odpudivé hnisající rány. Mezi zraněnými je i tanečnice Cherry, která přišla o nohu při jednom z útoků. I když bez nohy, Cherry ještě nezatančila svoje poslední číslo. Budoucnost nenabízí nic než miliony nakažených a nespočet mrtvých. Jen několik šťastných hledá poslední bezpečné útočiště na planetě Teror. (Palace Pictures)

Marg

Rodriguezovi a Tarantinovi moc fandím, pánové umí, ale hvězdičky zadarmo ode mě nedostanou, tohle se nepovedlo. Rodriguez si tady tak dlouho hrál na parodii B filmů, až mezi něma skončil. ()

scopip

Tento žáner nesedí hocikomu. No ja sa v ňom cítim ako ryba vo vode. Čím väčšia porcia nelogiky a režisérskej voľnosti - tým lepšie. Naviac k tomu veľká plejáda mini roličiek maxi hercov - čo je Bonus ako vyšitý. Mrzí ma len, že som nevidel tú dlhšiu verziu. Možno práve tým by sa mi pospájali určité charakterové nejasnosti. ()

BradleyT

Takovou chujovinu už jsem dlouho neviděl, nechápu, proč má tak vysoké hodnocení, asi to není úplně můj šálek kávy. ()

Toumyk

Jak snímek od Tarantina tak od Rodrigueze mají své pro a proti. Planeta teror byl poměrně zajímavý film, který svůj poměrně banální příběh vynahrazoval akcí a úžasným způsobem projekce filmu....mě se tedy už líbil úvod - Machete. Poté mě celkem dostala chybějící cívka...:D. opravdu nečekané situace takto do filmu zapojené se mi velmi líbily. I když tedy místy je tento film opravdu nechutný...možná až příliš. ()

Pears1

Pěknej film od Tarantina a Rodrigueze.Pěkná Rose Mcgowan pěkný téma a pěkný všechno.Tento film se vydařil až na pár scén přitažených za vlasy. ()

Ygan

Stylové, brutální. Oboj nadmíru. Ale ten film mě jinak vůbec nedokázal zaujmout, takže jsem se po celou dobu trochu nudil. 3,5* ()

sirrgulo

Nevědět co tvůrce vedlo k natočení této části projektu Grindhouse asi bych se na film nikdy nepodíval nebo bych ho nedokoukal, s důvodem jeho vzniku jsem byl však už dávno obeznámen a tak jsem si film královsky užil. Samozřejmě není pro každého a s plným žaludkem bych na něj asi nekoukal. Potoky krve a spousta nechutných scén člověku nejednou zvednou žaludek, ale o tom Planeta Teror je. ()

gotham

Kdyby to netočil Rodriguez, asi bych dal čtyři hvězdy, ale takhle jsem čekal více. Kupodivu to bylo ujetější než Tarantinovo Auto, ale v některých pasážích to bylo až přehnaný. 70% ()

blahblah12

Co jinýho byste mohli čekat od Rodrigueze než úchylárnu s pár nechutostmi?Musím ale uznat, že i tak jsem se bavila, i když to byla vlastně taková vtipná "kravina",musím dát prostě ***** ()

Aywes

Film plný pěkných žen, šílených žen, žen bez nohou a žen se samopalem místo nohy. Příčtěte si hektolitry krve v podání pana Rodrigueza mnoho vystřelených nábojů a vyříznutých varlat. Jednoduše Rodriguez umí vytvořit krásně béčkový krvák. Tento film se snad musí líbit každému muži. "Nesnášel sem ho byl na hovno. Stejně jako papežovi kondomy" ()

toomm

Po shlédnutí projektu Grindhouse jako celku musím trochu poupravit hodnocení. Rodriguez a Tarantino to měli vymyšlené na jedničku. Celek totiž působí úplně jinak než jeho části. Takže:_____Machete - Překvapivě působící (původně fake) trailer, na jednu z největších absurdních masakrů posledních let. Danny Trejo exceluje a "film" je nabytí skvělými hláškami, které jen stupňují jeho béčkovitost. Je to ale jen trailer. 80%_____Planet Terror: Rodriguez se vyšvihl a opravdu vzdal hold béčkovým krvákům na výbornou. Krásné slečny, litry krve a spousta skvělých hlášek zajišťuje dobrou zábavu. Ano děj je slabý (vlastně by se dalo říct že tam žádný není), ale i tak. Možná škoda, že Bruce Willis nestrávil na plátně chvíli déle. Asi si film užije pouze určitá skupina lidí, ale já mězi ně patřím takže: 90%_____Werewolf Women of the S.S.: Další spestření v podobě fake traileru. Velice zajímavý námět však trochu kazí jeho zpracování, neptejte se mě prosím proč, ale mě se to moc nelíbilo. Trochu to zachránil Nicolas Cage. Rád bych ale viděl víc. 60%_____Don't: Asi nejlepších pár minut co se v Grindhouse objevilo. Černý humor od tvůrců Shaun of the Dead se opět povedl. Skvělý kraťas. 80%_____Thanksgiving: Hodně zajímavý trailer, u kterého jsem však přesvědčen, že je dobře když zůstane trailerem. Celovečerní zpracování by nemuselo dopadnout dobře. Nicméně přesto, že Eli Roth nepatří mezi mé oblíbence tohle se mu prostě povedlo. Skvělý slasher s opravdovým nádechem 70.let. 65%____Death Proof: Tarantino mnoho lidí zklamal, já to říct nemůžu. Možná, že jako samotný film nepůsobí Death Proof až tak zábavně, ale do celku Grindhouse zapadá skvěle. Čelní srážka aut je rozhodně nejlepší scénou filmu. Asi je pravda, že je film až moc ukecaný, ale mě to prostě nevadilo. Nicméně nedoporučuji prodlouženou verzi, je tam jen o pár nezáživných dialogů víc a kazí to dojem z filmu. 75%_____Celkově mě tedy Grindhouse přesvědčil, že bych měl doplnit rezervy v béčkách minulého století, protože to bude nejspíš zábava. ()

yatan

musim sa priznat ze aj ked to zrovna nie je moj zaner uz davno som sa tak nenasmial..v ramci svojho potencialu 9/10 a celkovo to hodnotim ako cistych 7/10 ()

me3x®

Ako to sakra robila s tou nohou, ze to strelilo, len ked zamierila? :D Planeta teror mi v dost pripominala Jacksonov Braindeath. Konkretne v tom, ze ked si myslite, ze absurdnejsie to uz byt nemoze, reziser vam ukaze ako velmi sa mylite. A uz, ze moze. ()

sunjata

Mám pocit, že Rodriguez se dostal zcela do vleku Quentina Tarantina a pokouší se být papežštější než papež. Zatímco Tarantino dokáže přetavit béčkový formát do podoby, kdy málem věříme, že je to myšleno vážně a za jeho filmařinou vidíme promyšlený záměr, hravost a ještě pořád uměřené dávkování kravin, tak Rodriguez už točí opravdu "vysokorozpočtová" béčka, která prezentuje jako poctu žánru. Kdybychom něvěděli, že to natočil Rodriguez a že je to z roku 2007, tak by se po tom ani pes neštěkl. Béčkům se přece smějeme hlavně proto, že ty blbosti v nich jsou myšleny vážně. Pokud je už něco natočené jako béčko schválně, tak by tam mělo být pořádný kus přidané hodnoty. A to tenhle film zase až tolik nemá. Abych ale nebyl zase příliš tvrdý, je tam pár opravdu vtipným hlášek a situací a vyložená nuda to určitě není. Pro tu přeplácanost Planety Teror hodnotím Tarantinův příspěvek do Grindhausu jako mému srdci bližší, i když nezrcadlí béčkový žánr tal explicitně jako Rodriguez. ()

Rodriguez zase točí pro děti

Rodriguez zase točí pro děti

01.06.2008

Ano, rozhodli jsme se vám zničit neděli (a čtěte až do konce, bude to ještě horší). Planetou Teror se texaský desperát alespoň částečně rehabilitoval u publika, znechuceného jeho 3-D zrůdnostmi pro… (více)

Conan Nezfilmovatelný?

Conan Nezfilmovatelný?

01.07.2007

Třetí návrat svalnatého barbarského šermíře se pořád dokola propírá už dobrých sedm let. Nejdříve se o vzkříšení fantasy hrdiny snažil sám John Milius, režisér uctívaného i zatracovaného Barbara… (více)

Hříšní lidé města temného

Hříšní lidé města temného

09.04.2007

Hororové kombo Grindhouse je připravené na start a Robert Rodriguez se může konečně pustit do dlouho slibovaného Sin City 2. Premiéra byla původně plánovaná už na léto 2006, ale z rychlovky, kterou… (více)

Robert Rodriguez Competition

Robert Rodriguez Competition

12.03.2007

Někteří jedinci se sice ještě nestihli zpamatovat z toho, že v evropských zemích nebude Grind House uveden jako dvoufilm, ale tvůrci jim to chtějí řádně vynahradit - Quentin Tarantino plánuje… (více)