Reklama

Reklama

Lovci duchů - Série 1 (2005) (série)


Kletba (S01E08)

(epizoda)
  • USA Bugs

Obsahy(1)

Při stavbě domu se jeden z dělníků propadne do země a následně je zabit brouky. Při prohledání díry, kam dělník spadl, bratři nacházejí pouze pár brouků. Během vyšetřování Dean zjistí, že se v místní čtvrti koná grilovačka pro nové sousedy, proto se tam bratři vetřou (jakože si chtějí koupit dům v té čtvrti). Bratři odhalí, že syn projektanta stavby Matt se zajímá o hmyz (brouky). Toho večera zemře Lynda, prodejce domů, se kterou se bratři seznámili na párty. Sam a Dean si promluví o vraždách s Mattem, který jim ukáže oblíbené místo hmyzu, kde bratři najdou lebku, která patřila indiánovi. To bratry zavede k indiánovi Joe Bílý strom, který bratrům řekne, že místo, kde se staví, je prokleté místo – kde zemře každý běloch za 6 dní. Protože je to 6 dní od smrti Lyndy, bratři se vydají k Mattovi – varovat ho, ale hmyz napadl jejich dům. Bratři musí zasáhnout, než budou rozežráni hmyzem. (Varan)

(více)

Recenze (5)

helraiser 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jeden z těch slabších dílů první série, ale v porovnání s některými díly z posledních sérií nadprůměrná podívaná. Stará indiánská kletba v podobě mstící se přírody v akci a pro lidi to nevypadá vážně dobře. Pohodová podívaná. ()

PetrPan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hmyz v akci a zdařilý odkaz na všechny podobné animální horory. "Co budeme dělat? Zlomíme kletbu?" - "Na to zapomeň, musíme přežít do rána a pak to přejde"  Až s postupem času se z Winchesterových stali mnohem větší kabrňáci a zlobijci, tady je to ještě spíš survival. Čtyři broučci lezou do ucha. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (8)

  • Potom, čo sa Sam (Jared Padalecki) a Dean (Jensen Ackles) uchýlia do domu, hmyz prežúva telefón a elektrické vedenie a zhasínajú svetlá v dome. Keď Dean vstúpi do kuchyne a hľadá sprej na hmyz, je vidieť ako svetlá v kuchyni stále svietia. (Pat.Ko)
  • Toto je epizóda s najnižším hodnotením v 1. sérii. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama