Advokát Ingo Lenssen se svým týmem vyšetřovatelů se specializuje na delikátní případy klientů, kteří dávají přednost soukromému vyšetřování před právním poradenstvím... (oficiální text distributora)

Zeek odpad!

Viděl jsem pár dílů a musím říct, že je to docela sranda. Takových sraček co během jednoho dílu uvidíte a uslyšíte je až neuvěřitelný. Moje hodnocení: Odpad !!! ()

JohnnyB. odpad!

Doteď jsem si na CSFD vcelku vystačil se stupnicí "odpad! - *****". Pro tento seriál hledám trochu ostřejší slovo s více vykřičníky, jelikož "odpad!" tento seriál nevystihuje zcela přesně. Navíc myslím, že ostatním filmovým "odpadům!" křivdím tím, že jsou s tímhle "dílem" v hodnocení na stejné úrovni. Tohle je asi opravdu to nejhorší, co jsem měl možnost shlédnout. ()

RadimFišer

Nerozumím zdejšímu hodnocení. Film je velmi originální svým zpracováním kriminálky. Je to velmi napínavý a udržující film, u kterého jsem neztrácel čas. Libil se mi tajemný hlas v pozadí, který všechno komentoval. Je to takový dokumentárno-dobroduřný film v detektivce. A ta originálnost a odvaha to tímto způsobem zpracovat mi učarovala a zařadila se do mé hluboké paměti. ()

God91 odpad!

Trochu silné kafe i na mně.Kníratý hrdina Lenssen a jeho 100% nenápadní (povšimněte si scén, kde ,,skrytí'' špehují a poslouchají podezřelé) detektivové sršící ,,velice inteligentními'' hláškami budou okupovat televizní dopoledne a bavit důchodce a jiné TV zoufalce snad na věky... ()

Jenda.SG-1 odpad!

Naprosto nejubožejší počin, co jsem kdy viděl a to jsem přetrpěl i pár dílů jihoamerických telenovel, proti tomuhle jde ale přímo o uměleckou tvorbu... naprosto nevěrohodný tým, který zasahuje v okamžiku, kdy by jejich chráněnec byl normálně již desetkrát pod drnem a vrah někde nad Atlantikem, na cestě do Jižní Ameriky. Hodnocení "odpad" normálně nedávám, protože mi to přijde jako hodně tvrdé hodnocení, ale tady silně postrádám ještě tvrdší hodnocení... ()

Pattonxxl

,,Vyšetřovatelce Katje Hanssenové se podařilo zahnat útočníka v kouzelnické masce na útěk. Kdo se skrývá za kouzelnickou maskou? Zatímco si Ttekin Kurtulus svléká montérky, přijíždí před dům taxi." ()

Mallinali odpad!

A Mallinali právě usedá na židli, bere do ruky myš a spouští internetový prohlížeč. Co asi zamýšlí? Bude nezákonně stahovat pornografii, nebo poslední díl Pošty pro tebe, kde se po letech shledá Lajka s Gagarinem? Ale ne! Kliká na profil seriálu Lenssen a spol. na csfd.cz. Právě se mu nahrála stránka s tímto seriálem. Bože! Zdá se že kliká na položku "Moje hodnocení" a mačká hodnocení "ODPAD". Co to pro tento skvělý seriál znamená? Vyšetřovatel Tekken Kurtulůš je naprosto zděšen a po školení během reprízy Teletubbies jde tvrdě zakročit, protože "Hier ist ein Lenssen! Niemand wird kommandieren Uns!"... ()

CiPR

Pohled do Německého kriminálního světa z pohledu vyšetřovatelů. Nikdy předtim jsem to u nás neviděl a proto jsem se rád vracel ze školy domu, a těšil se na další případy Lensena a spol. Zase nevidím důvod, proč bych měl tak skvělému "seriálu" udělit menší hodnocení, jako ostatní uživatelé. Začínám si pomalu myslet, že opravdu koukám na jiné seriály se stejnym názvem. 58%. ()

mladas16

Milovníci Jůlie Leskotové šijou jeden odpad za druhým, mě to ale prostě baví a ty amaterský záběry víc vtáhnou diváka do děje, škoda přiteplenýho Kurtuluse, kterej je nesympatickej. Lenssenův knír legendární, pro mě naprosto pohodovej seriálek z TV :) ()