Advokát Ingo Lenssen se svým týmem vyšetřovatelů se specializuje na delikátní případy klientů, kteří dávají přednost soukromému vyšetřování před právním poradenstvím... (oficiální text distributora)

davidek odpad!

Typicky německé oblbování diváka.Kidně bych to přejmenoval na "Blb a blci". Viděl jsem dva díly. První byl totálně debilní a uhozenej(určitě mně nikdo neuvidí když za ním půjdu 5m a široko daleko nikdo jiný nebude) a tak jsem čekal že další bude lepší, ale hodně jsem se mýlil. Asi si další díly "reality show" nechám ujít. Useknout ruce. Jestli je toto oblíbený německý seriál tak se nedivím proč jsou němci takoví. Tohle fakt zanechává následky. Jeden klad to má- myslím si o sobě, že jsem geniální. Asi si založím taky detektivní kancelář. . . . . . ()

Hér odpad!

Nejtrapnější umělej knír + nejtrapnější paruka + kreténské scénáře = tato kardinální megasračka ()

toyrider

Jsem asi jeden z mála, kdo sáhnul po tak vysokém hodnocení.Jednoduše se mi nezdá, že zrovna tento seriál si zaslouží 11 %.Zkrátka nic podobného na trhu není a roli hraje jistě i fakt, že jsem o prázdninách častým divákem. ()

ganz odpad!

Dopolední zábava TV nova, aneb co by si televize, jejíž cílový divák má iq větší než 20, nedovolila pustit. ()

Pipes odpad!

Velmi autentická kriminálka, při níž jste naprosto vtaženi do děje. Scénář mě naprosto dostal, pak ty duchaplné dialogy a v neposlední řadě skvělé výkony hlavních představitelů. Vše do sebe skvěle zapadá, nakonec je vše pěkně vysvětleno, není zde převršel různé stupidní hollywoodské akce, zkrátka kriminálka jak má být. ()

Krasus odpad!

Co má toto být?Úplnou náhodou jsem přepl na Novu a hned jsem toho litoval.Ta znělka v podání Eminema ještě ujde,ale to co se děje hned potom?Přihlouplý detektiv s knírem až za uši si pozve nějakého zoufalce,který mu bulí na rameni,že nemůže najít jednu ze zvých ženskejch nebo tak něco,no prostě Hrůůůůůza.Ti němci mají neuvěřitelnou předtavivost.Never more!!! ()

deckardx odpad!

Odporna vec, nechapu jak se neco tak amaterskyho mohlo dostat na obrazovky.. Bud maj ty nemci fakt spatnej vkus nebo sou to totalni idioti, ze se na neco takovyho muzou divat... ()

Vitoraz odpad!

Myslím že všichni víme že v národě německém je cosi zvráceného až nechutného o čemžš nás němci stále přesvědčují ale něco podobného sem nečekal už ani já sám že taková škvára a hnus se dá ješte natočit-nuda,děj žádnej,zápletky směšné až dětinské obsazení hrozný je to německej odpad myslím že se nám tim mstí za prohranou valku! ()

giovanni3

No opět Německo opět nic moc herci... a ty scénáře taky stály za to... Vše mi přišlo jak prostě nahrané, ač pořad jako takový se snaží ,,o autentičnost,,... z milosti 1z5 ()

venca163 odpad!

Potom, co se se mnou někdo hádal, že je to natočená realita, jsem se nasral a šel jsem sem tomu šoupnout odpad. Bože. (10%) ()

Ironfood

Nejlepší německý komediální seriál, jaký jsem kdy viděl. Navíc Ingo má úžasný knír, který mu může závidět i Hercule Poirot. ()

ondrech odpad!

o co se kua snaží? Chápu, že náklady se dají snížit tím, že řeknou, že to je autentické, ale zase to není tak špatně špatné, aby to vypadalo autentické... bravo! ()

Lukoboss odpad!

Prosím vás, jestli nějakým nedopatřením (jinak to snad musí být z donucení) shlédnete jen pár minut téhle hrůzy, nedivte se, že je vám tak špatně. Ano, je to na blití! ()