• Tommassi3
  **

  "Parla italiano ??" - "Zdrhne z letiska a eště si mysli, že všetci Slováci sú Taliáni !!" ;)(31.1.2015)

 • 6thSun
  *

  Revue za jednu hvězdu.(2.11.2017)

 • MickeyStuma
  ****

  Normalizační hudební crazy komedie o přípravách tématického hudebního festivalu, o záměně italského hudebníka s velmi podobným stopařem a jisté modelingové femme fatale. Dnes už tzv. retro styl celého televizního snímku dnešní mladou generaci nijak neoslní, ale pro starší diváky se jedná o příjemnou pohodovou podívanou s libozvučnými písničkami 80. let. Onu přitažlivou a svůdnou ženu si asi pro mnohé překvapivě zahrála Libuše Šafránková a je na ní vidět, že jí to nesmírně bavilo. Dvojroli italského hudebníka a stopaře si střihl Oldřich Kaiser, což zase naopak překvapení nikterak není. Takových rolí si ve své době zahrál několik. To se týká i italské postavy, neboť to mu šlo vždy velice dobře. Snímek je vlastně taková zábavná estráda, která nemůže urazit.(1.2.2016)

 • lubospoti
  **

  Není snad nic typičtějšího pro 80. léta - Oldřich Kaiser v dvojroli, fascinace italskou hudbou a revuální festival.. Ústřední zápletka nebyla špatná, ale ta vata okolo..brr... Zejména taneční a hudební vložky se mi nelíbily ani trochu. Možná to bylo i tím, že pod pojmem hudební vložka si člověk představí písničku vloženou do děje. A ne, že písně a tance budou tvořit pomalu většinu stopáže ( a to ještě hodně kostrbatě naroubované v ději).(15.2.2015)

 • otík
  **

  Nesmyslná zpěvo-komedie se záměnou Kaisera jako Itala se zpěvákem, který odjel trucovat na Moravu, ale výměna proběhla na dálnici u Bratislavy. Už jen tento na hlavu padlý úvod společně s nesmyslnou výměnou postav ukázal, že tady pan Oplustil sáhl hodně vedle nebo to psal pod parou. Písničky jsou slaboučké, hraní skoro amatérské. Až na sem tam slušný vtípek zcela slaboučké, snad až trapné. Kaiser svou roli také nazpíval, místo Šafránkové zpívá Marcela Králová. Hudba: František Polák, texty písní: Pavel Žák(10.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace