Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když přijde bubeník k úrazu prstů, je to v jeho životě těžký okamžik. A když se k tomu ještě setká s lékařem, který má svérázné způsoby, to si říká o vzpouru. Jenže ne každá vzpoura je na místě? V bakalářském příběhu z roku 1986 se setkáme s nezapomenutelným hercem Jiřím Sovákem a herečkou Marií Pavlíkovou. (oficiální text distributora)

Recenze (14)

cheyene 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tuto bakalářskou epizodu si pamatuji velmi matně, ovšem co si vybavuji je cynický a až moc upřímný doktor v podání Jiřího Sováka. Se svým pacientem se opravdu "nepáral" :) Podívat se na to dalo. ()

swamp 

všechny recenze uživatele

Některé epizody z Bakalářů jsou příjemně úsměvnými společníky na nedělní podvečer. Ovšem jiné, jako Doktor a bubeník, jsou tak trochu trapné. A nezachrání to ani Jiří Sovák. ()

triatlet 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Střet doktora (Jiřího Sováka) a vypravěče (pacienta). Sovák hravě upotá pozornost, ale překvapivě nenudí ani vypravěč. Vhodně je využito oslovování adresáta /-ů (bakalařů /doktora). ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Lehni si, ty tele !!" ;) Znovu naprosto skvostný Jiří Sovák v roli svérázného lékaře v jinak naprosto jalové záležitosti Brněnského studia České televize, chce se až říct v typické štursovině, která odpuzuje svou diletantskou strojeností i směšnými voiceovery pisatele a hlavního hrdiny v jedné osobě.. Nicméně odmítám věřit, že by autor dopisu nalezl po letech tolik v důsledku vtipné sebereflexe, díky čemuž by nakonec ta jeho idiotská postava přece jen nebyla zralá na pár facek.. A tak nakonec tahle zhovadilá křeč prostřednictvím mladého Erika Parduse pouze zas a znovu potvrzuje, že není malých rolí, pouze malých ( špatných ) herců.. ()

6thSun 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Naprostá bomba! Nesmírně sofistikovaný příběh, kde voiceover hlavního hrdiny pronáší jedno filozofické moudro za druhým. Jak praví buddhistické učení, teprve bolest probudí duši. A tak zde máme potěšení sledovat očistec a nirvánu jednoho obyčejného bubeníka a jeho story, která baví vtipem, chytrostí i mistrným dramatickým obloukem. Samozřejmě kecám, je to peachovina z nejposlednější bakalářské cely, která měla být před světem navždy uzamčena, leč nějakým nedopatřením unikla na světlo boží. Jedna hvězda za Sováka, jenž celou situaci vystihl hláškou: "Nudíš, bubeníku, NUDÍŠ!" ()

blackrain 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pan Kovář byl ješitný a namyšlený chlap, možná právě proto dostal od osudu takovou petelici. Sovákův doktor mi připomínal pan doktora z Vesničko má středisková. Taky to byla taková správně lidská figura, která to moc dobře uměla s lidmi. Bylo to hezky vypointované. Hlavním tahounem příběhu je doktor. Celý příběh stojí na něm. ()

LadyPupu 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další WTF příběh z brněnského studia České televize, tentokrát pocházející snad ze samotného bakalářského pekla. Neuvěřitelně afektované vyprávění zamindrákovaného pitomce, kterej si strčil ruku do lisu (!!!), protože je zamilovanej do "božské moravské Marilyn" (!!!), zachraňuje pouze vynikající Jiří Sovák. Tomu taky patří ta jedna *, jinak je to odpad jak vyšitej. ()

baxz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bakalářská povídka z produkce ČST Brno, která extra nezaujme a na které je jediný pozitivum snad jen J.Sovák v roli cynického lékaře. V popisu úplně chybí jméno hlavního hrdiny bubeníka, kterého hraje K.Mišurec. ()

Danulinda 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tady si dovolím nesouhlasit s kolegy recenzenty, protože příběh sice nepatří k vrcholům cyklu Bakaláři, avšak to, co předvedl pan Sovák, si zaslouží smeknout klobouk dolů až k chodidlům. Výborně jsem se bavil jeho supervýkonem, neboť bravurně vystřihl velmi upřímného až cynického pana doktora. Bez Mistra Sováka bych toto dílo hodnotil mnohem níže. ()

Reklama

Reklama