Vabr

Prostě Rumunsko je strašný!!! Od teď jsem si jistej, že film, kterej je z východu nebo Amerika spolupracuje s východní zemí, tak to je jistá sračka! Úvodní scéna filmu vypadala slibně, ale tak to nebylo! Celej film byl nudnej, žádná akce ani napětí. Nechápu, jak to může mít tak vysoký hodnocení. Nebudu tu spoilerovat, ale zemřelo tu fakt málo postav. Čekal jsem, že si večer budu bát dojít vyčistit zuby do koupelny, kde je zrcadlo, ale nic. Spíš jsem se chtěl tomu zrcadlu vysmát. Na druhej díl se raději ani nekouknu! Zdálo se mi, že hodně investovali do smrtí, ale příběh stál za nic. Postavy mi moc nesedly. VYHODNOCENÍ: KRVAVÁ MARRY,KRVAVÁ MARRY, KRVAVÁ MARRY! O KDEPAK JSI?! NIKDE! ()

geek.ondra

Zajímavý a seriózní nápad utopený v průměrném béčku. Aja sice opět čaruje a i přes příšerné herce (Sutherland se snaží ale marně) a toporné dialogy dokáže přinést pár skvělých scén. Nicméně i on to někdy přežene a finální souboje se zrcadly jsou směšné. Serióznost se ovšem vrátí ihned ve skvělém závěru (stopa ruky na výloze) Občas přeplácaný a občas cool ()

kubal18

Docela slušný horror ve kterém je ale na můj vkus až moc nesouvislostí. Zřejmě nejlepší scéna je páčéní čelistí Amy Smart. Škoda jen, že takových hrůzných scén je ve filmu poskrovnu. ()

nwx

Kiefer Sutherland hraje průměrně. Film ale není špatný. Naopak. Šlape od začátku až do konce, jako kompaktní celek. Jen opakovaná lekačka s holuby mě zrovna nenadchla. Vizuálně, zvukově i dějově nemám výhrady - závěr originální. ()

Saimon

Pro jednou by člověka vůbec neurazilo kdyby film skoncil klasickym neprekombinovanym a nijak na efekt hrajicim koncem! Opravdu bych Kieferovi pral navrat zpet k rodine....Lec ono je to asi už nějaky ten patek v mode aby horory koncili radoby nepredvidatelnym a pokud mozno,co nejsokujicim koncem (nejlepe non-happyendem). Ano bylo to fajn,ale jen v nekolika pripadech se to opravdu povedlo...viz. Sesty smysl ci Saw. Tady to konec sráží o hvezdu níž...nezlobte se,ale bylo to usmevne,lehce jsem se sice zamyslel,ale i tak se stále usmíval.. ()

cinemaboy7

Při sledování doporučuji vyndat mozek z hlavy a odložit si ho třeba v kuchyni pana Hannibala. Připraví vám ho na cibulce a vy nebudete muset alspoň přemýšlet proč, jak, kdy, kde a hlavně za co (musí divák tak trpět)! A už vůbec se nato neptejte, stejně se to během filmu nedozvíte. Nebudete se ani bát, ani lekat (až na jednoho holuba). Když už jsem to rozkoukal, tak jsem si chtěl počkat na pointu, ta to někdy vylepší. Pointa byla, ale nic nevylepšila. Nerad dávám odpad, protože i ta největší hovadina stála spoustu lidí kus práce. Tak dávám jednu hvězdičku třeba zaaaaaa ..... krásně naleštěný zrcadla. ()

Brady

Říkejte si, co chcete, ale tenhle horor má atmosféru. Ať už to je asijskou předlohou, nebo kvalitní prací filmového štábu, tento film je napínavý, strašidelný a rozhodně nenudí. Navíc má pár pěkných lekačak a doslova děsivých scén. Prostě horor, jak má být. :-) ()

mak.

Ajovi se skoro celou stopáž daří držet tempo a atmosféru a ačkoliv nejsem zrovna fanda "Jacka Bauera" Sutherlanda, jeho výkonem jsem mile potěšen. Hudbu a úvodní titulky už tu chválili přede mnou, přesto chválím ještě jedou i já. Dobrá zábava. ()

criticson

Kamera,hudba a hlavně ta pravá hororová atmosféra je to, co se filmu podařilo divákovi nabídnout se vším všudy. I tak je pro mě Ajovo předešlý snímek nepřekonaný. I když není v Zrcadlech o brutální záležitosti a lekačky nouze, i tak se ten konec nějak sesypal a ztratil na napínavosti. Na druhou stranu,v dnešní době natočit japonskou duchařinu není jednoduchché, tudíž musím režisérovi uznat, že ty bubáky chytře zamaskoval dětskou schizofrénií a Kiefera nakonci poslal k ledu...tedy do zrcadla. Navíc se v koupelně už nikdy nebudu cítit tak bezpečně-chudák Amy Smart. ()

BLADER

Priemer, ktorý z obyčajnosti nevytrhne ani Ajova brutálna réžia. Nehovorím, že to film zlý, to ani najmenej, ale v niektorých momentoch sa odráža skutočne riadne prestrelená stopáž. Ale aj tak, jeden z tých lepších filmov ( remakov ), ktoré sú momentálne na trhu. ()

waska

Zajímavý horor, ale očekával bych více krve a mrtvol, když už jde o horor. Kiefer Sutherland byl svělý, jediné co bych vytknul je takový nijaký závěr..Ale možná, že až se podívám ještě jednou, změním názor a v hodnocení přidám. ()

Gardenboy

Ako fanňúšik žánru som vcelku spokojný. Aja vie ako vytvárať napätie, no s trochu lepším scenárom a inteligentnejšou pointou to mohlo byt bez problémov za 5*. Inak v priehrští nekvalitných kravín s nálepkouhoror vychádza tento pokus so vztýčeným nosom a s prehľadom ako jeden z víťazov. Nabudúce lepší príbeh a Aja nás zvalcuje. ()

Alexandre

Popravdě řečeno jsem byl trošku zklamaný. Po dvou perfektních a napjatých krvácích (Noc s nabroušenou břitvou, Hory mají oči) přichází slabší duchařský horor. Námět jako vždy perfektní, ale tentokrát mě jeho Zrcadla nedokázala oslovit jako jeho předchozí díla. Nejvíc mi neseděl ten konec, který působil ve srovnání s předchozím dějem dost směšně. Kdyby byl lepší, anebo kdyby se úplně vypustil, nic by se tím nezkazilo a šel bych ještě o hvězdičku výš. Nicméně i takhle se jedná o lehce nadprůměrnou duchařinu s dalším originálním příběhem, ale raději by měl Aja zůstat u těch krváků. ()

krizi

Já horory opravdu moc nemám rád, ale tenhle nebyl zas tak špatný a hlavně jsem měl dost rozumu, abych se díval přes den :-) ()

Black-star

Film který sám o sobě není zlý. Nebo spíš navodil pro mě docela hrůzostrašnou atmosféru... Všechna ta zrcadla a pokroucená realita v nich stejně jako vše co se skrze ně stalo, nebo skrze jakýkoliv odraz reality. No docela jsem se bála. Líbila se mi postupná a podle mého skvělá gradace filmu. A ani mi nevadilo, že jednu z hlavních postav hraje (pro mě) slabší herec Kiefer Sutherland. Ale co se týče celkového pocitu z filmu je to krásných 70% ()

newer_more

Po dlouhé době film, co se mi líbil. Vzhledem k tomu, že u hororů nemám ráda happy endy, konec mi naprosto vyhovoval. A Kiefer pro změnu válel. 70%. ()

Pathrose

Po dlouhé době jsem shlédl dobrý horor. Kiefer to táhne velmi slušně, scénář je pravda trochu slabší, ale samotný námět je velmi dobrý. ()

Homodej

Zrcadla. Fantastický motiv na horor. Musím se však přiznat, že jsem doufal ve více. Trochu horor, trochu detektivka, trochu občas nuda. Určité scény jsou povedené, ale je jich na kvalitní film zoufale málo. Z atmosféry vyhořeného domu šlo také vytěžit trochu více. Na druhou stranu, film má celkem spád, některé scény jsou docela strašidelné. Škoda jen, že se pořád točíme kolem toho samého klišé (Američan zachrání rodinu, nikdo mu nevěří, schizofrenie, atd.) Rozhodoval jsem se mezi 2-3 hvězdami. Tři dávám za závěrečné překvapení a pointu. Dvě bych nejraději dal za finální "Zrcadlovou královnu", která byla opravdu spíše k smíchu. ()