poster

Rozen Maiden (TV seriál)

 • Japonsko

  ローゼンメイデン

 • anglický

  Rozen Maiden

Animovaný / Akční / Drama / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2004, 12x24 min

 • daEmoNickY
  odpad!

  Takto vypada typicka "epizoda" http://www.youtube.com/watch?v=FkVYHUMCCwc , DESU. Japonci jsou velice nemocni lide a Rozen Maiden http://encyclopediadramatica.com/Rozen_Maiden je toho dokladem , DESU http://encyclopediadramatica.com/Desu. DESU DESU DESU DESU DESU ...(22.7.2009)

 • strougy
  **

  Velmi slabé anime, které nemá hlavu ani patu. Podivná story o neskutečně otravném chlapci Junovi a magických panenkách je nezajímavá a většina věcí se prostě děje bez pořádného vysvětlení a aniž by to vlastně mělo nějaký význam, neboť postavy se po celou dobu nijak nevyvíjejí a chovají se pořád stejně ( Jun jako sobecký fracek, který by si zasloužil pár facek, Shinku jako namyšlená princeznička a tak dále... ). Dvě * dávám za celkem vtipný díl, kdy v domě vypukne bitva na schodech mezi na jedné straně Junem a Hinou Ichigo a na druhé Suiseiseki za použití většinou dost nefér zbraní a pak za povedenou výtvarnou stránku. A na příběhy s detektivem Kun - Kunem, který panenky nadšeně sledují v televizi, bych se klidně podíval, určitě by to bylo zábavnější než celý Rozen Maiden. :-)(29.6.2008)

 • Palisander
  **

  Príchod hlavnej hrdinky (chalaniska si netrúfam označiť za hrdinu) na scénu veľmi pekný, ale kombinácia infantilného humoru a ľahkej hystérie mi nesadla. Finále opäť fajn, ale to medzitým.. Našťastie to nebolo príliš dlhé. Napriek tomu bábike v červenom by som čaj uvaril. Aj keď by s ním asi spokojná nebola :-).(21.1.2015)

 • JohnyTrava
  *****

  A viete čo? Mne sa to páčilo. Až na jeden filleroidný diel, som nemal z ničím problém, ešte aj ten fight hračiek som prekusol bez problémov. Ku kresbe nemám čo dodať, bábiky sú veľmi dobre spravené a i napriek tomu, že sa štýlom odlišujú, pekne splynuli s prostredím (nič mi netrhalo oči). Príbeh je veľmi jednoduchý, ale kedže som ani nečakal nejakú mega story, ale skôr niečo ľahšieho, tak som spokojný. A kto nemá rád chibi-kawai postavičky nech si **** :). Hudva tiež potešila. U mňa za *****.(28.8.2011)

 • SonGokussj
  **

  Konečně se Rozen Maiden dočkal mého pohledu a ... vcelku zklamal. V plánu jsem měl shlédnout všechny 3 série, proto zhodnotím během několika dní i další. Rozen Maiden má snad jednu jedinou kladnou vlastnost. Tou je temný příběh zasazený do krásného panenkovského prostředí. V okamžicích, kdy se tam všichni smějí a nadávají, je to velká nuda. Ale jakmile nastane 11-12. díl, věci začnou být opravdu zajímavé. Bohužel příliš pozdě. Mnoho dílů je zde, jak už bylo řečeno, spíše fileroidních. Dosti se mi líbí, že hlavní postava není žádný hloupý školák, jen má své mouchy. Shinku je sympatická nesympaťačka, tím snad výčet zajímavých postav končí. Za zmínku možná ještě stojí Souseiseki. Její sestřička Suiseiseki už je spíše nervové stvoření a ještě hůře je na tom Hina-Ichigo. Tato série na mě dýchá jen dojmem jakéhosi představení postav, nic zajímavého se tam však moc neděje. Suigintou je sice záporačka největší, ale nepůsobí vůbec takovým dojmem, chybí jí minulost. To je však plně nahrazeno v Rozen Maiden: Ouvertüre :-) 40%(11.6.2013)

 • - Místo plyšového klauna, který se pod vlivem Suigintou pokusí zabít Juna, je v originální manze Medvídek Pú. (Zodd)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace