poster

Jízda o život

 • Velká Británie

  Dangerous Parking

Drama

Velká Británie, 2007, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  ***

  "Jeď, jeď si za tím svým Francouzem, co ti posílá růže, ty couro !! Jen ať má pět centimetrů dlouhý péro a speciální druh lepry, aby mu ve vhodnou chvíli upadla hlava.." ;) Škoda, že Peter Howitt činí z tohoto potenciálně velmi silného dílka jednu velkou vulgární a samoúčelně chaotickou one man show, protože mu z toho Noaha nevěřím prakticky vůbec nic.. To Sean Pertwee, to je úplně jiná káva !!(1.4.2015)

 • Roman.Ticka
  ***

  Skvělá příručka pro potencionální, aktivní, léčicí se, abstinující alkoholiky, jedním slovem pijany. Skvělá proto, že jsem tak realistickou analýzu o průběhu sebedestrukce až do morku kostí a to doslova, zatím neviděla. Skvělá agitka jak vyvolat strach, hnus, pud sebezáchovy, nebo sebeobraz toho, že je všechno v prdeli. Až doženu konec, zvážím konečné hodnocení.(20.7.2013)

 • kolodej1
  ****

  pozoruhodný snímek, s docela originálními postupy vyprávění, až je to někdy skoro na škodu. NIcméně film je to svěží, s povedenými komentáři hlavního hrdiny, často nepřístupnými, ale zároveň vtipnými. Celkově se dá říct, že mi styl filmu sedl a dobře jsem se bavil. Mimo jiné jsem si taky všiml dobře zvolené muziky(31.7.2013)

 • Martin741
  ***

  Na poli filmov o alkoholizme uz mam nioeco nasledovane : za najlepsie povazujem Ztraceny Vikend Billy Wildera, potom ceskoslovenske snimky Dobri Holubi se vraceji a Hadi jed + Dnes Naposled. Tuna reziser Peter Howitt /Johnny English, Srdcova Sedma/ natocil len priemerny film o alkoholizme. Saffron Burrows /Utok z Hlubin, Cista Prace/ cosi aj zahra, ale dialogy, pribeh a herecke vykony su neskutocne priemerne. Priemerny je aj cely tento film : 66 %(8.8.2015)

 • Fridecka
  ****

  "Na 300 miliónů mil daleko od domova a na miliardy mil od duše". Nebezpečné parkování by byl výstižnější titulek. Život ztroskotance, alkoholika, úspěšného v pracovní sféře, ale selhávájícího v dalších sférách života, který proplouvá životem jako bahnem. Je napínavé sledovat jeho život, jeho boj s alkoholem / často hodně vtipně zobrazený/ a jeho nesnadnou cestu k lásce. Zdá se, že až mnohem krutější setkání než setkání s alkoholem, ho dovede k hlubšímu poznávání a uvědomění si ceny života a lásky. Děj je hlavním hrdinou komentovaný s velkou příměsí sarkasmu a ironie, snahou o silácké postoje. Kazí to snad jen přílišné množství vulgarismů. Nenápadné, ale velmi zdařilé dílko a o bloudění životem a hledání světla v temnotě.(4.5.2013)