Nebezpečný cíl

• USA Bangkok Dangerous (více)

Remake úspěšného akčního dramatu bratrů Pangových z roku 1999. Život nájemného /nelítostného/ zabijáka Joa (Nicolas Cage) se obrátí vzhůru nohama ve chvíli, kdy je vyslán na kšeftík do Thajska, kde má za úkol zlikvidovat nepřátele bosse místního podsvětí Surata. Jako pomocníka si najímá známou firmu, pouličního kapsáře a výtržníka Konga (Shahkrit Yamnarn), kterého se hodlá na závěr zbavit. Zpočátku jde všechno bez problémů. Ale jen do chvíle, kdy se Joe, do té doby zapřísáhlý vlk samotář, nečekaně sblíží s mladou dívkou... (oficiální text distributora)

Houbos

Nicholas Cage v Bangkoku balí hluchoněmou domorodku, hladí slony, pojídá ostrá jídla, sem tam střílí zlé lidi a trápí ho zaražené větry. První půlhodina opravdu fungovala. Cizí prostředí, cool zabiják, fungující romance. Zásadní dějové zvraty přesahují mé chápání světa. Cage hraje opět vtipně (ačkoli to opět nebyl záměr). Akčních scén mnoho není a lépe odvracet zrak. Rázem se podobají se Hong-Kongské produkci, akorát nejsou spektakulární ani zábavné. Aspoň jich moc není, protože jsou na filmu to úplně nejhorší. Cageovi sednou jedině role mentálně vyšinutých. Na odpad je film málo špatný (samozřejmě tím správným způsobem špatný). Připomíná se mi v mnoha odhledech The Machanic z 1972. Zabiják se v obou zamilujet, v obou učí žáka jak zabíjet, a oba jsou špatné. Bangkok vychází s přímého srovnání lépe. Podobné: Hitman s Olyphantem ()

SONYAGENT

Nehrát tam Nicolas, nejspíš bych hodnotil třemi hvězdami, ale naštěstí to mohu obhájit. Je to slušný snímek, líbí se mi Cageova umaštěnost a vložka s hluchoměmou číňankou byla povedená a scéna se slonem .. to jsem řval jak želva :) ()

complex

des a hrôza naozaj počas celého filmu... divím sa nicolasovi, že pristúpi na takéto filmy... trochu až na smiech... pretože toto je béčko akčné, ktoré by som od neho naozaj nečakal... ()

Mr.Lordi

Pro mne velice zajímavý a přitažlivý film. Styl hraní a postavy mi k N. Cage seděl, přestože jiní mluví jinak. Tenhle film není ani tak o akčních scénách, jako spíš o hlubší podstatě smyslu života a dalšího vývoje. Až na závěrečné finále a místy podivné návaznosti nemám filmu moc co vytknout. 60% ()

Sa.sa

Super film plný kvalitních a uvěřitelných přestřelek, slušného děje... Ten konec byl fakt dobrý i když dost smutný... ()

rotas

Začátek slibuje slušnou podívanou,avšak ta se ihned promění na obyčejný čitelný film,chtěl jsem dát dvě hvězdy,ale za ten konec dám tři. ()

SmoKe911

Je mi velice líto že Nicolas Cage vzal roli do toho filmu. Film je dle mne naprostá slátanina a ničím nepřekvapí. Kdybychna tohle šel do kina , neodcházel bych uspokojen.Je teda pravdou že jsem viděl i horší filmy to sice ano. Ale taky daleko lepší a tohle patří někam spíš pod průměr. 45% ()

masasour

Je to film který nepřekvapí, ani neohromí. Příbeh je vlastně úplně jednoduchý a žádný extra zvrat se nekoná. Nicolas Cage už tolik nezáří, jako dříve bylo zvykem. Přesto Shahkrit Yamnarm ve mě vzbudil více obdivu a možná zahrál, zvládl svojí roli lépe než Nicolas Cage. Jediná dobrá honička se konala na lodích, měla zajímavé tempo a dobře se na ní koukalo. Nemůžu si pomoct, ale poslední přestřelka mi přišla hrozdně odbytá a nezajímavá. A že na konci se zastřelil Cage, mi vlastně bylo úplně jedno a žadné emoce se nekonaly. Film nemá dokonce ani zápletku a celkové zpracování mě bodalo do srdce. Proto že jste si za celý film nestihli udělat z hlavní postavou žádný vztah a byl vám vlastně úplně ukradený. Za menší plus já považuji že se začátek filmu odehrával v Čechách................................................... Rozhodoval jsem se mezi dvěma a třema hvězdama, ale tři vyhrály už možná jen proto že v něm hraje Nicolas Cage, tak že 50%. ()

dc

Panebože, proč si neustále myslím, že Nicolas Cage je dobrý herec, který má poslední dobou smůlu na role... Vždyť je to jen looser, kterému shodou šťastných náhod dva nebo tři filmy vyšly. Tady je nebetyčně trapný a nevěřil jsem mu ani slovo... Na jeho originální ůčes jsem se také nemohl vynadívat. No už je to za mnou, přeji vám příjemnou zábavu. ()

Bednobuch

Cage je docela fajne herec, ale nevěřím mu ani jeden z bojových pohybů, které tam předvádí. Možná víc zamlada. A jako učitel a milovník? No řekněme že nějak vychází ze cviku. Dobrý akční film s Cagem je Skála. Tohle ho spíš pohřbí. ()

MacGyver míří do kin

MacGyver míří do kin