Popelka 3: Ztracena v čase

USA, 2007, 70 min

Frank Nissen

Joel McNeely

Ztracena v čase.(25.3.2009)

Animačně stejná Popelka jako ta první z roku 1950. I proto je to moc hezká pohádka. Příběhově se vracíme na začátek, protože zlá macecha pomocí kouzelné hůlky vrátí děj zpět až po zkoušku ztraceného střevíčku a očaruje prince, který si tak vůbec nepamatuje, že kdy potkal Popelku. Ale láska a dobro jsou mocné čarodějky, takže vše jistě dopadne jak má. Co tu chybí jsou kouzelné písničky, na druhou stranu to moc na škodu není a malé děti to dokáže zaujmout. Pár podařených vtípků tam také je, takže celkově naprostá spokojenost.(16.2.2014)

Popoluška 3 pracuje pomocou príbehu o vrátení v čase s faktorom osudovosti a čuduj sa svete jej to ide aj bez klišé. To je len o dôvod viac, prečo sa do nej oplatí investovať. Je lepšia ako dvojka a predovšetkým je ucelenejšia a zmysluplnejšia. Sadne skrátka každému a zopár technických nedokonalostí nič nemení na tom, že film pobaví nielen deti, ale aj celú rodinu. Blu-Ray vydanie vám navyše pridá aj krásny obraz a skvelý český dabing. Pokiaľ nestačí len film, na disku čaká aj zopár bonusov. Pre dospelého diváka za 75%, pre deti aj 90%.(28.9.2012)

Rozpočet: $8miliónovTržby za predaj DVD v USA $91,221,781 //počet predaných kusov 4,767,287║ oproti druhému dielo ide o ďaleko vydarenejšie a zábavnejšie pokračovanie /60%/(10.11.2008)

• lucika999

Trápna odnož klasickej prvej Popolušky. Prvá časť bola dobrá, druhá bola o čosi horšia, no ešte sa dala pozrieť a tretiu som ani nedopozerala do konca. V polovici, čo v polovici... po prvých desiatich minútach, sa mi začalo zívať a mala som chuť to vypnúť. Vlastne, tak som aj urobila. Je to o ničom. Ale ak chcete rýchlo uspať deti, nech sa páči, pri tomto ihneď zaspia. Od nudy, samozrejme... Disney chcel vyťažiť z populárnej Popolušky viac, ale, bohužiaľ, nepodarilo sa. Možno nabudúce...(19.11.2016)