Už jsme doma?

Nina Ruscio

Kostýmy:

Jori Woodman
  • Malarkey

Komedie plná černých hlav si pro většinu případů teda z mého pohledu často hraje na drsnou a málokdy pobaví, nebo spíš pobaví, ale jen za velkou louží, v Americe, a tam už jen pár lidí, jenže těch pár lidí je tam požehnaně a čítají tmavší kulturu obyvatelstva, kteří ony herce neskonale respektuje. Ice Cube není špatný herec, nebo teda není dobrý, ale na druhou stranu je sympaťák. Hrál v řadě filmů, které jsou známé, ale ne natolik úspěšné, takže o zviditelnění nebyl problém. V Už jsme tam? si opět zahrál postavu, které brnkají na nervy noví sousedi, když se s celou svojí rodinkou přestěhuje do nového domova a o zábavu je vcelu postaráno, jen je to prostě neskutečně průměrné, a i když se člověk zasměje, druhý den si na film těžko vzpomene. Nic originálního, čistý průměr z mého pohledu. --- Seš na mě jak bachař... - Jo? Tak vítej na Alcatrazu.(18.4.2008)

• otík

Volné pokračování komedie "Už jsme tam?" začíná tím, že Ice Cube už je ženatý, s manželkou a jejími dětmi se stěhuje do velkého starého domu na venkově a že manželka čeká další přírůstky (2) do rodiny. Na scéně se objevuje obchodník, instalatér a něco jako policajt v jedné osobě jakéhosi potrhlého magora, který jim do života vnese více zmatků než pořádku. Druhý díl je o poznání méně vtipný, není tam tolik gagů jako předtím a je tam skoro samé kecání. Opět je tu samozřejmě vysoké morální ponaučení, které od Ice Cuba jistě každý sežere. Ale i tak jde o solidní humorně laděný snímek pro celou rodinu.(9.12.2007)

• Svadbos

Nevyhnutné pokračovanie filmu "Are We There Yet" je taktiež oficiálnym remakom komédie "Mr. Blandings Builds His Dream House" (1948) - kompletne s logom RKO RadioPictures, ale Ice Cube nie je Cary Grant a scenár je úplne nevzrušivý. Premisa je rovnaká , ale nekonečné nezábavné gagy Vás nútia pozerať na hodinky a klásť si otázku: Už bude koniec?(11.10.2011)

• starr64

Film komentovat ani nebudu, zaujala mě spíše jiná věc a to že na csfd chybí profil Aleisha Allen, která hraje v tomto filmu dceru. Hrála i v jiných filmech jako je Škola rocku a v dalších filmech. Výpis filmů v angličtině, kde hrála. Are We Done Yet? 2007 (Movie) Lindsey Persons (Actor) Are We There Yet? 2005 (Movie) Lindsey Kingston (Actor) Blue's Clues 1996 - 2005 (TV Show) Voice School of Rock 2003 (Movie) Alicia (Actor) Blue's Big Pajama Party 1999 - 2000 (TV Show) Voice The Best Man 1999 (Movie) Flower Girl (Actor)(24.5.2015)

• Genero

Jako představitel tvrdého jádra Yntelektuálňý asocijace středočeských akademyků naprosto bezpečně poznám Pabla Picassa od Bedřicha Engelse, ale nepoznám fanku od zednické lžíce. Plný zoufalství jsem klečel před polorozpadlou chalupou v Brdech, která přímo volala po rázném zásahu zednického mistra, hlavu jsem držel ve svých drobných dlaních, pěstěné nehty cuchaly přehazovačku na jejím temeni a hořké slzy skrápěly tónovaná skla dioptrických brýlí. Netušil jsem, co sobě počít. Když hle, přede mnou spočinul náhle jako Hopkirk vazoun s rukama připomínajícíma rypadla z povrchového dolu a bujnou kšticí střiženou na čolka, kde malta byla tužidlem. Říkal si mistr Mouka, olovnici popustil proklatě nízko a stal se mým spasitelem, lešenářem, projektantem i topenářem. Vypil na ex basu Bráníků, vrhl se po hlavě do útrob stavení a dřív než bych se nadál, začal štorcku zdít... Černý bratr Ledová Krychle nemá to štěstí a vždycky narazí na šizuňky a podvodníky, kteří se jen snaží ho ochcat a kdyby z toho nebyla hloupá a trapná kravina, dalo by se snad takovému osudu i zasmát... jenže jako vždycky nasrat.(13.8.2012)

• - Film byl poslán do kin pod názvem „Needs Work“. (Pumiiix)

• - Elektrikář v čase 30:00 odjíždí Ladou 2104 kombi. (DexMASTER094)

• - Nickova hláška: "Neumím karate, ale ovládám ka-razay!" (I don't know karate, but I know ka-razay!) je ve skutečnosti část textu Jamese Browna z písničky "The Payback", která vyšla v roce 1974 na stejnojmenném albu. (HappySmile)