poster

Už jsme doma?

 • Česko

  Dům snů

 • USA

  Are We Done Yet?

 • Slovensko

  Už sme doma?

Komedie / Drama / Rodinný

USA / Kanada, 2007, 88 min

Režie:

Steve Carr

Scénář:

Melvin Frank (divadelní hra), Norman Panama (divadelní hra), Hank Nelken

Kamera:

Jack N. Green

Střih:

Craig Herring

Scénografie:

Nina Ruscio

Kostýmy:

Jori Woodman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dubro
  **

  Každý občan, ktorý zvládol dopozerať toto dielko až do úplného konca, musí byť obdarený nadpozemskou dávkou trpezlivosti.(7.7.2008)

 • Vojťas
  **

  Mno tak nejen že Ice Cube šel do rodinné komedie stejně jako Arnold (Policajt ze školky) nebo Vin (Ochránce) - on dokonce hraje v pokračování! ... Ale jelikož už první pokus podle mě nebyl moc přeslavný (asi měl film velkou návštěvnost, tak proč nevytřískat ještě víc - jinak fakt nechápu), tak nevím, proč se do toho vrhnul! ... :o/// ... Sice jsem se u filmu nenudil (už za to většinou dávám 3*), ale jelikož jsem se při žádných scénách ani neusmál, tak musím dát 2* .... i když je to tedy hooodně podobné jako předchozí film (UŽ JSME TAM?)! ..... P.S.: Teď jsem koukal na to, co chystá další borec THE ROCK a film THE GAME PLAN s označením rodinná komedie mě akorát dopředu naštval!(23.9.2007)

 • tron
  **

  „Jeseter chutí ako kura... ale rybacie.“ V roku 2005 Ice Cube produkoval a hral v rodinnej road movie komédii Už sme tam?. Stelesnil muža s parádnym novým autom, ktorý sa zamiluje do ženy a aby stúpol v jej očiach, rozhodne sa do vzdialeného bodu na svojom aute odviezť jej dve nepodarené deti napriek tomu, že deti nenávidí. Nebolo to príliš vtipné. O dva roky Cube priniesol, znova ako herec a producent, pokračovanie: z lásky sa stala manželka, z cudzích otravných detí vlastné otravné deti... a dvojičky sú práve na ceste. Nečudo, že je všetkým v byte tesno. Presťahujú sa teda do rozprávkového domu na vidieku, ktorý im dohodí šialený realitný maklér (John C. McGinley). Po odkúpení sa ale začnú sypať problémy. A to je pointa filmu: každých 10 minút sa objaví nový problém (elektrika, termity, medvedík čistotný, hnilé steny, voda). Do toho nudné kecy o „rodinných hodnotách“, hrdina sa prestáva ovládať, pôrod sa blíži a situáciu komplikuje realitný maklér, ktorý je v malom meste tiež nekompromisným zástupcom toho i onoho, pričom je zrejme duševne ťažko chorý, pretože pri výkone jednotlivých funkcií sa mu úplne mení hlas a osobnosť. To sa dá povedať o celom filme – nie je vtipný; aj tie lepšie gagy sú hodné maximálne jedného pousmiatia (pravdepodobne z minula sa vracajúca šialená srna, Havajčania, pukavé rodenie gubiek).(28.5.2011)

 • juta
  ***

  Celkem pohodová komedie, která nespadla pod průměr díky zábavnému Chuckovi a dabérovi Jaroslavu Kaňkovském, jehož hlas a smích skvěle zapadl k této postavě a mě bavil. Jediná věc, která mě přišla trapná byl ten souboj s netopýry, jinak si nestěžuju. :-)(9.6.2012)

 • Yoshitsune
  **

  Ice Cube rapper a gangster, se dostává do trapných situacích, ve kterých se totálně ponižuje. Nakonec ze sebe udělá i totálního cvoka a znemožní se tak moc, že je to až přehnané. Jo a mýval, lesní král mu těžce natrhne prdel.(28.3.2016)

 • Ice Cube

 • - Film byl poslán do kin pod názvem „Needs Work“. (Pumiiix)

 • - Nickova hláška: "Neumím karate, ale ovládám ka-razay!" (I don't know karate, but I know ka-razay!) je ve skutečnosti část textu Jamese Browna z písničky "The Payback", která vyšla v roce 1974 na stejnojmenném albu. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace