Už jsme doma?

Nina Ruscio

Kostýmy:

Jori Woodman
  • genetique

Neznechutený úrovňou prvej časti som sa pustil do tohoto, len kvázi nadväzujúceho pokračovania. Humor je stupídny, našťastie však nie je fekálny a humusný ako to často v komédiách na podobnej úrovni býva. Okrem tohoto plusu sa však už len ťažko hľadá pozitívum, pre ktoré si film pozrieť. Tým jediným pozitívom, ktorý udržal moju sledovanosť až do konca bola pestrosť a rozvinutosť zaujímavej postavy Chucka, ktorú perfektne stvárnil John C. McGinley. 40%.(26.1.2008)

• otík

Volné pokračování komedie "Už jsme tam?" začíná tím, že Ice Cube už je ženatý, s manželkou a jejími dětmi se stěhuje do velkého starého domu na venkově a že manželka čeká další přírůstky (2) do rodiny. Na scéně se objevuje obchodník, instalatér a něco jako policajt v jedné osobě jakéhosi potrhlého magora, který jim do života vnese více zmatků než pořádku. Druhý díl je o poznání méně vtipný, není tam tolik gagů jako předtím a je tam skoro samé kecání. Opět je tu samozřejmě vysoké morální ponaučení, které od Ice Cuba jistě každý sežere. Ale i tak jde o solidní humorně laděný snímek pro celou rodinu.(9.12.2007)

• Vojťas

Mno tak nejen že Ice Cube šel do rodinné komedie stejně jako Arnold (Policajt ze školky) nebo Vin (Ochránce) - on dokonce hraje v pokračování! ... Ale jelikož už první pokus podle mě nebyl moc přeslavný (asi měl film velkou návštěvnost, tak proč nevytřískat ještě víc - jinak fakt nechápu), tak nevím, proč se do toho vrhnul! ... :o/// ... Sice jsem se u filmu nenudil (už za to většinou dávám 3*), ale jelikož jsem se při žádných scénách ani neusmál, tak musím dát 2* .... i když je to tedy hooodně podobné jako předchozí film (UŽ JSME TAM?)! ..... P.S.: Teď jsem koukal na to, co chystá další borec THE ROCK a film THE GAME PLAN s označením rodinná komedie mě akorát dopředu naštval!(23.9.2007)

• Malarkey

Komedie plná černých hlav si pro většinu případů teda z mého pohledu často hraje na drsnou a málokdy pobaví, nebo spíš pobaví, ale jen za velkou louží, v Americe, a tam už jen pár lidí, jenže těch pár lidí je tam požehnaně a čítají tmavší kulturu obyvatelstva, kteří ony herce neskonale respektuje. Ice Cube není špatný herec, nebo teda není dobrý, ale na druhou stranu je sympaťák. Hrál v řadě filmů, které jsou známé, ale ne natolik úspěšné, takže o zviditelnění nebyl problém. V Už jsme tam? si opět zahrál postavu, které brnkají na nervy noví sousedi, když se s celou svojí rodinkou přestěhuje do nového domova a o zábavu je vcelu postaráno, jen je to prostě neskutečně průměrné, a i když se člověk zasměje, druhý den si na film těžko vzpomene. Nic originálního, čistý průměr z mého pohledu. --- Seš na mě jak bachař... - Jo? Tak vítej na Alcatrazu.(18.4.2008)

• Bauer

Volné pokračování celkem zdařilé komedie Už jsme tam, je bohužel o něco horší. Určitě jde o odpočinkovou komedii, ale bohužel zde není až tak moc vtipných scén. Zatímco v jedničce milé a roztomilé (ironie) dětičky ničili luxuxní vůz Lincoln Navigator, tak ve druhém díle si dali pokoj a byli celkem hodný. Až tedy na tu holku Aleishu Allen, která mi neuvěřitelně lezla na nervy. Byla mi hrozně nesympatická. Ve dvojce se pro změnu ničí luxuxní dům, ale naštěstí se dá do pořádku. Herec Ice Cube mně vážně baví. Je na něm vidět, že je to pohodář a potvrzuje, že ne každý rapper musí být tvrdý gangster, ale že i rapper může hrát v rodinné komedii. Největší peckou byl ovšem borec a zároveň všeuměl John. C. McGinley. S ním mně dostávali snad všechny scény. Bohužel celkově jsou to 2*, ale kdyby vzniklo nějaké další pokračování, tak by mi to ani nevadilo, už jen kvůli sympaťákovi Icovi!!!(18.4.2008)

• - Nickova hláška: "Neumím karate, ale ovládám ka-razay!" (I don't know karate, but I know ka-razay!) je ve skutečnosti část textu Jamese Browna z písničky "The Payback", která vyšla v roce 1974 na stejnojmenném albu. (HappySmile)

• - Elektrikář v čase 30:00 odjíždí Ladou 2104 kombi. (DexMASTER094)

• - Film byl poslán do kin pod názvem „Needs Work“. (Pumiiix)