Kořist

Tom Newman dohlíží v Africe na stavbu přehrady a přivezl na pár dnů i svou rodinu, manželku Amy a dvě děti z prvního manželství. Mladší David je nadšený z výletu do Afriky, ale pubertální Jessica se ještě nesmířila s rozvodem rodičů a z jejich rozchodu obviňuje Amy, takže úplně o dokonalou dovolenou se nejedná. Tom domluvil výlet do divočiny s průvodcem Brianem doufaje, že se děti lépe poznají s Amy, a sám jde do práce. Cesta už chvíli trvá, Brian o divokých zvířatech vypráví, ale nikdo žádné zvíře ani nezahlédl, a tak se Brian rozhodne sjet z cesty, aby byla větší šance spatřit šelmy. Když potřebuje malý David na záchod, jde s ním Brian kousek od vozu, ale všimnou si jich lvi ležící v trávě. David se dostane včas zpět do auta, ale Brian lvovi neuteče. Lvi se nehodlají od vozu vzdalovat a Amy, Jessica i David zůstávají uvězněni v autě, protože klíče od auta, měl Brian u sebe. Tom se dozvěděl o nezvěstné rodině až večer po návratu z práce, ale hledání může začít až ráno. Druhý den si David všimne klíčů pár metrů od vozu a Amy se rozhodne pro klíče dojít, neboť za celé dopoledne nezaregistrovali žádný pohyb lvů. Amy se podaří klíče sebrat a pronásledována lvem se stačí vrátit do auta a ujet. Amy při řízení divočinou absolvuje s autem několik skoků, až se auto stane nepojízdné. Zatímco jsou Amy, David a Jessica uvězněni v autě a stále obklopeni lvy, Tom přiměl stopaře Crawforda, aby mu pomohl rodinu najít... (TV Prima)

fandula

Odpočinková jednohubka kterou klidně nakousnu vícekrát. 4 hvězdičky nedám kvůly tomu,že je to stáleopakované klišé :) Jinak je to hodně zábavné. ()

Spike86

Hrozná blbost. Je to volovina plná nelogičností v ději, přehrávaných hysterických hereckých výkonů bez špetky scénáristické invence. 20% ()

psycho.ta

Za ty občasné, docela pěkné pohledy do krajiny a na ty lvy dávám 1*, jinak je to odpad..nejvíc mě dostala za scéna v závěru, jak z toho chlapa stříká ta krev všude okolo, jako kdybyste stříkali se zahradní hadicí na květiny okolo baráku..opravdu komické:D ()

komando20

tak toto bola riadna blbosť, čakal som vačšiu zabavu a aj dramu, celý film bol dosť trápny a ta ženska asi uplne najviac , všetky tie situacie boli pritiahnute za vlasy ()

Peddro

Chovají se nelogicky, když se jim podařilo dojít pro klíče od auta, mohli jít i pro pušku. Když ujíždějí, tak jedou zbytečně rychle, i když nejedou po cestě. Je to velmi zajímavý nápad, ale špatně provedený, právě kvůli nelogickému chování a dialogům. Jak ten pytlák přiběhne do auta, ale nezavře dveře a čeká na smrt nebo jak na tátu křičí ,,pozor lev", ale on neslyší nebo jak se najednou zaseknou dveře, to je vrchol stupidity... ()

Nick321

Pokud je tohle béčko, pak si myslím, že to je velmi dobré béčko. Pravda, některé rozhovory a rozhodnutí postav byly trochu infantilní, ale takové situace jako být odříznutý v divočině a obklopený šelmami mohou v životě nastat. ()

Ethan

Jedná se o napínavý thriller. Některá negativní hodnocení považuji za přehnaně tvrdá. Souhlasím, že jde o průměrný film, ale záběry přírody ve spojení s akčními scénami, kdy jde o život, zvedají hladinu adrenalinu v krvi. Film není příliš dlouhý a dobře jsem se u něj odreagoval. Při thrillerech odehrávajících se v drsné přírodě si vždy dobře odpočinu. ()

Pollini

Nejlepší scéna je, jak čveřice jede ve dvou autech v jednom záběru a v dalším jedou tři auta. Lesbička, těhotná lesbička, gay, cowboy, kravaťák a pseudomystička vyrazí na výlet. Postupně jsou něčím vyvraďováni a zůstane na konec lesbička a těhotná lesbička, dají se dohromady a vyrazí se smíchem surfovat na pláž. Jedním slovem - Au! ()

MihhC

Divák si přeje, aby nás lvi konečně zbavili utrpení. Když ne lvi, tak aspoň pytláci, po pytlácích opět lvi ... a konec v nedohlednu :( . ()

Homer1912

Pokud si rádi zakřičíte na televizi (vhodné jsou například hlášky "Zmlkni!", "To sou blbci!", "Jé, lev!" nebo "Dobrou chuť!"), je tenhle film přesně pro vás. Nic víc od něj ale nečekejte. ()

Matdodo

V úvodu bych rád řekl, že jsem fanoušek filmu a portál ČSFD mám rád, protože mi přináší spoustu důležitých informací. Co mě poslední dobou ale vážně štve a není mi to jedno, je fakt, že spousta rádoby odborníků, skoro režisérů lepších snad než Spielberg, kritiků nejchytřejších na světě, renomovaných nounejmů schovávajících se za ,,vtipné'' pseudonymy, co si nevidí na špičku nosu, TADY hejtí jeden film za druhým a předhánějí se KDO VÍC a kdo SPROSTĚJI! Ve finále už vlastně vůbec nejde o ty filmy, ale jejich velký ega a malý pinďoury. A ČSFD s tím nic nedělá, ba naopak!!! A to mě fakt víc než SERE! A co se týká filmu Kořist, tak fakt nechápu zdejší nízké hodnocení. Pro všechny výše jmenované, není to akční film ani horor ani scifi, proto málo akční! Pro všechny ostatní normální a soudné přátele filmu, je to civilně komorní rodinné drama, zasazené do africké přírody, dobře natočené, dobře zahrané, volně plynoucí. Nenávist puberťačky k maceše je čítanková, napětí je střídavé, porcované v těch správných chvílích, rozhodně nenudí, predátoři jsou skuteční a ne plně digitální, jak je teď zvykem, casting se povedl, nikdo Vás neprudí ani nepřehrává. Kdo pochopí pro koho a o čem film vlastně je, bude spokojen. Za mě jasné tři poctivé hvězdičky! ()