Vyprávění Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka o tom, co se může stát při natáčení. (oficiální text distributora)

Paity

Ladislav Smoljak a Zdeněk Svěrák, to je dvojice, která toho spolu natočila a napsala. Dohromady pak fungují také jako studnice zážitků a historek z natáčení, kterých navíc není málo. ()

Vejrrr

Oni jsou vážně mistři mystifikace. Ale tak promyšlená a odhalitelná... Jsou to "páni srandy" ... takovou blbost nemohl vymyslet nikdo jiný :)) ()

mirliflore

Výborná mystifikace. Nejlepší byly vždykcy ty scény, kdy ty výmysly ti herci, herečky a režiséři přímo i nepřímo potvrzovali. "Pane Angrešt..." ()

Karp

Příliš málo prostoru pro dvojici S+S a příliš omezené možnosti pro realizaci zábavnějších a překvapivějších point. Ocenit je nutné především herce a režiséry, kteří nesli svou kůži na trh, protože v pořadu představovali sami a sebe a většinou v ne příliš lichotivém světle:-). Ale umět si udělat legraci sám ze sebe, byť ve fiktivním příběhu, je na palec nahoru. Tím spíš, že je závěrečné vyznění takové, že jsou ve skutečnosti takoví, jak jim S+S předepsali ve scénáři... A S+S k nim zrovna laskaví nebyli:-). ()

Rodin

Fascinující schopnost obou pánů Cimrmanů dělat si legraci v první řadě ze sebe samých je prostě fascinující. ()

DadysGirl

Géniové českého filmu... U některých lidí si prostě přejete aby tu byli navždy... a oni svým způsobem budou... Originální, laskavý humor a pánové, které nelze nemilovat... ()

Vikinec

Jaké jiné hodnocení pro krále českého humoru? Veselé příhody veselých pánů, kterým rádi a zdatně sekundují všechny hvězdy našeho filmového nebe.. ()

Diego75

Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak toho vymysleli mnoho zábavných věcí. Tento pořad není rovněž výjimkou a já jsem se u jeho sledování rozhodně nenudil. Tato dvojce prostě srší skvělými nápady. ()

mnaucz

Krásný mystifikační pořad, který řada lidí nepochopila a brala ho zcela vážně. To dokazuje fakt, že některé zajímavosti, kterou jsou i na této stránce jsou brány z tohoto pořadu i přesto, že to není pravda. Na druhou stranu... ten fakt, že projev ředitele v Marečku, podejte mi pero! byl delší jest skutečně faktem, a díky tomuto pořadu ten střih v tom filmu pořád vidím. Všechny díly pobaví, nejslabší je asi ten poslední, ale jsem rád, za zapojení herců, kteří neměli problém si ze sebe udělati legraci. ()