Arthur leští stoly v čínské restauraci, hraje na trombon ve školní kapele a pokukuje po chytré, veselé a nekonvenční Lile, které očividně není lhostejný. V okamžiku, kdy Arthur zkouší první nesmělé kroky romantického vztahu, se všechny dlouhodobé vztahy dospělých v jeho okolí rozpadají na kusy a vtahují ho do víru, který změní jeho život navždy. (oficiální text distributora)

Arequipa

Velmi uvěřitelné, i když některé dějové linie, resp. jejich význam pro hlavní linii jsem zcela nepochopil. Sam Rockwell mě příjemně překvapil a role loosera mu nebývale sedla. ()

Mik_e

Dost slušné drama s poněkud pomalejším rozjezdem, odehrávající se v malém zasněženém městečku, tedy o "mrazivou" atmosféru není nouze. Příběh o tom, že malá nepozornost může změnit život navždy, stojí především na výkonech Kate Beckinsale a Sama Rockwella. Zejména ten si svou roli fanatického pánbíčkáře střihnul s chutí. Člověk občas fakt netušil, co se mu v tý jeho bedně urodí příště... ()

danielwanderer

Už to vidím, že ma tu všetci (čo ma poznáte) budete kameňovať za to, že nadhodnocujem kôli Kate, ale nie! Áno, aj Kate bola a bola super, ale tento snímok je proste parádička, super vec na nedeľné popoludnie. Príbeh ospalého mestečka niekde v zimnej časti Ameriky, kde žije hŕstka osobností. Annie z čínskej reštaurácie, ujo svätý Glenn, mlaďas Arthur, ktorý v čínskej reštaurácií brigáduje, fotografka Lila... Všelikto, no na nejaké extra prepletené vzťahy nepôjde, prvá polovica filmu je milá i keď trpká... ...druhá je drsná a tvrdá. Príbeh zo života, ktorý si ani neviete predstaviť aký môže byť tvrdý. Koniec proste uuuf waw! ()

zmates

Atmosféra po celých 106 minut byla skutečně velmi hutná. Kombinace dusivého maloměsta, mrazivého počasí a na první pohled ne zcela vyléčeného alkoholika vás opravdu nemůže nechat v klidu. Že je děj vcelku předvídatelný a místy dost statický, to je u takových snímků normální (a žádoucí) a vůbec bych jim to nevyčítal. Herecké obsazení a výkony na jedničku...přestože nejsem kdovíjak ohromený, nemám vlastně co vytknout. ()

mekele

Nemůžu si pomoct...Určitě se to nedalo natočit lépe(jako maloměstské drama, zasazené do smutného zasněženého prostředí určitě 70% ), po filmu si ale musim položit jednu otázku: Opravdu jsem měl za potřebí vidět takhle deprimující příběh??Pro mě jedna hvězda na víc za jemně romantickou linii, která mě nutila, abych u filmu vydržel i po 20min, kdy jsem se obával, že od filmu odejdu. ()

ab.dul

Velmi zajímavé drama. Ze začátku se mi zdálo velmi nudné a myslel jsem, že se ani nedodívám, ale postupem času se mi začalo zamlouvat. Drsný konec to jen potvrdil. Ono to bylo možná i záměrem, pomalu "rozjížděť" příběh, stupňovat ho hekticky až do úplného konce pro výborný celkový dojem, který se mi vryl do paměti. Povedené drama, které opravdu zamrazí. Herecké výkony se mi vskutku líbily. Kate Beckinsale ukázala, že umí hrát. ()

pekas

Krásná Kate a parádní hudba. To ke kladům. Na druhou stranu opravdu smutný příběh s dost pomalým začátkem. Dávám maximálně 3 hvězdy a už nebudu vyhledávat další možnost shlédnutí. ()

DoubleJo

Depka. Strasna depka. Naozaj surova drama s este surovejsim koncom. Kate Backinsale bola velmi dobrá (a to nemusela byt ani v latexe) a aj ked nemusím Sama Rockwella tak priznavam, ze tu bol vynikajúci. Este potesila mala rola pre moju oblubenkynu Oliviu Thrilby. Ak mate chut na velmi smutny priam, az mrazivy film tak nech sa paci. ()

DooFooS

Zpočátku nevýrazné maloměsto odkrývá svá temná zákoutí lidských duší a jako vždy a všude, chvíli hřeje a chvíli mrazí. Výborně herecky zvládnuté postavy a film bez hluchých míst mě nadchly, ačkoliv bych si dal po skončení nejraději minimálně maratón, abych přišel na jiné myšlenky. ()

praethoria

vitajte v tvrdej realite životných príbehov v malom mestečku. Príbehy postav sú neúprosné a a vyvíjajú sa nepredpokladane, toto dodáva filmu istý feeling, je dosť originálny . Herecké výkony sú brilantné. Žiadne prsnaté rozlieskavačky, žiadny americký sen, ale obyčajné rodiny, a ich starosti a radosti. Herci a ich postavy výborne prekonávajú skúšky života v scenári pred kamerou. Záver: odporúčam vidieť 4* ()

vodkasesemte

Bejt pěknou holkou není lehký. To je strašnej pohled. On ji prcá a pak skáče jako zajíček, nic proti feminám, tentokrát byly v pohodě, líbilo se mi, jak KM umí zvedat hlas, a nejen to! Jinak myslíte, že je normální dávat v televizi jak pacholci hulí trávu, jako by to bylo samo sebou, aniž by je nesežral jeti nebo tak něco? Ty vaše mrtky to pak budou chápat stejně. Zajímavej je i ten druhej vztah. To je hroznej tragéd, nechápu, co na něm vidí! Ale vývyjel se slibně. Ted mě dostalo, jak byl hotovej, když spatřil dítě v zamrzlý vodě. No a co! Málem ten otrapa skončil u psychiatra! Nejvíc se mi líbily ty jejich dialogy, takový syrový, jako by to točily na první záběr, ale SR se dycky do filmu snažil dát kus svého humoru, nelituju ani jednoho filmu s ním, kterej jsem stáhl. Co z toho vnímám? Podtext? Měl potomka s největší kundou široko daleko, ale protože to byla asi chyba, dábel si toho spratka vzal zpátky. Rozpadlá rodina, co by z toho asi vyrostlo... Na to, že jí zhebla holka, je docela vyrovnaná. Chtěl bych mít takový nervy. Ty příběhy nejsou provázaný, to je chyba. Vadilo mi, že se přeskakuje z jednoho na druhý. Je tam dobře nastřihaná teenage milostná scena. Jinak dobrý psycho. Ti dva si mají hodně co říct! ()

Yossarrian

Film, který se sice dlouhými záběry snaží o "umění", ale ve skutečnosti jde jen o tuctové drámo. Čerstvě nalakovaná ojetina. Na první pohled nevypadá zle, ale uvnitř...mno, nic moc. ()

djcremo

Depresívna surová dráma, zasadená do malej dediny. Depresívnu atmosféru filmu ešte viac umocňuje zimné obdobie. Film o tom ako sa problémy jedného v takejto dedine dotýkajú viacerých ľudí. A zase o tom, ako sa za určitých okolnosti dokáže zomknúť celá dedina a pomôcť. Mrazivému filmu dodáva troška tepla vzťah dvoch mladých ľudí, ktorý sa vyvíja počas filmu. Kate ukazuje, že vie zahrať aj iné úlohy, nielen tie v koženom oblečku. Sam prekvapuje úlohou psychicky nevyrovnaného alkoholika. 70% ()

MUNRO

Tak trochu nudné,nevyvážené drama. Děj se rozjíždí velmi pomalu,až teprve po tragické smrti dítěte se dá jakžtakž hovořit o nějakém napětí.Sam Rockwell svou roli psychycky labilního a s rozchodem se těžko smiřujícího člověka zvládá slušně,zato Kate Beckinsale si od začátku až dokonce svým chováním koleduje a koleduje..Roli sehrála buď tak fantasticky,nebo prostě ztrácí drajv.Osobně se klaním spíše k té druhé verzi. ()

david666

Skvělá Kate plus citlivě podaná dramata v místní komunitě. I přes určitou rozvláčnost a klidnost z filmu čiší napětí. ()

Kathane

Trochu silné drama, s kterým jsem však nebyla úplně spokojena. Ze začátku nudný děj, začlo to spíš až ztracením té dcerky a všechny okolo toho, konec, no, ten musím opomenout. Z počátku jsem nevěřila, že by to dokázal udělat, ale dobře, že se taky sám zastřelil, jinak by to nemělo smysl... ()