Intimní tajemství

• USA Teeth (více)

Príbeh o mladom dievčati, ktorého pohlavný orgán skrýva pre mužov veľmi bolestivé tajomstvo. Film, ktorý šokoval divákov Medzinárodného filmového festivalu v Sundance. Dawn je mladé americké dievča, žijúce s chorou matkou, nevlastným otcom a bratom Bradom. Je hlboko veriaca a propaguje cudnosť a sexuálnu zdržanlivosť. Kým jej brat je sexuálne aktívny čudák, ona iba teraz začína objavovať tajomstvo svojej ženskosti. Keď sa ju však jej priateľ Tobey pokúsi znásilniť, zistí, že jej telo skrýva anatomickú zvláštnosť. Postupne odhaľuje, že jej ústa nie sú jediným miestom, kde má zuby... Pretože navyše nemá šťastie na mužov, začne svoje telo používať ako zbraň a trestá sexuálnych násilníkov. Príroda zoslala na lascívnych a nečisto zmýšľajúcich chlapov spravodlivý hnev a dokázala im, že zubatá vagína nie je iba mýtom. (oficiální text distributora)

dubinak

Tohle je opravdu korunovaná blbost na entou a ani trochu se nedivím zdejším hodnotitelům. Ovšem ani sama nevím, jak je to možné, protože jsem po většině odpůrcem laciného, nechutného, prvoplánového amerického humoru, ale Teeth mě prostě někdy dostaly do situace že jsem se smála nahlas. Bylo to pro mě zkrátka vtipně absurdní a jen jsem doufala, že to ani na vteřinu rejža nemyslel vážně. Nicméně začátek filmu je ryze vysírací, ta holka mi lezla na nervy každým výrazem. Když se ale seznámila se svou "proměnou" obrátil se celý film k "lepšímu". Takže zatnout zuby :D a vydržet do konce. Třeba vás to překvapí. ()

lakikaki

Nie som schopný povedať, či tvorcovia mysleli ten film vážne alebo nie, je to totiž veľmi solídne guilty pleasure, ale na druhej strane je tu príliš veľa (nevydarených) pokusov o symboliku, metafory a artový charakter na to, aby sa dalo s určitosťou povedať, že Zubatá vagína sa neberie vážne. Za dva veľmi pekné zábery (jeden je na plagáte) a za dve ešte krajšie oči hlavnej predstaviteľky by som rád pridal tretiu hviezdičku, ale celé je to natoľko hlúpe (i keď zábavné), že zaradenie medzi priemer by bolo nezaslúžené. P.S. lolwut [44%] ()

eisha3

Něco tak absurdního jako je ozubená vagína pojmout relativně vážně, musí být fakt kumšt. Není to ani moc horor, ani moc komedie, je to prostě jen hrozná blbost, která se mi nakonec docela líbila. ()

farmnf odpad!

Film je určen patrně pouze pro sexuálně zneužívané ženy. Sen o tom, že mu ho zubama kun.dy ucvaknu byl jediným vodítkem a motivací tvůrcců této zvrácené píčo.viny. Já bejt holka a mít v kun.dě zuby, byl bych z toho frustrovaný a můj život by se patrně zcela zhroutil. Musel bych se vyhýbat přátelům, zejména těm, kteří mají penis. Je to šílená představa. Kreténi z USA, kteří si říkají filmaři( doprdele proč?) z toho udělají příběh. Stejnou senilitou a demencí trpí i česká režisérka Chytilová ve filmu Pasti pastičky , nebo jak se ta kravina jmenuje. Pohlavní orgány našich těl jsou daleko důležitější než třeba ruka a noha. Dělat si z toho hloupou primitivní srandu je záležitost pro diváka s IQ pod 53. ()

Sfinkter

Celý mýtus o "vagině dentatě" je docela zajímavý a přenesení do amerického filmu se celkem podařilo. Cudná hlavní hrdinka mi vyhovovala a komediální prvky mě potěšily. Nenudil jsem se. ()

kinghome

Jako komedie to je skvělý, ale jako horor to stojí za hovno. Tenhle film mohl vymyslet jenom naprostej úchyl, kterej to nemá v hlavě v pořádku. Ale jak řikám, vážně jsem se bavil. Nejlepší scéna je rozhodně ta u gynekologa. To bylo boží! xD Na tenhle film ještě dlouho nezapomenu. Škoda, že to nemá lepší obsazení a scénář. Mohl z toho bejt hit... no vlastně nemohl, ale pro pobavení to stačí. ()

demented

Komédia to nie a horor už tobôž nie. Čakal som pekelne čiernu komédiu, dostal som amorfný a "bezzubý" blivajs o trošku iných problémoch jednej dospievajúcej dievčiny. Námet bezpochyby dobrý, spracovanie a celkové prevedenie mizerné a nevyužitý potenciál zamrzí. Škoda. ()

Allenka

Tohle přeci nemohl myslet nikdo z tvůrců ani aktérů vážně a právě díky tomu je to vtipná podívaná. Když gynekologovi ,,ukousnou prsty" a první, co vykřikne, je ,,Je to pravda, vagina dentata!", musí tenhle fakt být všem naprosto jasný. Je to legrační a čím větší skupině je promítán, tím je to lepší. ()

drackula

Tento film balancuje niekde medzi absurdnou komédiou a ujetým horrorom. Námet je vcelku zaujímavý, a ak nečakáte nejaké krvavé jatky ale niečo oddychové, budete spokojný. Film neohúry, ale zase ani neurazí. 55 % ()

Ichabod

Ani né moc horor, ani né moc komedie. Prostě jen takový senzačně uhozený film o dívce která se aktivně podílí na "osvětě" ve vlastní škole o tom jak by se mělo počkat na svatební noc. Hmm. To bylo by to dost o ničem, takže na rovinu. Holka má ve vagíně "skřítka Pilopanta" se zubama ostrýma jako břitva a její přirozený chtíč vybuzený spolužákem, který se od sexu distancoval než ji poznal, nám slibuje velmi netradiční pohled na sexuální dospívání vskutku nevšedním způsobem. Herečka v hlavní roli a civilní přirozený přístup si podle mne zaslouží vyšší hodnocení. John Hensley z Nip/Tuck mne taky bavil víc než dobře i na tom málo prostoru co dostal. ()

JKL

Na tohle se dají aplikovat slova pana Pohlreicha: "Viděl jsem žábu srát, hada chcát, koně bušit pěstí do kamene. Viděl jsem i stíhačku couvat, ale tohle jsem ještě neviděl...". Naprostá ztráta času, kterou doporučíte velmi rádi lidem, které chcete pěkně poškádlit. :-D ()

Elleannie

Noo.. ze zvědavosti jsem se dodívala do konce, ale je to vlastně jen o ufikávání pánského onoho.. Souhlasím s tím, že je tenhle film divný, něco mu prostě chybí. ()