Psychologický thriller vypráví o skupině problémových puberťáků, které rodiče poslali do nápravného zařízení na Fidži. Tábor však je ve skutečnosti vězením, kde dospívající děti podléhají vymývání mozků a jsou zneužívány svými strážci.
Psychologický thriller režiséra Christiana Duguaye vypráví o osudu skupiny teenagerů, s nimiž si rodiče nevědí rady, a proto je pošlou na Fidži do tábora s nápravným programem. Zdi, které by je oddělovaly od okolního světa, nejsou zapotřebí, protože z ostrova uprostřed Pacifiku se nedá utéct, a děti navíc musí stále nosit senzory. Dr. Hail (Peter Stormare), který je vedoucím tábora, i jeho pomocníci mají dokonale propracovaný systém šikany, v němž nechybí brutální násilí, vymývaní mozků ani sexuální zneužívání... (HBO Europe)

Jerris008

Tábor převýchovy, jehož systém zdaleka nefunguje tak, jak se může na začátku zdát. Začátek navnadí informací inspirace dle skutečných událostí, avšak v průběhu dalších minut se vše vyvíjí předvídatelně. A to, že se zde řeší problémovost teenagerů, kteří ani nevím, jak se do tábora dostali, jelikož na tomto místě se chovají všichni jako beránci, z tohoto filmu ještě nedělá psychologický snímek. Konec celkem ujde. ()

nnikynka3

Začátek mě nesmírně bavil, ale postupem času blížíjícímu se ke konci to upadalo, a konec mě vlastně ani nepřekvapil. Nevím co jsem čekala, každopádně mě film bavil, a tento systém bych uvítala i tady v ČR - i když by tu bylo asi tak o 2.5 milionu méně puberťáků. ()

kubilov

Neskutečně absurdní námět jak z nějakého céčkového hororu v místy docela poklidném tempu, které občas vyruší nějaká ta "sviňárna" nebo "nelidskost", ty jsou však snadno rozdýchatelné, takže žádné velké drama se nekoná. Boot Camp je tak v podstatě nedořešená blbost, která nepřekvapí ani svým rutinním twistem. Mila fajn, Gregory nic moc, Peter super. Jasné 2* ()

Mr.nachos

Úchylové, vyžívající se u násilných scén, kteří po přečtení obsahu od distributora nadšeně nadsedají na gauči nedočkavostí si moc neužijou, ale ti ostatní nebudou úplně zklamaní. ()

ostravak30

Na jedné straně si člověk řekne, že takoví to zbohatlíci, kteří už neví co by roupama, kradou, píchají si jehly do těla, si pořádný dril zaslouží. Film to ale postavil na skutečnosti, že dívka, která se dostala do tohoto tábora, zase není tak vinná. Udělala pár zamyšlení hodných věcí, ale nebyla takovým grázlem, jako nejspíš většina ostatních. Skutečnost, že podobné tábory skutečně existovaly ale filmu moc nepomáhá. Není totiž jasné, jak moc se ten filmový skutečným podobal a zda byly ve skutečnosti krutější nebo to byla spíše lehčí odnož. Ve filmu se na to, abych byl snad šokovaný existencemi těchto táborů, zase tak moc neodehrálo. Ano, jedno znásilnění, ale to se děje i na ulicích, dále pak bití v kruhu všech ostatních. Jinak jsme ale sledovali jen to, jak "děti" pracují a nedostávají požadovaný příděl masa. I záminka a způsob, jakým se kluk hlavní hrdinky do tábora dostal, byli trochu...řekněme trapné nebo spíše nepřesvědčivé, to je správnější slovo. Herecké výkony mě moc nepřesvědčily. Většina filmu se odehrávala ve tmě a moc toho tak nebylo vidět. Zkrátka, dost průměrný a chvílemi i podprůměrný film. Pokud měl dát na vědomí existenci těchto táborů, udělal to nepříliš přesvědčivě. ()

Pitryx odpad!

To se fakt nedalo. Už stokrát omleté téma je zde podáno tak nudně, že to až bolí. Ještě že někdo vymyslel rychloposun, který jsem začal mačkat po půlhodině filmu a skoro jsem z něj nesundal prst. ()

kenny79

Ještě, že jsem byl v pubertě hodný a poslušný. :D . K filmu samostatnému : celý rok u moře, občas se proběhnout, zasadit nějakou tu kytičku a hlavně žádné starosti. To by byl život. ()

spookee

nikam nevedoucí nuda, kterou nezachrání ani Mila, pár pózérských týn-ečrů a pseudointelektuálských sadistů... ()

pida123

Jako docela dobrý, možná kdyby mi do toho pořád nekecal přítel, tak by se mi to líbilo víc. Někdy si to musím pustit sama v klidu. Což tedy rozhodně nevím kdy bude :( ()

DandaPiper

Kdyby mi bylo takových 15 let, tak bych si asi i myslel, že je to film o rebelujících cool teens, kteří jsou až tak nezvladatelní, že musejí být zavezeni někam na konec světa, kde si s nimi už někdo něják poradí. Ale takhle ...takhle to byla spíš jen banda děcek, co si namočila pádla do oleje a udělala si self-made pochodně. ()

honzic

Opravdu nepovedený film s mnoha chybami, kde sice námět je zajímavý, ale zpracování tak amatérské, že i začínající filmař by měl problém to obhájit. Hodnocení: 25 % ()

david666

I přes vcelku otřepaný námět se jedná o slušný thriller bez nějakých velkých zvratů, krve a podbných propriet na které jsme u podobných filmů zvyklí. Proto je uvěřitelnější a odpovídá filmu "dle skutečných událostí", dle kterých byl také natočen. Bonusem jsou kukadla Mily Kunis:-) ()

frankiiee

neurazi, nenadchne.....dve hlavne postavy su sympaticke, ale nemozem si pomoct, tento film so mnou absolutne nepohol a som rad, ze mal len hodinu a pol... ()

schaff

nechápala som vôbec význam neustále zakrývanie tvárí, či už vlasmi, šiltovkami alebo neviem čím všetkým... ()

KeiGe

Všichni si stěžují na typické americké filmy a když přijde na trochu té reality, tak je to taky špatně... Podle mě slušný film, který se nesnaží nějak vehementně holywoodsky šokovat. ()