Zkušený newyorský policista Cristofuoro (Russell Crowe – Gladiátor, L.A.:Přísně tajné) chce dokázat, že čerstvě propuštěný mladík Erik (Jon Foster – Terminátor 3:Vzpoura strojů) je vrah. Že zabil své rodiče schválně, a ne pod vlivem prášků, jak tvrdil soudu. Aby svou teorii poručík potvrdil, začne Erika sledovat. Situaci ještě zkomplikuje krásná Lori, kterou vzrušuje blízkost trestaného násilníka. Je Erik jen nevinnou obětí policistovy fantazie nebo nebezpečným masovým vrahem, který dříve nebo později zaútočí? (oficiální text distributora)

nany2121

Ups!!!! Russell!!! Toto čo bolo?? Ako veľký fanúšik Russella Crowe, neverím vlastným očiam. Russella považujem za značku kvality, ale ako vidím aj majster tesár sa utne. O čo vlastne v tom filme išlo?? O čo išlo Russellovi, keď bral túto rolu? Katastrofa, ľutujem, že som to pozeral. ()

Gore

Nezávislý snímek, který mě příjemně překvapil. Pomalu plynoucí příběh o naivní šestnáctce, která se bláznivě zamiluje do mladistvého vraha a po jeho propuštění v den jeho osmnáctin se s ním vydává na cesty. Jon Foster rovněž překvapil (v Mysteries of Pittsburg byl hroznej, v The Informers si reputaci zlepšil a zde zazářil). Russell Crowe po delším čase vzal oddychovou roli v nezávisláku a udělal dobře, navíc se ostříhal a ozdobil se knírem. Doboručuju jako takovej oddych od mainstreamu. Čas od času to potřebujeme všichni. ()

Erik7595

Veľká škoda, že jediný pozitívny prvok, nachádzajúci sa v tomto filme - a tým je postava policajtu Cristofuoro-a - nemá viac priestoru a nie je nijako charakterovo rozvinutý, priestor k zaujímavej dejovej línií o jeho postave sa tu priam pýtal. Namiesto toho tu priestor dostávajú dve mladé tváre, ktoré ma absolútne nezaujímali. Netuším, čo Russella presvedčilo k tomu, aby sa zúčastnil tohoto filmu (možno ide podobne ako u Man with the Iron Fist o kamarádsku výpomoc režisérovi Johnovi Polsonovi, s ktorým sa Russell stretol počas natáčania filmu The Sum of Us). Každopádne sa z filmu vykľula maximálna nuda, nezaujímavá vo všetkých stránkach. Maximálne zabudnuteľný film, slabý ako desaťkrát luhovaný čaj. Dve hviezdy dávam len za Russella. Slabých 40% ()

Romeroo

Tak po projekci tohoto filmu ve mě jsou dva pocity…první je, že to bylo takové příjemné drama o mladém ujetém klukovi a holčičce co chtěla zemřít jeho rukou, nad tím vším dohlížel tatínek Russell, který herecky nezklamal, sem tam zazněla velmi pěkná hudba atd.…druhý pocit je ten, že se mi vybavují i negativa, a to hlavní je nuda, která na mě občas vlezla, s tím souvisí i celkové pomaloučké tempo filmu, ve kterém se prakticky „nic“ neděje, závěr působivý přesně tak jak pozorný divák čekal…škoda…zavřu obě oči a dám hezky baculaté 3* 69%. ()

huzgi

Nepochopitelná slátanina. Film, kde si režisér neuhlídal nic, ani střídání světla a tmy v jednom dni. Chybí atmosféra, vrší se nelogičnosti a i výkon Russella Crowea zavání směšnou absurditou. I když za to může spíš scénář než herec.... ()

epoh

Pro mě osobně veliké překvapení, především s ohledem na obvyklou průměrnost režiséra. Ta nejistota, kdy celou dobu nevíte, jestli zabije/nezabije a konec, kdy vlastně nevíte, jestli vám toho vraha náhodou nemá být líto, vzbuzuje zajímavé divácké emoce. ()

Marrianna

Russell Crowe pro mne byl jediným tahákem, hmmm, asi bych neměla vždy dávat jen na to, kdo bude představovat hlavní roli. Tohle bylo nijaké, ani v rádoby scénách, které měly zřejmě působit silným dojmem a měly být tím NĚČÍM, rozhodně nebyly, a po dlouhé době jsem se přistihla při zívání, pomrkávání, sledování hodin a listování časopisu. Ten časopis byl fakt zajímavý. ()

reygadas

Veľmi podcenené hodnotenie tohto snímku. Ide o citlivú psychologickú sondu do životov hlavných protagonistov Erica, Lori a v neposlednom rade aj poručíka Cristofuora. Na pozadí dramatického príbehu sa odohrávajú súkromné životy týchto hrdinov. Film je veľmi intímnym svedectvom o živote a samozrejme smrti, ktorá hrá hlavnú úlohu a je neodmysliteľnou súčasťou každého z nás - nás smrteľníkov. ()

kenny79

Ten chlap byl psycho. Ta dívka byla ještě větší psycho a celkově film stojí za prd. Velká nuda a nezachrání to ani Russell Crowe ve vedlejší roli s knírkem. Slabota. ()

veverysiak

Vôbec neviem, čo to vlastne malo byť, vcelku nádejná zápletka bola utopená zmesou nudného road movie v kombinácii s chabou psychologickou kresbou dvoch vyšinutých mladých ľudí a ničnehovoriacimi múdrosťami starého policajného šakala, takže 40%. ()

Peenugirl

Scenár je zvláštny, tempo pomalé a celkovo je tento film rozvláčny. Mladý psychoš patrí do väzenia a o tom je skalopevne presvedčený len pán Crowe... Keďže Lori je tiež "na hlavu" tak sa podarí dostať Erika tam kam patrí... no na kvalite filmu to nič nemení... 50% ()

Dr.dogous

Tento film hodně lidí nepochopilo ( dle komentářů), ale to ještě neznamená, že mají rozum v pořádku. Mě se film líbil, skvělí herci, napětí, "psycho". I nesmysly musí dát práci vymyslet, např. originální způsob sebevraždy. Žádné skoky z mostu či oběšení, jak banální a obyčejné, ale nechat se zavraždit úchylákem, tak to tu ještě nebylo! Díky Johne Polsone! (85%) ()