Prosíme přetočte

• USA Be Kind Rewind (více)

Prosíme přetočte je neuvěřitelný příběh o dvou kamarádech (Jack Black, Mos Def), jednom elektromagnetickém poli a všech vašich oblíbených filmech. Zmagnetizovaný mozek jednoho z nich totiž vymaže všechny kazety ve videopůjčovně a jim nezbude nic jiného, než smazané filmy znovu natočit. Vzniknou tak jedinečné verze filmů jako King Kong, Krotitelé duchů nebo Robocop. (oficiální text distributora)

Horak

Shame on you Gondry! Zvyknout si od tebe čekat zásadní filmový zážitek je zatraceně obtížná věc. Be kind rewind zůstalo za očekáváním, přesto jde o nadprůměrný snímek. Zpočátku jsem považoval Blackovo angažmá za nešťastné, protože všude, kde se objeví, tak strhává veškerou pozornost výhradně na sebe a tak jsem si říkal, Micheli, todles neměl za potřebí. A vono jo, bohužel. Originální nápad nevydrží dlouho a Black svým poskakováním a šklebením filmu značně pomáhá, zvláště v druhé půlce, kde se nám snímek kapku rozvleče a trochu to hraje na patetickou notu. ()

isla

krasny film.sviezi,vtipny,natoceny s rozumom a dusou a poriadnou davkou originality.pri kazdom gondryho filme si myslim,ze sa totalne vycerpal a on vzdy pride s niecim uzasne milym a neokukanym. ()

TaanStari

Scéna s Krotitelema nebo s Křižovatkou smrti slibovali hodně ujetou "crazy" komedii. Bohužel zbytek filmu se nese v jaksi sentimentálním duchu a nudí a nudí... a nudí... ()

ViktorEl

Podľa mňa dosť slabá komédia, ktorá mi, ale svojou trápnosťou prišla celkom vtipná. Určite najlepšia scénka je natáčanie Krotiteľov duchov, tá sa mi páčila z celého filmu najviac. Tento film mal veľký potenciál, a dobrý námet na úspech, tak neviem, kde sa to mohlo pokaziť, lebo vyšla z toho dosť priemerná až podpiemerná komédia, ktorú nezachránil ani Jack Black. Prvé 20 minút sa nedialo nič, potom sa to trošku rozbehlo, ale na konci zase nuda a ešte raz nuda. Veľké sklamanie čakal som poriadnu komédiu, pri ktorej budem vybuchovať smiechom, a na tomto film pohorel, lebo to divákovi neposkytne, preto hodnotím záporne 40%. ()

Meteorista

Tak tohle bylo pitomý a brutálně naivní. Hvězda za některé "našvédované" filmy a scénu se "zrcadlovým bludištěm". Abych řekl pravdu, tak trailer ve mně vyvolal značnou míru zvědavosti se na tento film podívat. Po zhlédnutí filmu se ale proklínám, že jsem raději nezůstal jen u toho traileru, který zobrazoval jen zajímavý nápad se zápletkou nutnosti natočit filmy podle svého. ()

Kjuk

Tak jsem se konečně prokousal ke konci a musím říct, že za celou dobu jsem se zasmál tak jednou maximálně dvakrát. Hodně nemasná a neslaná komedie, která mě vůbec nebavila a nezachránil to ani Jack Black, bohužel. A ještě by mě zajímalo, kde je tam to sci-fi prosím pěkně? ()

Axident

Musím přiznat, navzdory své lásce ke Gondrymu, že jsem se ještě stále nerozhodl, je-li tenhle film roztomilá hříčka, plná až dojemné dětské hravosti, tak příznačné pro Gondryho nebo krutý úšlap špatnou stranou a těžká kravina :o) Zpočátku jsem byl až děsivě zpruzen, nevěřícně kroutíc hlavou při pohledu na jalového, gagového Blacka, pak přišla fáze úsměvu a radosti z ujetých napádů až k závěrečným rozpakům, hmno, nevím... ()

PDcz

2** hvězdičky Jsme z5. Dnes jsme koupili náhradní reprokabely, abysme si po 2 měsících mohli už něco pustit. Konečné zprovoznění aparatury se muselo o měsíc odložit a to bysme už nevydrželi :-) Celí natěšení jsme sáhli do nových přírustků, které se nám za tu dobu nahromadili. Chtělo by to něco veselého, něco na co jsme se těšili. Viděli jsme před půl rokem (nebo déle?) první trailer na tento film a těšili sme se. Ano, naše klasická chyba, netěšit se na film, následuje zklamání. [X] Minus 1* hvězdička Herci? Neherci? Líbí se mi hudba Jack Blacka, ale jako herce sem ho nějak nepochopil. [X] Minus 1* hvězdička Děj? Neděj? Zlá společnost chtěla strhnout starý dům. Hmm.. a dál? tak natočí film a celá čtvrť je z toho mimo.. [X] Minus 1* hvězdička Čekal jsem od myšlenky magnetizujícího "blba" větší prostor ve filmu. Začátek super.. a pak najednou titulky.. to mezi nás neuchvátilo (Jíťa dokonce usnula :-) ) [X] Poučte se z našich chyb a netěšte se na filmy. Ale hlavně se nekoukejte na trailery, často je v nich vše co je na filmu hezké ()

finn

Geniální! Nemyslím film... Geniální jsou nápady a zpracování scén z filmů v čele s Pizzou. Ostatní je "jen" příjemně natočená komedie. ()

Loooki

Typický Gondry so svojou hravosťou až priam snovosťou nemá v svojom remesle obdoby. I like VHS stajl SWEDEN :) ()

gootchy

Tak tuhle PECKU doporučuju všem co to s filmy myslej fakt VÁŽNĚ!! Dlouho jsem se tak nepobavil jako u tohohle skvostu. Nepřeháním. Zejména ten drajv, který to chytá po té základní seznamovací "pátnáctiminutovce" JE NESKUTEČNÝ!!! Nechci moc prozrazovat, ale vrchol gagu je pizza a detský kobereček:) Nevíte? Mrkněte! ()

Filmárik

Všetko od Michela Gondryho, či už film alebo hudobný videoklip, má spoločné hlavne jedno a to originalitu. Preto je aj tá hlavným plus Be kind rewind, námet skvelý a šibnutý zároveň je ako stvorený pre komédiu. Black s Defom sú dvojka ako stvorená na "sweding" a točiť film o točení filmov fanúšikmi filmov nemôže dopadnúť zle. Ani nedopadol a niektoré improvizované kulisy a celkové nápady ako natočiť film s tým čo a koho máte okolo seba sú dych vyrážajúce. Škoda že ku koncu sa to skĺzne do klasických happy end vôd. ()

Radek.SCH

Po Věčném svitu přišla.. nuda. Nevědět, že to režíruje Gondry a hraje tam Black, tak se na to ani nepodívám. A o nic bych nepřišel. - 60% ()

Olík

Po dlouhé řadě nudných ptákovin předvedl Jack Black svůj herecký talent v kvalitním a hlavně originálním filmu. Když Vám zmagnetizovaný mozek Vašeho nejlepšího kámoše vymaže všechno zboží ve videopůjčovně, kde jste zaměstnán, nezbude Vám nic jiného než natočit vlastní verze známých bijáků. Režisér Michel Gondry opět ukázal, že je přínosem nejen pro hudební, ale i filmový průmysl. ()

Wolvie

Gondry má jako vždy nápadů na rozdávání a přestože se mu je tentokrát nepodařilo spojit do vyváženého celku,já mám pro jeho rukopis silnou slabost a míň jak čtyři mu dát nehodlám.Už jen za to obsazení vlastně ani nemůžu. ()

drankeryth

Zo zaciatku ma tento film nebavil, ale ked zacali natacat filmy po svojom tak to bola zabava:) Tie ich kostymy a rozne rekvizity boli super vymyslene, lepsie ako v originalnom filme:) Je to taky uleteny film, ktory som si rad pozrel. ()

Rockerman odpad!

Jeden z nejhorších filmů mého života!!! Trapnost, nuda, zbytečnost!!! Víc k tomu nemám co říct. Škoda peněz za natočení takového blábolu a škoda času při sledování tohoto trapasu!!! ()