poster

V rytmu stepu

 • Kanada

  How She Move

 • Slovensko

  V rytme stepu

Drama

Kanada / USA / Francie, 2007, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tsuki
  ***

  Existují mnohem lepší taneční filmy - tohle se řadí spíš mezi ty slabší/průměrnější. Dějem rozhodně nijak neohromí, herecky taky moc ne, ale jako pocta tanci to podle mě funguje docela obstojně. A obdivuju herce, kteří se do tohoto filmu pustili i přesto, že street dance nikdy nedělali (včetně hlavní herečky). Myslím, že je náročné si bez předchozí zkušenosti tyhle taneční pohyby osvojit natolik, aby herec pak ve filmu působil jako někdo, kdo se tanci věnuje odjakživa. Sledovala jsem k tomuto filmu krátký dokument o tvorbě choreografie a cvičení tanečních čísel a moc se mi líbilo, jak to jedna tanečnice komentovala se slovy, že je hezké, jak se při tvorbě tohoto filmu herci učili od tanečníků a tanečníci naopak pobírali herecké zkušenosti od herců a nakonec to krásně splynulo dohromady. Film jako takový sice až tak neohromí, ale oceňuji to množství práce, které se za tím muselo skrývat. ~(2,8)~(8.6.2016)

 • Pavelos
  *

  Další naprosto zbytečný film na klasické US téma "uhopsám Tě na ulici k smrti" :-)) Je to trochu ironická hláška, protože dobré filmy kde je hudba a tanec mě dokážou příjemně pobavit.. Ale tady se to bohužel vůbec nepovedlo.. Ono celkem vše co v tom filmu bylo se nějak nepovedlo.. Herecké výkony, taneční choreografie, hudební podkres a samozřejmě příběh byl z toho všeho špatného vůbec nejhorší..(16.7.2009)

 • cachanell
  **

  Film příšerný, herci umělí. Vše takové nijaké. Já se ale na taneční filmy koukám kvůli tanci (samozřejmě, že mohu jít někde do divadla na balet se koukat na tanec, ale existují i skvělé taneční filmy). Tento je spíše pubertální - uměle vyvolaná zápletka. Ale tancovat umí, a to se cení. Proto dávám dvě hvězdičky - kvůli tanci ....(23.10.2011)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Andrew Lockington: 1. G Slide (Tour Bus) - Lil Mama/Kadar [3:32] ,2. Out Here - Mayhem Morearty [4:12] ,3. My Boots - Montell Jordan [1:48] ,4. Perfect - Carl Henry [3:26] ,5. Jane & Finchin' - Smugglaz [5:03] ,6. It Don't Make Any Difference To Me - Kevin Michael/Akil Dasan [4:06] ,7. Hot Hot Hot - Montell Jordan [1:40] ,8. Reflectionz - Fenom [2:06] ,9. Ms. Golly - Lenn Hammond [4:01] ,10. Rude Girl Remix - Montell Jordan [1:47] ,11. Monster - Saukrates [2:49] ,12. Work That Stick - Montell Jordan [1:25] ,13. Still Burnin' - Fenom [2:32] ,14. Don't Let It Slip Away - Mood Ruff [3:59] ,15. Tempo - K Smith [3:00],(13.5.2011)

 • smazilek
  **

  Dcera jásala - další taneční film, kterej bude určitě bezva - nebyl, bohužel. Pubertální dcera se ani nedodívala, ale já jsem to zvládla až do konce. Co kdyby třeba ještě překvapil? :-o))))) Ale bohužel je to fakt paskvil, stokrát omleté téma, černí neherci.... jedině hudba byla docela v poho. Žádnej výbuch.(29.8.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace