Cyklistický pretekár Ryder (Dolph Lundgren) sa nemôže zmieriť so smrťou svojho najlepšieho priateľa. Jedného dňa však Ryder zistí, že jeho priateľ nezomrel, ale že bol zavraždený miestnym podnikateľom Renom (Matthew Tompkins), ktorému stál v ceste. Ten chcel postaviť kasino na území indiánskej rezervácie. Na svojej misii spravodlivosti sa Ryder postaví proti Renovi a jeho mužom. (oficiální text distributora)

alonsanfan

Trošku hodně slabší, i na samotný žánr, počin Dolphův, kterého se ujal (asi bohužel) i jako spoluscénárista a režisér, po všech stránkách prostě slabota. Jediné plus, že Dolph během té své dlouhé požehnané kariéry nevypadal nikdy nekoukatelně, taktéž v tomto snímku, jinak asi zbytečnost. ()

rublik05

Hodně retro pojatý akčňák, s opravdu mimořádně špatnou kamerou a střihem. Na herecké výkony se tu zrovna moc nehraje, jde spíš o prvoplánové nízkorozpočtové béčko, které nikterak nezaujme. Děj je vcelku obyčejný, bez nějakých zvratů či napětí. Dolph Lundgren už působí značně unaveně, film vůbec netáhne, spíš v něm udává takové pomalé tempo. Nicméně i tak si střihne pár dobrých soubojů, které stojí za to. Celkově se film rozjede až v druhé půlce, ovšem pořád tak lehce na půl plynu. Kromě Lundgrena zde nemáme prakticky žádného výrazného herce, což je veliká škoda. Protože i těch 92 minut bylo na mě moc a docela intenzivně jsem se nudil. 1/10. ()

Acrobat odpad!

V zufalo posobiacom americkom mestecku , kde nefunguju ziadne pravidla ako ich poznate zo sveta okolo seba sa podla Pisma zjavi biely anjel pomsty. Ako ju vymysli a zosnova je jasne uz z reziserskeho postu a cely tradicny cas ste svedkom hluposti v spomalovani, dialogu, herectva, deja, pribehu a postav. Netusim co vedie take tupe bytosti ako Dolpha k toceniu sebaprezentacnych odpadov a jedinym plusom pre umoreneho divaka je to, ze Dolph nevisi nahy niekde zo stropu alebo ho mlatia. Deravejsi scenar z americkeho zapadakova by jeden hladal a filmova katastrofa v sepiovom odtieni je tocena nepochopenym sposobom. (Videne 13.10.2020, Dajto archiv) ()

VanBradley89

Tajemný přízrak Dolph. Jezdí na motorce, čte bibli, pije syrovou teqilu a je zatraceně drsnej. V malým měste si podá pár vidláků. Celou dobu se jen žvaní a sem tam někdo dostane na budku. Takže jsem si řikal, že dám dvě. Jenže pak se objevila banda motorkářů, který film posunuli o úroveň vejš. Vtipná historka o jméně, mimochodem. No a záveréčné rozsévání spravedlnosti taky potěšilo. Pěkný tři hvězdy. ()

muti

nechapem ako moze niekto z nazvu Missionary Man dostat Krvava Pomsta. ale oka... film je v pohode, neprekvapi snad nicim, snad len netradicnym zasadenim pribehu do indianskej rezervacie. na to ze je film z 2007 by som od neho ale cakal viacej, ()

Sympy

Jako kluka mě takovýhle názvy lákaly-ještě ty krásně udělaný písmena na obalu. DNES UŽ VÍM ŽE BY MĚ TO MĚLO VAROVAT-PŘESTO OBČAS ČLOVĚK NEODOLÁ !! ()

Mr.Lordi

Jako fnad D. Lundgrena musím uznat, že se mu jeho režisérování docela dobře daří. Sice jede tak trochu ve stylu legendárního seriálu Odpadlík, ale tento film byl opravdu povedený, skvělá akční oddechovka. 50% ()

KapitanKuraz

Dalsia husta Lundrenovka, kde natrhne prdel par bakanym hajzlom. Ani neviem co viac pisat, jednoducho cavo na motorke s bibliou v jednej ruke a hrobyckovadlom v druhej. ()

medveed

Klasické "B-čko", které v mých očích hodně srazil velmi špatný vizuál. Hrozné filtry a absolutně vyblitý zrnitý obraz mě vloženě rušily. 45% ()

JARDAHONDA

Dolph Lundgren ( Inkvizitor, Univerzální voják ) touží po odplatě a spravedlnosti. Moderní akční western, který diváka nenechá rozhodně klidným, i když se jedná o béčkovou záležitost.. Děj filmu působí hodně průhledně, dialogy jsou mizerné a herecké výkony toporné, tak pro Lundgrena mám zkrátka slabost 50% ()

Vaso

Jezdec z neznáma v motorkářském pojetí? Proč ne, mě to nijak strašný nepřipadalo a bez problémů se na to dalo koukat. ()