Justin Schumacher (ALEXANDER CALVERT) je malý chlapec, ktorý sa už od malička vášnivo venuje breakdanceu. Pri jednom tanečnom súboji, nešťastne spadne z pódia a upadne do kómy. Celé roky leží bez známky života, ale zrazu – po dvadsiatich rokoch – sa Justin (JAMIE KENNEDY) preberie. Pre jeho okolie i jeho samého je to kruté, pretože v dospelom tele prebýva duša malého dieťaťa. Jeho rodičia Marty a Sylvia (CHRISTOPHER McDONALD, DEBRA JO RUPPOVÁ) sa ocitli vo veľkých dlhoch, aby uhradili jeho liečbu. Justin sa preto rozhodne získať peniaze, a tak sa vráti k jedinému, čo ovláda – k tancu. Dá dohromady niekdajšiu partiu a začnú opäť tvrdo trénovať. Veď na blížiacej sa tanečnej súťaži môžu vyhrať až 100-tisíc dolárov... (oficiální text distributora)

Hapretor

Oh my God! What is that shit! Vemu to popořadě. Hlavní představitel je fakt soušl a retard. Jeho pohybové nadání je ale zjevné. Jeho kámoši nevypadaj o mnoho líp, ale na konci všichni dohromady předvedli dobrou šou. Holka snů hlavního představitele je fakt kočka a byla taky retardovaná, že se s nim dala opět dohromady. Vlastně byla retardovaná nejvíc ze všech - 20 let se nechat urážet od takovýho krypla, jak ho tady zahrál Michael Rosenbaum, a pak si ho ještě vzít. Na film sem se podíval jen ze zvědavosti, abych odkoukal nějaký tríčky a pak v "Karlových lázních" (pochybný podnik v Praze) všechny oslnil. A ten homeless byl tak debilní a nechutnej, že sem se z něj taky málem pochcal - smíchy. K tomu ty přemety a kroucení na parketu a suma sumárum vychází čistá jedna*. Tento film už ale vidět nechci. ()

DK197

Po zvážení všeho tři hvězdičky. Vypněte mozek, když si to jdete pouštět. Všichni v tom filmu jsou neskutečně šílení. Je to plné nelogičností a sem tam trapné. Tanečně nic moc. Závěr se moc nehodil. Ale mě tak moc bavilo sledovat hercký um Jamieho Kennedyho, že prostě musím být hodná. On si roli užíval a já se nad ním bavila. :-) ()

asader

To je film jak pro blbce,už od začátku sem si řikal,že jestli to vyhrajou tak je to pěkně trapný,bezdomovec je tam pochčije a vyhráli.Trapárna největší!A v tom finále tam předvedou takovou dobrou sestavu a on tam udělá 2 salta a vyhráli.Ale David Hasselhoff a vystoupení ostatních skupin to zachránili a občas sem se i zasmál,takže slabý 2 hvězdičky.3/10. ()

ecceHOMMO

Neviem prečo ale svojím spôsobom sa mi to páčilo......a to aj napriek kliše či občas divnému humoru. Príbeh je jednoduchý, veci ako také nerieši. Ale inak sú tu celkom dobré tanečné čísla ( až na víťazov...a to je ten komediálny paradox ), a vsuvky Hasselhoffa a K.I.T.-a sú príjemným osviežením..... ()

ThomasCrown

Prvých 20 minút sľubovalo skvelý zážitok. Je nabitý vtipom ako sa len dá a scény, keď sa hlavný hrdina snaží opäť vrátiť do života pri práci okolo domu nemajú chybu. Potom sa však niečo zmení, neviem či scenáristom došli nápady už na prvých stránkach, ale z filmu sa stáva presná kópia šedého priemeru, ktorú aspoň na chvíľu pozdvyhne Michael Knight s KITT-om. Michael "Lex" Rosenbaum v opäť zápornej role poteší, ale to je tak všetko. Hodnotenie dávam viac menej za skvelý začiatok. ()