Mrňousci

Série(2) / Epizody(175)

Ač je to možná k nevíře, i oni mají své sny, svá drobná trápení, své soky v lásce a hlavně překvapivě svérázný smysl pro humor. Žijí mezi námi, setkáváme se s nimi v podstatě každý den, a víme o nich tak málo! Přitom tito drobní tvorečkové denně prožívají svá velká i malá dobrodružství a leckdy i úsměvné groteskní situace. Vydejte se teď s námi do kouzelného animovaného světa a poznejte všední i sváteční dny našich hmyzích hrdinů. Věříme, že tato vtipná a lapidárně vypointovaná digitální parodie na lidský svět, zasazená do reálné přírody, poučí, potěší a hlavně pobaví děti i dospělé. (oficiální text distributora)

pytlik...

Mnohé příběhy skvělé, mnohé poněkud nudné a předvídatelné. Moji hrdinové jsou beruška (berušák?) a pak hlemýžď. Nekonečné záběry na jeho kývající se oči a přemýšlející hlavičku jsou zřejmým remakem westernu V pravé poledne. ()

Natabar

Zabrousil jsem k tomuto dílku více méně z dlouhé chvíle a bez jakéhokoli očekávání. - A ona je to úžasně nevtíravá a decentní sranda předčící kdejaký "strašně vtipný" a "rádoby zábavný" seriál. Tyhle parádní pětiminutovky dokonale osvěží a chca-nechca :-) vyloudí úsměv. ()

davidek

Takto je fakt animovaná bomba z Francie. Tohle kdyby bylo místo těch nových "dokonalých" českých večerníčků, tak se budu rád dívat na večerníčky. Kdy jsou časy rákosníčka . . . . . ()

Musak

Na 5* je akorát Beruška, pak je tu několik za 4*, ale většina je spíše za míň, takže lepší průměr bych to viděl. ()

mirec88

V oblasti novodobých animovaných filmov pre deti tento nemá konkurenciu. Perfektná zábava pre malých aj veľkých. Krásne ukázaný život hmyzu a Francúzi takisto ako v Bol raz jeden... opäť ukazujú, že vedia. ()

Ravi

Krátké, doopravdy vtipné a poučné bajky v animovaném podání. Oceňuji zejména nápaditost! 85% = 4/5 ()

Dodmund

Ano, vím že máme všichni rádi animované filmy, krátké příběhy jsou o to lepší. Ale u "Mrňousků" postrádám....myšlenku. Jediné, co tu nacházím je roztomilost a to je mi málo. Omlouvám se, ale toto u mě neboduje. Doporučuji se dívat ke krátkému rozptýlení, ale nikoliv k pobavení. ()

Zagros

Velmi povedená animace mrňousků si vás dokáže získat sama o sobě a když se k tomu přidají i výborně vypointované mini příběhy podbarvené vhodnou hudbou je na úspěch zaděláno. O tom, jak jsou mrňousci skvěle udělání, svědčí i to, že se libí všem bez rozdílu věku a to se jen tak nepovede. Hodně silné čtyři hvězdy. ()

Frakira

Spektakulární! Má to vtip, má to smysl a je to skvěle udělaný. Jenom není úplně dobré vidět více jak tři díly po sobě....pak už to tak nebaví, takže vychutnávat po malých dávkách - vřele doporučuji... ()

kery-

Nějaké díly fakt hoodně v poho, hlavně ty části s pavoukem (pak ještě s beruškou, mravenci nebo turbo šnekem) :D ale z mého pohledu převažují díly které se mi moc nelíbí, někdy jen koukám s otevřenou pusou, kroutím hlavou a říkám si: "co to má sakra znamenat?" ()

Paity

Vtipné, nevtíravé, zajímavé pro jakoukoli věkovou skupinu a hlavně beruška. Ta je nejvíce cool, na rozdíl od pitomých much. ()