Rachel je divoká sedmnáctiletá dívka a matka to s ní nemá lehké. Pošle ji proto k babičce, kde platí přísná pravidla. V malé vesničce však vyjde najevo jedno velké tajemství, které je možná důvodem jejího chování... Sedmnáctiletá Rachel je dáreček k nezaplacení. Pije, zkouší drogy a je promiskuitní. Její matka Lily si s ní neví rady, a tak ji pošle do domu své matky Georgii, kam přísahala, že se sama nikdy nevrátí. Ta žije životem s jasně danými pravidly – Bůh je na prvním místě a těsně za ním je tvrdá práce. To samé vyžaduje od všech, kteří žijí u ní doma. Pro svou vnučku tedy zařídí práci sekretářky u doktora Simona Warda, místního veterináře, který neoficiálně léčí i lidi. Rachel s ním nejprve flirtuje, ale Simon ji odmítne. Stále chová nějaké city k její matce, se kterou kdysi chodil. Mezitím se Rachel skamarádí s Harlanem. Mladým chlapcem, který je mormon. Ten se Rachel svěří, že je stále panic a že si vezme dívku June, s kterou má domluvený sňatek. Rachel je rebelka, a když tohle slyší, začne jí Harlan lákat. Svede ho a poskytne mu orální sex. Harlan má takové výčitky svědomí, že spolu s Rachel jede za June a všechno jí řekne. Ta mu zakáže se s ní dále vídat a pověří své kamarádky z města, aby Rachel sledovaly. Rachel to štve, a tak jim jednoho dne řekne, že pokud jí budou nadále sledovat, zprzní všechny jejich kluky. Od té doby jí dají pokoj. Jednoho dne Rachel jen tak mezi řečí řekne Simonovi, že ji její nevlastní otec, Arnold, sexuálně zneužíval od jejích dvanácti let. Simon neváhá a prozradí to Georgii. To Rachel nečeká a tvrdí, že si vše vymyslela. Georgia zprávu i tak řekne své dceři, která je nejprve přesvědčená, že si Rachel vymýšlí. Přijede tedy za ní a snaží se zjistit pravdu. Později jí uvěří, začne pít a požádá o rozvod. To Arnold nechce nechat jen tak a za Lily přijede. Georgia ho okamžitě vyhání ze svého pozemku, ale Arnold odejde až pod hrozbou, že mu rozbije jeho nové, vysněné a milované ferrari. Rachel vidí, že její matka nedokáže unést pravdu, a proto řekne, že si celou věc vymyslela, aby zjistila, zda jí uvěří... (TV Prima)

david666

Předně musím říct, že mám slabost pro Lindsay takže možná proto dávám vyšší hodnocení. Taky mě zde herecky překvapila "zoufalá manželka" Felicity Hufman. Řekl bych, že zde ustřední trojice hrdinek předvádí velmi dobrý herecký výkon. Na to, že film toho zas tak moc neřeší (hlavní zápletka se tady v průběhu filmu pořád opakuje) tak má i přes svou délku dobrý spád a některé scény jsou fakt humorné. Ale neřekl bych, že se jedná o romantický film. ()

Ellush

V své podstatě to nebylo vůbec špatné. Přiznám se, že co se žánru, děje i kvality týká, čekala jsem něco úplně jiného. Tohle ovšem předčilo mé očekávání. Přestože děj mi místy přišel trochu nevhodně natahovaný a tu stopáž bych teda značně osekala, vyskytlo se tam několik velmi dobrých a zdařilých momentů, které citově zapůsobily na duši diváka, po celou dobu film mistrně balancoval na hranici vtipnosti a Jane Fonda byla úžasná. ()

sAreOn

Lindsay tu vlastně hraje sama sebe - bere drogy, pije, svádí koho může... Jinak typický americký film s happyendem. Pár vtipných momentů. Prostě nic nového pod sluncem - průměr. ()

racing666

Většinu času filmu se řeší, když Rachel byla malá, jestli byla nebo nebyla znásilněná. Začátek dobrý, po půl hodině začíná nudit a jde to pořád dokola. Myslel jsem, že to bude lepší a mnohem víc komedií. 40% ()

Možná se to dalo celkem snadno odhadnout a tušila jsem, co přijde, ale moc jistá jsem si tím nebyla. Na druhou stranu mne postupně přestávalo zajímat a dramatický happyend to zvoral úplně...no jo, c ojá od toho vlastně čekala? ()

Xpat

Opravdu mě tento film rozesmál a dojal skrytou láskou mezi všemi třemi holkami tak, že si prostě ode mě těch neuvěřitelných 5 hvězd zaslouží :) ()

Martiiiiinka

Jo, bylo to dobrý. Rozhodně dobře zahraný (jé, jak já fandím Lindsay... dej nám pánbůh, ať se dá zase pěkně dokopy a pokračuje tam, kde skončila. A Jane Fonda je fakt kruťácká, jen houšť!), i příběh, jakkoli lehce předvídatelný, byl pěkně napsaný no a co mě bavilo, bylo i vcelku neznámé, myšleno filmařsky ne zrovna dvakrát často využívané prostřední idažského venkova, ruku v ruce s tamní mormonskou komunitou. Co je trochu zvláštní, tak žánrové vymezení. V tom duchu, že původně to fakt vypadalo spíš na romantickou komedii. Potom se to změnilo v drama. A pak to tak nějak haprovalo. A co je možná ještě zvláštnější, tak fakt, že to celkem fungovalo. Výsledek? Rozhodně fajn film, který si ráda někdy v budoucnu zopáknu. ()

Ajka2

Ženské a jejich vlastní pravidla :D ...Lindsay Lohan a Jane Fonda předvedly dobrý výkon, je pravda, že Felivity Huffman trochu pokulhává, ale nevadí. Lindsay předvedla nespoutaný a rebelský život, který ji vlastně není příliš cizí. Taková dobrá oddechovka. ()

allegria

Komedie to není ani náhodou a romantika taky ne. Drama ze života a v plné síle. Za mě velmi dobře zpracované a nenechává ani chvilku v klidu. ()

severus

Moc dobrá Lindsay a skvělá Jane. Tu prostřední herečku neznám, ale taky se neztratila. Bohužel to drama, které se vyplavilo na povrch, mi krapet zkazilo požitek z jejich vzájemných soubojů. Takové věci bych asi do romantických komedií nedával. ()

Matt2626

Aké zložité môžu byť vzťahy v rodine a jej generáciách (babka, mama, dcéra). Zamiloval som si tento snímok, aj keď mi nikdy nesedel žáner. Rozhodne to nie je len romantická komédia ale skôr dráma okorenená vtipom a sarkazmom mladej Lindsay Lohan. Každopádne hlavná zápletka je veľmi vážna a vo filme spracovaná na najvyššej úrovni bez akéhokoľvek nadľahčovania či zveličovania. Zmätené mladé dievča skúšané osudom, mama s jej životnými problémami a babička a jej "pravidlá". Tento nerozlučný rodinný trojuholník mimochodom skvele zahraný pôsobí počas celého filmu vierohodne a dojímavo. Posledná scéna (list na rozlúčku od mamy) a tak "americká" scéna keď Felicity stojí pri ceste s kuframi tlačí do očí slzy. Rodina nadovšetko... ()

lapatata

Pokud je to romantická komedie, chybí mi tam humor, pokud je to drama, pak zatraceně slabé... Lindsay Lohan mě ale hodně příjemně překvapila. Na nedělní odpoledne dobré... ()

Chlo0opek

Zajímavý a netradiční příběh 3 žen - babičky, matky a dcery. Až do konce není jasné, jak to vlastně s dcerou bylo. Dávám sice slabší, ale nakonec přece 4*. ()

P@\/EL

Skvělá komedie se silným vlivem prvků dramatu. Najde se tu celkem dost srandovních scének a povedených hlášek, které pobaví. Musím ale vyzdvihnout perfektní příběh, který zde dostal více prostoru, než jsme u filmů podobného ražení zvyklí. A to je jen dobře, protože příběh skrývá něco, co na vás zapůsobí. Líbil se mi také herecký výkon Lindsay Lohan, která místy působila docela komicky. Film má poměrně předvídatelné rozuzlení, avšak jiný konec si u takového filmu ani nedokážu moc dobře představit. ()

Naby

Nevim, jestli to bylo tim vinem, co jsme u toho filmu popijeli, nebo kvalitnim vykonem vsech hercu ale film me krasne vtahnul do deje. Rozjelo se to rychle a drazdive a pokracovalo to uprimne a drsne. Takze myslim, ze to bylo super. Rozhodne vyssi nadprumer a stoji to za zhlidnuti. ()