Rachel je divoká sedmnáctiletá dívka a matka to s ní nemá lehké. Pošle ji proto k babičce, kde platí přísná pravidla. V malé vesničce však vyjde najevo jedno velké tajemství, které je možná důvodem jejího chování... Sedmnáctiletá Rachel je dáreček k nezaplacení. Pije, zkouší drogy a je promiskuitní. Její matka Lily si s ní neví rady, a tak ji pošle do domu své matky Georgii, kam přísahala, že se sama nikdy nevrátí. Ta žije životem s jasně danými pravidly – Bůh je na prvním místě a těsně za ním je tvrdá práce. To samé vyžaduje od všech, kteří žijí u ní doma. Pro svou vnučku tedy zařídí práci sekretářky u doktora Simona Warda, místního veterináře, který neoficiálně léčí i lidi. Rachel s ním nejprve flirtuje, ale Simon ji odmítne. Stále chová nějaké city k její matce, se kterou kdysi chodil. Mezitím se Rachel skamarádí s Harlanem. Mladým chlapcem, který je mormon. Ten se Rachel svěří, že je stále panic a že si vezme dívku June, s kterou má domluvený sňatek. Rachel je rebelka, a když tohle slyší, začne jí Harlan lákat. Svede ho a poskytne mu orální sex. Harlan má takové výčitky svědomí, že spolu s Rachel jede za June a všechno jí řekne. Ta mu zakáže se s ní dále vídat a pověří své kamarádky z města, aby Rachel sledovaly. Rachel to štve, a tak jim jednoho dne řekne, že pokud jí budou nadále sledovat, zprzní všechny jejich kluky. Od té doby jí dají pokoj. Jednoho dne Rachel jen tak mezi řečí řekne Simonovi, že ji její nevlastní otec, Arnold, sexuálně zneužíval od jejích dvanácti let. Simon neváhá a prozradí to Georgii. To Rachel nečeká a tvrdí, že si vše vymyslela. Georgia zprávu i tak řekne své dceři, která je nejprve přesvědčená, že si Rachel vymýšlí. Přijede tedy za ní a snaží se zjistit pravdu. Později jí uvěří, začne pít a požádá o rozvod. To Arnold nechce nechat jen tak a za Lily přijede. Georgia ho okamžitě vyhání ze svého pozemku, ale Arnold odejde až pod hrozbou, že mu rozbije jeho nové, vysněné a milované ferrari. Rachel vidí, že její matka nedokáže unést pravdu, a proto řekne, že si celou věc vymyslela, aby zjistila, zda jí uvěří... (TV Prima)

Ondra.kabrna

Myslím si, že tato komedie řeší aktuální téma. Je zde velice dobře znázorněn, jak může vypadat negativní vztah matky a dcery. Lindsay má můj obdiv, perfektně se do role vžila. Vcelku vydařený film.. ()

Ailly

Romantická komédia? To snáď nie.. Rodinná dráma ako vyšitá a tie ja pozerám veľmi rada obzvlášť ak sa odohrávajú v malých amerických mestečkách. Lindsey Lohan rebeluje, má komplikovaný vzťah s matkou, ktorá má komplikovaný vzťah so svojou matkou, ktorá má svoje vlastné pravidlá a skvelý charakter (Jane Fonda sa mi v tejto roli naozaj strašne páči). Lindsey to veľmi pristane, aj jej babičke, Felicity trošku a menej ale aj tak baby vytvárajú veľmi sympatickú trojicu. Niektoré scény a dialógy sú prekvapujúco inteligentne vtipné. Mne sa to páčilo, príjemný film. ()

Mark1983

Když jsem na film narazil,vzpoměl jsem si na příšernou tchýni tak jsem očekával komedii,místo které jsem dostal spíše drama ze života. ()

EuPhOrY.

Film absolutně o ničem, hlavní zápletka v tom že jí znásilňoval vlastní otec... Svěřování svých problémů doktorovi kterého znala jeden den, vykouření křesťana kterého viděla podruhé v životě... Na můj vkus i moc dlouhé ()

FireFox

Jane Fonda je Paní Herečka (která se postupem času stále více podobá svému otci Panu Herci). Lohan je hloupá husa, která si šlape po štěstí, ale snad se vzpamatuje, jako třeba svého času Drew B.. Přece jenom mě v tomto snímku přesvědčila, že by jí bylo škoda. ()

Daviidesek

Tak tento film mě opravdu překvapil. Čekala jsem další trapnou romantickou komedii s Lindsay, a ono ne. Ani jsem se ze začátku nechtěla dívat, ale během několika mála minut jsem změnila názor, a se zájmem se dodívala. Nevím, proč je tady napsané komedie/romantický, když je to spíš drama. Vtipného tam opravdu nic není. To by mohlo spoustu lidí odradit, a přitom by to byla škoda. ()

Lukiz

Romantická komedie? Pche, vždyť je to drama jako hrom. Možná ze začátku, ale ke konci příběh řídnul kvůli jednoznačnému rozuzlení a na romaticko-komediální prvky se již nedostávalo ()

El_Barto

Film se dá shrnout jedním slovem: Nuda! Abych se přiznal nelíbilo se mi že první polovina nic nic nic a najednou přijde druhá půlka a příšerně hluboká zápletka (sexuální zneužívání)! Všechny postavy mi byly dosti nesympatické a byl jsem z toho filmu po shlédnutí hodně mimo... Celkem by ten film byl na jednu * ale protože tvůrci mají evidentně dobrý vkus na auta a daly tam samé dobré kousky musím jednu přidat . ()

chemik11

LiLo je sexy, v tomto filmu mi nic špatného na ní nepřijde, myslím, že to zahrála dobře. Jsem její fanda, dobrá a krásná herečka, navíc je to výborná zpěvačka. Tento film se mi líbil, je to skvělý film, komedie to je tak trochu v prvních 40 minutách, pak už je to spíš takové rodinné drama, i když sem tam nse něco vtipného naskytne, vztahy dcera-matka, vnučka-babička, celé navíc přikrášlené eskapádou s věřícím klukem, který se do ní nakonec zamiluje. Skvělá scénka: najdu všechny vaše kluky a všechny je zprzním :D Nebo drhnutí huby mýdlem :D Dá se na to dobře dívat. ()

Nattie

Příběh, který se odehrává v skutečném světě. Myslím, že každá z žen či dívek zná ten pocit hádky s matkou. Ano, v příběhu mi to přijde už trošku přehnané, ale zase musím ohodnotit skvělý nápad. Je možné, že spousty filmů tohoto rázu již existují, ale myslím, že tohle je nejúspěšnější. Mladá dívka, co prostě rebeluje. Klasika. Matka se jí snaží chránit a vychovávat a dávat jí příklad, při tom sama byla taková. Babička, která chce dobro pro všechny. Za příběh bych dala 9/10. S hereckým obsazením je to ale již horší, kdo se mi opravdu líbil byla Lindsay Lohan, které prostě role mršky svědčí, je to jak fotografie z jejího vlastního života v kterém taky provádí jednu skopičinu za druhou a na pravidla nebere moc ohledů. Kdo mi byl ale fest nesympatický je Felicity Huffman, to měli asi lépe promyslet. Takže celkové dojmy z filmu 7/10. ()

EvicaSovica

Jo, tak tohle já můžu. Lindsay, kterou mám rádá a vlastně ani nevím proč, tak tady skutečně ukázala, že umí hrát. Možná si tak trochu zahrála sama sebe v některých ohledech, ale to by nevadilo, potlesk jí právoplatně patří. Jane Fonda si tady střihla super babču a nezklamala, jak by mohla. Felicity mám zakódovanou jako zoufalou manželku a tady taky zoufalá byla, ale v dobrém slova smyslu. Přesně tak zoufalá jak měla být, prostě tu "zoufalku" zahrála bravůrně. I když scénář není žádná hitparáda a člověk si po čase říká: "Jsem debil, nebo co to má znamenat?", vzhledem k tomu, že se tam neustále řeší, kdo má a nemá pravdu. Tudíž z toho vyplývá, že i přesto divák vlastně skoro od začátku ví, kdo tu pravdu má, ale neustálé omýlání pravdy může trochu zmást. Ale o to ani tak nejde, ten film je prostě a jednoduše dobrej. Je to oddechovka, ale na druhou stranu je to skvělý rodiný drama, se vším všudy. Dávám 5 hvězd, z toho minimálně 2 patří Lindsay. ()