Rachel je divoká sedmnáctiletá dívka a matka to s ní nemá lehké. Pošle ji proto k babičce, kde platí přísná pravidla. V malé vesničce však vyjde najevo jedno velké tajemství, které je možná důvodem jejího chování... Sedmnáctiletá Rachel je dáreček k nezaplacení. Pije, zkouší drogy a je promiskuitní. Její matka Lily si s ní neví rady, a tak ji pošle do domu své matky Georgii, kam přísahala, že se sama nikdy nevrátí. Ta žije životem s jasně danými pravidly – Bůh je na prvním místě a těsně za ním je tvrdá práce. To samé vyžaduje od všech, kteří žijí u ní doma. Pro svou vnučku tedy zařídí práci sekretářky u doktora Simona Warda, místního veterináře, který neoficiálně léčí i lidi. Rachel s ním nejprve flirtuje, ale Simon ji odmítne. Stále chová nějaké city k její matce, se kterou kdysi chodil. Mezitím se Rachel skamarádí s Harlanem. Mladým chlapcem, který je mormon. Ten se Rachel svěří, že je stále panic a že si vezme dívku June, s kterou má domluvený sňatek. Rachel je rebelka, a když tohle slyší, začne jí Harlan lákat. Svede ho a poskytne mu orální sex. Harlan má takové výčitky svědomí, že spolu s Rachel jede za June a všechno jí řekne. Ta mu zakáže se s ní dále vídat a pověří své kamarádky z města, aby Rachel sledovaly. Rachel to štve, a tak jim jednoho dne řekne, že pokud jí budou nadále sledovat, zprzní všechny jejich kluky. Od té doby jí dají pokoj. Jednoho dne Rachel jen tak mezi řečí řekne Simonovi, že ji její nevlastní otec, Arnold, sexuálně zneužíval od jejích dvanácti let. Simon neváhá a prozradí to Georgii. To Rachel nečeká a tvrdí, že si vše vymyslela. Georgia zprávu i tak řekne své dceři, která je nejprve přesvědčená, že si Rachel vymýšlí. Přijede tedy za ní a snaží se zjistit pravdu. Později jí uvěří, začne pít a požádá o rozvod. To Arnold nechce nechat jen tak a za Lily přijede. Georgia ho okamžitě vyhání ze svého pozemku, ale Arnold odejde až pod hrozbou, že mu rozbije jeho nové, vysněné a milované ferrari. Rachel vidí, že její matka nedokáže unést pravdu, a proto řekne, že si celou věc vymyslela, aby zjistila, zda jí uvěří... (TV Prima)

figliar

Príjemná komédia z čias, keď Lindsay bola ešte znesiteľná a sympatická. A vlastne po tejto komédii sa dala na dráhu, ktorú tu celkom slušne zahrala. Hlavným ťahačom tu ale aj tak je Jane Fonda, ktorá z priemernej komédie spravila zábavný, romantický, no hlavne nadpriemerný film. ()

Blaogranas

No páni...od tohoto filmu jsem si nesliboval žádné zázraky, ale podívaná, které se mi dostalo, mě vážne potěšila. Vynikající herecké výkony; dokonce i Lindsey Lohan dokázala, že když odloží jointa a flašku, tak umí skvěle zahrát. Postava, kterou hrála, je fakt mrcha největší a v tomhle malém městečku je jako pěst na oko, ale závěr pomůže pochopit. Ještě jednou opakuju, hodně dobrej film, pro mě 4,5*. ()

Pingu

Už začátek filmu dával tušit, že půjde rozhodně o nadprůměrnou záležitost. Film mně vtáhnul do děje a ani na chvilku jsem se nenudil. Zaškatulkování filmu není úplně jednoduché, dal by se možná malinko porovnat se snímkem "Zná ji jako svý boty", ale v daleko vážnější póze. Lindsay opět dokazuje, že je nejen jedna z nejvíce sexy hereček současného Hollywoodu, ale krom mnoha i herecky výrazně nadaná. ()

brrumlaa

Strašná "americká hovadinka"... mormoni, sex, alkohol, zneužívání, lži a pravdy, (ne)správná výchova, 3 generace žen ... Hmm, tyhle přísady ve filmu mohou být dozajista zajímavé... jen to správně "zamíchat"... ()

Alice02

Hodnocení většiny mě dost zarazilo - mě se film líbil. Super na něm je, že se to nebere tak smrtelně vážně a můžete se u toho v pohodě zasmát. Hezké prostředí a příjemní herci (Lindsay jakoby byla pro tu roli stvořená:)). ()

bubblebobble

Čakal som, že to bude jeden z tých priemerných amerických romantických filmov čo dávajú v televízii každú sobotu popoludní. Bol som ale veľmi príjemne prekvapený, že to predsalen nejakú úroveň má. Prvý krát som si uvedomil, že Lindsay Lohan je herečka. Slušné. ()

fraktal

Úžasná Lohan, plus vidět J. Fonda po patnáctileté herecké pauze také stálo zato.. Ale neočekávejte žádnou odhlehčenou komedii, takže pokud hledáte něco, nač vzít dívku do kina, tohle rozhodně nedoporučuji. Jinak ovšem výborně zahrané civilní drama. ()

IPajule

Lindsday Lohan patří k mým Nej herečkám, ale tato role byla zničující. Nezdálo se mi to jako komedie, ale spíše jako drama s vtipem a romantikou, ale na druhou stranu každý se řídíme svými PRAVIDLY, takže nic nevytýkám. ()

billyador

Asi tak silnejsi 3 hvezdy. je to koncert vsech tri hlavnich postav. Ikdyz jsem si celou dobu rikal,ze by se z toho dalo zdimnout o trosku vic, musim s kratkym odstupem uznat, ze Marshall zase odvedl kus dobre filmariny. ()

waska

Průměrný film, s několika vtipnými situacemi a naprosto předvídatelným koncem. Co naplat, raději než do mýdla, bych se zakousl do Lindsay Lohan.. ()

Colour

Námet nie je na zahodenie, myšlienky o zneužívaní detí sú dobré na zamyslenie, vcelku vydarený pokus o vykreslenie vzťahov medzi ústrednými postavami, nezmyselné správanie Rachel dá časom zmysel. Dať tento príbeh do rúk lepším tvorcom a vyvarovať sa humoru (čože? humor? to tam aj bolo?), zamerať sa skôr na vážnosť, tak by z toho bol vynikajúci film. Takto je to priemerné, neprekvapivé, s nesympatickou Lohan a hlúpymi sekvenciami. 45% ()

Oonika

Ačkoli jsem to nečekala, docela dobře jsem se bavila. Někdy bych Lindsay Lohan poslala nejradši na pranýř, ale jindy mě zase pobavila. Jane Fonda měla skvělou roli, ta by donutila si vzít mejdlo do pusy každého! ()

haWranka

No, co si budeme povídat, pěkná blbost to byla. Hlavní hrdinky byly na zabití všechny, ten mladej namakanej blonďák byl tupej a ňoumovitej, takže jedinej, koho jste si mohli oblíbit byl doktůrek Dermot Mulroney. Začátek to nemělo, konec to nemělo, prostředek byl pořád o tom jednom - ona lže, říká pravdu, lže o tom že říká pravdu, zase říká pravdu a pak lže... A nejhorší na tom je, jak je to průhledný. Stejně po 15 minutích víte, jak to všechno dopadne. ()

TICHOPAN odpad!

....už po pár chvilkách tohoto "skvostu" jsem slyšel tajemný hlas který mi šeptal cosi o trestu... I jal jsem se zpytovati se "Za co?" Klišé, svrab a neštovičný nádech typické amerického kýče o ničem a s absolutní absencí jakékoliv hodnoty - uječená, sebestředná a postpuberťačka (pardón, rebelující teenagerka která ví co chce, všude byla třikrát a od všeho má klíče......) otravná a protivná jak hovno mezi prstama je středem vesmíru a všichni mají povinnost se z ní přinejmenším připo...Takže z mého pohledu - zbytečné cosi co nechci nazvat filmem a degradující filmovou surovinu....jen tiše a klidně...to přejde....dýchat....zhluboka dýchat....hlavně se nepo....at..... ()

Trixinka

Čekala jsem od toho trochu víc.... průměrná komedie sem tam přecházející v drama. Hvězdičku navíc si vysloužila Jane Fonda a její babička. ()

neo93

Nebylo to vůbec špatné. Jane Fonda a Lindsay Lohan, v hlavních rolích filmu, který rozhodně není teenage komedií ani romantickým snímkem, ačkoli ne jedna milostná linka, je součástí příběhu. Především se ale jedná o drama, týkající se vztahu mladší matka-dcera, dcera- starší matka, třebaže na začátku snímku to na to nevypadá. V úvodu sledujeme, jak žena středního věku Lily, přijíždí z Kalifornie do města Idaho, spolu se svou nezvladatelnou dcerou Rachel ke své matce Georgii, která má nějak usměrnit a převychovat právě Rachel. A proto ortodoxní Georgie začíná používat své vlastní pravidla na Rachel, jenž si ale z daných pravidel nedělá těžkou hlavu. Spíš než o babiččin řád, se Rachel zajímá o jednoho místního mladíka, který ač má holku, nemůže z ní spustit oči. Vše se vyvíjí právě tímto směrem, až do okamžiku, kdy Rachel pronese větu, kterou možná ani nechtěla říct, ale v daný moment jej vyslovila. A od té doby se vlastně jen řeší, zda to, co řekla, je či není pravda. A tím se přímo dostáváme k onomu motivu dcera-matka. Nejvíce potěší herecké výkony, především skvělá Jane Fonda, tak i Lindsay Lohan, která ukázala, že umí hrát, když na to dojde. Film také určitým způsobem odráží samotné závislosti Lindsay na drogách a alkoholu. Na to, že jsem nic v podstatě neočekával, velmi dobrý film. ()

RedRose

Tak tohle me opravdu dostalo... Teda ne ze by to byl az tak excelentni film jako spis jeho obsah... Jiz tady nekdo psal ze je to vcelku bezny trojuhelnik babicka-matka-dcera a nic zas tak neobvykleho, ale jeho podobnost s realnym trojuhelnikem, ktery znam je az tak sokujici, ze jsem se na ten film dival dost jinym pohledem..... ()