Tři sestry zdědí po svém zesnulém dědovi v malém městečku hotel, když se vydají navštívit a zhodnotit majetek ještě se svými kamarády, nevědí jaké překvapení na ně může čekat. (Pumiiix)

nemik22

Nepříliš originální průměrný horor s podprůměrnými herci, které režisér evidentně vybíral podle vzhledu. Film neurazí, ale ani nic nového nepřinese. Děj je vcelku předvídatelný a jede v dávno vyjetých kolejích. Přesto jsem se nenudil. ()

jefff

Lake dead je naprosto ničím nezajímavý a neoriginální horor. Příběh je neuvěřitelně tupý a bez špetky nápadu. Na druhou stranu je zpracování Lake dead docela obstojné, neb jsem se ani na chvilečku nenudil a dokoukal, i když s občasnými pošklebky nad hloupoučkým dějem, film až do zdárného konce. Samozřejmě nemohl chybět naprosto tradičně stupidní konec, se kterým se horory asi předhánějí, kdo že to na konci bude mít dementnější scénu. ()

Šakalík

Ze začátku se mi to moc líbilo, postupně film ale nějak ztrácel tempo a ve finále to už byl docela trapas. To z toho důvodu, že zatímco na začátku se vraždilo, tak od poloviny se víceméně jen žvanilo, což vzhledem ke kvalitě scénáře byla dost zásadní chyba. To, že – pozor SPOILER – primárním problémem zmagořelých bratrů byl incestní způsob jejich početí, se tak nějak dalo vypozorovat hned z prvopočátku, takže žádného velkého překvápení se divák nedočkal. Na druhé straně některé mordy měly nápad (třeba hned to počáteční koupání v jezírku s kamenem na noze) a herecký ansámbl byl docela sympatický, takže se na film docela dobře koukalo. Každopádně na tu bídu, která v současnosti sužuje už absolutně vyčichlý slasherový žánr, je tohle ještě docela obstojná záležitost. ()

showxman

Tak stupidní námět, lépe řečeno pointa, proč k vraždám vlastně dochází, se nevidí jen tak někde. Na druhou stranu je film pěkně svižně natočen a vy se nebudete ani chvilku nudit, protože se pořád něco děje. Závěr? Lake Dead neurazí ani nepřekvapí. ()

Teardown

Umělost a nezáživnost tu přímo škube za pačesy. Atmosféra je absolutně nic neříkající pojem a zábavu, tu páni tvůrci chtěli dohnat alespoň pěknejma holčinama. To si ale raději půjčím porno a ne horor. ()

Vaiollet

I přes vykradení spousty jiných hororů, jako například Dům voskových figurín, Pach krve nebo Texaský masakr motorovou pilou (trochu mi to připomnělo i Pátek třináctého), a přes velmi předvídatelný konec, bych to nazvala jako průměrná koukatelná béčková vyvraždovačka. ()

Junys

Třem sestrám zemřel dědeček a oni po něm zdědí motel. Když tam jedou aby vyřešili co s majetkem. Když přijedou tak neví co je čeká. - Mě se to líbilo, už po půl hodině se něco dělo. Prostředí 10/10 Herci 8/10 Atmosféra 7/10 Příběh 9/10 ()

Rathalos

Zhliadol som druhu zalezitost od rezisera Bessuda a opat spokojnost,nie je to sice nejaky megahit,ale v ramci zanru hororov fakt dobre,vrazdy,nahanacky a aj napatie nechyba,cize ja davam 4 hviezdicky...:-) ()

Patches1984

Celkem zajímavý příběh o trochu ujeté rodince. Jen škoda, že v pozadí vyvražďování není i něco víc, než jen "incestní tradice" v rodinné historii. Osobně jsem pořád tak nějak čekal, kdy se někdo ze záporáků rozhovoří o nějakém temném rituálu nebo jezerním monstru, kterému je třeba občas někoho obětovat - prostě o nějaké motivaci. Takže nakonec jsem byl celkem zklamán. Ale jinak dobrý. V první půlce se člověk aspoň něco dozví o postavách, takže i když si je asi nestihne oblíbit, tak se mu potom přinejmenším nepletou (můj překvapivě častý problém u tohohle žánru). A druhá půlka je průměrně zpracovaný scénář o partě lidí, "co běhá po venkově a někdo je vraždí". 6/10 ()

Mamlas

Tohle nebylo vůbec špatné. Po trochu rozpačitém začátku, kdy všichni přehrávali a připomínalo to trochu nějakou divadelní hru, se to změnilo na celkem atmosférický a dobře koukatelný film. Tvůrci se nevyhýbají násilí a slušně udržují napětí. To je s podivem s ohledem na obyčejný ohraný námět, herecké obsazení i primitivní scénář. Ale fungovalo to dobře. Palec nahoru. P.S. Škoda, že se nepustili do dvojky... (54%) ()

david666

Další zbytečný horor, kde tvůrci nevytřískali nic ani z prsatých krasavic. Takže nečekejte, že snad zbytek bude mít větší hodnotu. Žádné napětí, předvídatelný děj a x-tá kopie Texaského masakru a jemu podobných filmů. ()

Deacon59 odpad!

Neskutečně pitomá a hlavně amatérská megasračka. Na tomhle filmu je úplně všechno špatně. Špatný herci, masky, obraz, zvuk, hudba. Naprostá katastrofa. ()