Zábavná show, která ukazuje vědu z té vtipnější stránky. Je možné chodit po hladině bazénu naplněného pudinkem? Lze tavit sklo v mikrovlnné troubě? Jak daleko dojede nemocniční vozík poháněný minimaxem? Vynalézavé zničení karavanu a ohnivý výbuch v každém díle zaručeny! (oficiální text distributora)

wooozie

Dost ujetý pořad o vědě pojatý trochu zábavněji a s heslem: Brainiac: pořad který dává vědě kudlu do zad :D Je sice pravda, že se často dívám jenom kvůli mikrovlnce a karavanu, ale přesto 4* ()

borec999

Koho nenapadli otázky typu: Po zjedení čoho prd najviac smrdí?  Dá sa chodiť po pudingu alebo trebárs horčici?  Akou rýchlosťou treba kopnúť loptu aby sa roztrhla? Čo všetko sa dá zistiť z rozboru vlasov človeka? Mňa a určite aj viacerých áno a tento seriál nám na tieto a ďalšie podobne bizarné, ale svojim spôsobom zaujímavé otázky odpovedá. Richard Hammond sa do podobnej relácie ako moderátor veľmi hodí a jednotlivé pokusy, či skôr experimenty boli pre mňa pútavé a hlavne veľmi zábavné. Oddychový seriál, pri ktorom ak budete dávať pozor tak sa môžte dozvedieť niečo totálne životu nepotrebného ako napríklad že po pudingu sa naozaj dá chodiť. 80% ()

thorewi

Zábavná show s kolísající kvalitou, která však (bohužel) většinou moc zábavná není. Hold, bořiči mýtů to prostě nejsou. ()

blues

s Mythbusters by se to dalo srovnat, i kdyz Mythbusters pracují s pokusy ve velkém a berou to trošku vážně, trošku jiný humor, ale jinak je vetsina vtipu fakt zabavnych... jeste trosku vedectejsi a stejne propracovane je "Smash Lab" na Discovery ()

dozana

Viděla jsem první 3 díly a musím říčt, že je to docela zábavné.....hlavně ten pokud s tou koulí o zuby...nechtěla bych být na místě toho vědce.....jen nevím, jestli se mi to po čase neokouká....tak uvidíme, nechám se překvapit. ()

Wishkah

Je to sice svérázný vědecký pořad a většina pokusů je ve skutečném světě na prd ale sranda je to většinou parádní. Ruku na srdce. Kdo z vás by aspoň jednou v životě nechtěl nechat vybuchnout karavan?:-) Ale po odchodu Richarda Hammonda ztratil pořad polovinu svojí zábavnosti ()

ThomasL

Je až zarážející, jak absurdní věc se může dostat na televizní obrazovky. No jo, ale ona je to místy docela prdel. ()

Zik2

Nechápu, k čemu ten pořad je. Myslím, že si to nikdo soudný netroufne nazvat ani silně populárně vědeckým pořadem. Věda tam není naprosto žádná, ani náznak. Má to asi být vtipné. Jenže nevím, co je vtipné na tom prostě pustit myčku nádobí z třiceti metrů a pak zjistit, že je rozbitá. Ani žádný pokus to nějak vtipně okomentovat. Prostě je to pro ty, které baví ničit všechno možné. Tak dobře, pokud si na tom psychopati vybíjí svoje destruktivní sklony, pak to k možná k něčemu je. ()

PetkaW.

Povětšinou jde o naprosté blbosti, ale občas se najde i věc, která docela pobaví. Škoda, že po více dílech už to začne nudit a po ještě více dílech jsem se dostala do fáze, kdy mi pořad vyloženě vadil. Jedna hvězdička navíc za sympaťáka Hammonda. ()

AIMÉE

Ty nápady fakt nemají obdoby... Ten pořad neni rozhodně určen pro kravaťáky ani pro plavovlasé občany, tady jde totiž logika a rukavičky stranou. Nejsem zrovna zastáncem podobných ujetých stupidit, ale některé jejich 'pokusy' se jim musí nechat a náramně mě povavily. (Zvedám hodnocení z průměru za protagonisty bez bázně, kteří se pokusů účastnili přímo na vlastní kůži). ()

zelvicka.

První díly byly skvělé, vypadalo to na našlápnutý seriál, bohužel brzy došly autorům opravdu zajímavé nápady a jen opakovali ty staré znovu a znovu, ještě ke všemu na ně 4x během pořadu upozorní, zopakují a nezodpoví, tedy se polovinu doby koukáte na co všechno se ještě koukat budete. Zajímavé pokusy: Bazének s pudinkem, některé pokusy s mikrovlnkou, sem tam vysvětlená nějaká záhada (třeba dá se opít jinak než pitím?), tekutý dusík Hrozné "pokusy": "Spláchne se to, nebo ne?" - kdy vcelku hezká slečna vhodí věc do záchodové mísy a spláchne - roztahnuté na několik dílů, vždycky tak 3-4 věci za díl, vždy s patřičným úvodem "doktorky" "Potopí se, nebo bude plavat" - to samé, dokonce se samou holkou, kdy vzala ovoce a vhodila je do bazénu a celý díl můžete čekat, jestli se potopilo, nebo ne, což by se taky dalo vyřešit během 5 minut v jednom díle Vybuchující mikrovlnka - Kdy podle "receptu" se dalo do mikrovlnky něco, co se hezky blýská a spousta trhaviny a ono to kupodivu vybouchnulo. No kdo by to byl řekl. Vybuchující karavany, farma - nacpěte karavan výbušninou a přidělejte ji k čemukoliv, třeba ke kulečníku nebo šipkám, nebo prostě jen nacpěte nějaké auto na farmě, a navlečte holky do plavek aby hodnotily explozi. Na poprvé dobré, 15x NUDA! Nemluvě o tom, že když už dělali něco zajímavého, snažili se to udělat tak zajímavé, že závěry normální člověk nemůže uznat za věrohodné. Američtí MythBusters jsou asi tak 10x lepší, zábavnější, originálnější. ()

winetach

Super pokusy,vtipné a jednoduché pomenovanie niektorých vedeckych pokusov a VÝBUCHY ...mohli by nečo takéto dávať aj na slovenských staniciach.. ()

hellequine

Zvyšuji hodnocení na maximum a ke svému zděšení zjišťuji, že jsem asi chlap.. Komu jinému by se také mohl líbit pořad, kde zjišťují prakticky jen: po čem smrdí nejvíce dech, po čem exkrementy plavou, po čem se nejvíce bzdí, co nejvíce a nejlépe vybuchuje a v neposlední řadě (to beru jako experiment jen já:) kolik mm čtverečních oblečení na sobě musí mít krásná vnadná dívka, aby se ještě dala prohlásit za oblečenou..:D ()

Gulde

Rádoby vtipné, ale ve skutečnosti spíš velice trapné. Některý pokus je sice čas od času zajímavý, ale to to stejně nezachrání. Mimochodem nechápu ty, co zde říkají, že tento pořad obsahuje typicky britský humor. Já jej tam nezahlédl ani v jednom díle... ()

Herman odpad!

Zábavný a naučný seriál, u něhož je stupeň zábavy a poučení roven-slovy-nule. Naprostá zhovadilost. ()