Zábavná show, která ukazuje vědu z té vtipnější stránky. Je možné chodit po hladině bazénu naplněného pudinkem? Lze tavit sklo v mikrovlnné troubě? Jak daleko dojede nemocniční vozík poháněný minimaxem? Vynalézavé zničení karavanu a ohnivý výbuch v každém díle zaručeny! (oficiální text distributora)

bond77

Průměrný pořad o vědě, který neohromí ani neurazí. Některé pokusy jsou dobré, některé špatné. Moderátor si v tomto pořadu vede celkem dobře. ()

Chuppa

Jak již bylo řečeno pokusy jsou většinou úplně nanic, je to ale sranda a dá se z toho i něco naučit :-) ()

astraal

Děsná kravina. Věda s v Brainiacovi moc často neukazuje, šílenost naproti tomu hojně. Kam se hrabe na Mythbusters. ()

m0lL!sS

Upřmně, znám i lepší využití peněz, ale v rámci možností je to velmi zajímavý a zábavně podávaný program. Občas si však říkám, jak někdo mohl na takovou volovinu vůbec přijít. ()

Masety

Ti Britové jsou ale blázni! Tento seriál je naprostá ujetost, to mám rád. Jen se jim občas nějaká ta sranda nepovede, někdy je to i celej díl.. ()

Judy24

A zase - Britové to rozjeli ve velkém stylu, se spoustou prapodivných (ale tolik britských!) vtipů a tentokrát i experimentů. Na Brainiac jsem se koukala ráda. Byla to docela zábava sledovat, jak lítá vzduchem všechno co se jim zrovna zachtělo atd. Ale co se mi líbilo nejvíc, byly ty průzkumy (co je nejkyselejší?) a rubriky typu - Věci, kterými můžete proběhnout. Brainiac si prostě dělá srandu z vědy a možná, kdyby si jí dělal o něco méle stupidněji (a to mám ráda britský humor!) a o něco více ekologicky, dala bych mu bodů víc. Takhle je to prostě hraní si dětí, které dostaly kupu peněz. 60% hlavně za nápady, styl pořadu a některé rubriky a moderátory. ()

Dlo'h-osh odpad!

Naprosto nevkusné a odporné zesměšnění vědy, plýtvání jídlem a jeho ničení téměř v každém díle je vrchol veškerého hnusu. Úrovní odpovídá dalším klenotům stanice Prima cool. ()

Burrows

Brainiac: Šílená věda - název přesně odpovídá tomu, co se v seriálu odehraje - šílené pokusy, ale naprostá většina těch, bez kterých se člověk obejde. Tak např. jsem se dozvěděl, že se dá chodit po vodě, když smícháte obrovské množství cementu a hořčice a nalejete tuto směs do bazénu. Nebo na uvolnění šroubů můžou vědátoři použít TNT, ale musejí počítat s tím, že celá věc, jejíž součástí jsou ty šrouby, může vybuchnout a také vybuchne. ()

RigorMortis

Tento Brainiac som mal celkom rád, robiť si prdel z fyziky a chémie a pritom diváka niečo naučiť, to sa často nevidí. History Abuse už bolo o niečo slabšie, no čo už. ()

Renie42

Takový hokusy pokusy, ale člověk se u toho pobaví. Dokázala bych si představit, že ty pokusy dělám osobně. Je to vtipné. ()

subic

Ty díly, co uvádí Ričrd Hemeroid, se dají, ty ostatní nic moc. Takže jako nějaká zvuková kulisa apod. je to ucházející. Ale vícekrát to vidět není nutné. ()

Santek odpad!

Taky si myslím, že ten pořad je strašně senilní. Ty pokusy jsou směšné a trapné. Nedá se na to moc dívat. Viděl jsem pár dílů a dokonce mi to začalo lézt na nervy. Takže Odpad.... ()

The_God

Prakticky všechny pokusy jsou k ničemu, ale je sranda na to koukat, pokud tento pořad neberete vážně. Někdy překvapí nějakým zajímavým pokusem, jindy je to nuda, občas dobré seriály (pokusy otevřít trezor - nakonec se to pomocí tanku Leopard a přímému zásahu z jeho děla povedlo) a hlavně spousta zničených karavanů. ()

Ellush

Občas jednotvárné, často vtipné, většinou nechutné a vždy zábavné! Výbuchy a pak vstupy profesorky asiatky a profesora "zajiskří nebo vyšumí" nemusim, ale zbytek je geniální! ()