Poté, co v roce 2012 došla ropa, nastala katastrofa a po světě se toulají jen skupinky těch, co apokalypsu přežili. Jedna z nich se usadila v opuštěné nemocnici, ale v patách má hordu nelítostných kanibalů. V hlavní roli amerického hororu Michael Madsen.  Píše se rok 2012. Došla ropa, zhroutil se celosvětový systém, dosavadní společnost zanikla. Žijí jen nepočetné tlupy lidí, kteří se toulají světem a hledají pro sebe útočiště. Bohužel ale existuje i početná skupina fanatických kanibalů, kteří loví všechny, co apokalypsu přežili. Americký horor režiséra Marka Younga vypráví o jedné ze skupinek lidí, která se usadila v opuštěné nemocnici. Bohužel však právě sem dorazili i kanibalové. Kdo z nich přežije? V hlavní roli Michael Madsen. (oficiální text distributora)

Megynka

Filmy, u kterých nesmíte přemýšlet, mě vážně nezaujmou ... že došla ropa a lidé neměli co jíst, protože nebyli schopni zasadit si ovoce nebo chytat ryby, to prostě ... další z béčkových filmů "na oddych". Bohužel, takové filmy nejsou pro mě. Navíc, kdo přežije my bylo jasný hned na začátku ... škoda. ()

vlKousek

No jako slušná volovinka, ale taková tragédie jako třeba crocodille to není :) Ikdyž ta myšlenka apokalypsy je teda nemalá blbost...no ale budiž...hororový béčko jako vystřižený :)) ()

Pitryx odpad!

Už začátek mne rozesmál /lidstvo zničeno protože došel benzín/. Bohužel jsem neměl k dispozici originál zvuku, ale asi špatně přeloženo slovo ropa. Zcela jistě lidstvo zrovna na toto nezanikne. Ostatně věta ve filmu "ze Země vycucnuta poslední kapka" /9/ ropy, je také nesmysl. Zcela jistě tato srajda nedojde naráz a všude. Proto jsem vlastně celý film přemýšlel, proč vlastně to lidstvo jako zaniklo. POZOR SPOILER!! V závěru filmu je také nesmysl. Ve scéně kdy banda sní "nadrogované maso" by dost těžko začala droga účinkovat u všech ve stejný okamžik. KONEC SPOILERU. Ale nezabývejme se tím. Jde o plochý film, kde se na nic nehraje a bohužel nehrají ani herci. Ostatně - nemají co. Děj je jednoduchý s pár zápletkami, okořeněný kapkou, ale skutečně jen kapkou gore. Většina je ovšem ve tmě, tak je třeba hodit jas na maximum, aby divák něco viděl. Mne snímek ničím nezaujal. Takže jediným kladem je to, že asi od dvacáté minuty je již jen minimum hluchých míst. Ale za to hvězdu dát nemíním. Zařazeno do DB jako SF právě kvůli "došlé ropě v roce 2012". CI 05092010 8658/9030 ()

Patches1984

Po zběžném přečtení zdejších komentářů jsem teda čekal větší katastrofu. Ono to ale ve skutečnosti není tak špatný. Kdyby to Young natočil jako němej film, tak tomu snad dokonce dám čtyři hvězdičky. Takhle to bohužel sráží často naprosto stupidní dialogy, srandovní jména postav (Ford a Torino? Jako fakt?) a příliš polopaticky vysvětlovaná zápletka. Ta je, jak už to bývá, celkem neoriginální a předvídatelná, ale pořád patří k (snad dokonce lepšímu) průměru z toho, co od tohohle žánru očekávám. Jako plus přidávám fajn hudbu a nejvíc mě pobavila (v dobrém i špatném slova smyslu) banda záporáků, která vypadá jako partička retardovanejch agrometalistů převlečenejch za vikingy na čundru. Polovina z nich navíc ani neumí mluvit a ta druhá polovina mi připomíná některé moje známé z doby před takovými pěti, desíti lety, než z toho vyrostli ("Sním její srdce! Uááááá!"). Sečteno a podtrženo, bavil jsem se dobře, rychle to uteklo, víc od něčeho takovýho už ani nechci. 6/10 ()

djbarrel

Škoda ... v prvních pár minutách to vypadalo celkem k světu ... nakonec se to ale zvrhlo v celkem nudnou postapokalyptickou vyvražďovačku .... bezdomovci s mačetama a kosama dostali chuť na partičku milých lidiček ... a pak taky většinu zblajznou ... prostě klasika ... nechybí ani slečna chytrá co 90 % filmu utíká, aby se na posledních pár minut přeměnila v neohroženou drsňačku co z bezdomovců nadělá sekanou ... chybí už jen mutanti a další perla sci-fi béček let osmdesátých by byla na světě. Plno klišé a málo hororu . 20 % ()

david666

další zbytečný nudný a navíc nelogický horor. Nic víc k tomu nelze dodat. Přitom mě podobné filmy, v nichž je lidstvo hnáno do záhuby baví, zde však byly právě nejzábavnější části, kdy vypravěč uvádí diváka do situace popisováním, co se vlastně stalo - a to je sakra málo. ()

M+M

Je-li děj postaven na hodně nelogickém základu, tak už se to moc vylepšit nedá. Velká škoda nevyužitého v podstatě dobrého nápadu o došlých zdrojích. Po dvaceti minutách už to sklouzlo do něčeho nesmyslného ,laciného a béčkového děje a od odpadu to u mně zachránil opravdu jenom začátek a to že filmy kterým dávám odpad jsou opravdu pitomý komplet. Myslím že to ve svém komentáři dobře vystihl Lateef ()

Tomsterson

Noo...když v tom člověk nehledá logiku, jakože bez ropy by se dalo žít dále, proč mají kanibalové primitivní zbraně apod., tak se jedná o vcelku průměrné béčko. Ovšem konec to má dost dobrý :-)) ()

pirate

Tak Michael Madsen opravdu není v hlavní roli. Má co dělat, aby se udržel alespoň ve vedlejší roli a ještě k tomu se objeví na scéně asi jen ve dvou lepších momentech, takže kdo si zapamatuje, že tam hrál, je borec, jako já :). I Vinnie Jones hraje postavu, která je několikanásobně důležitější, než ta Madsenova. Jinak celý film béčkový, typicky hororová atmosféra, občas krev, zuby a nehty, známější herci hrají záporáky, ale hlavní je, že se nic nezastaví. Tomu se dá odpustit i ta krev. 70% ()

Ospalek

Klišé jak má (nemá?) být... Sice dobrý důvod k vybudování příběhu, ale špatný výběr poslání. Vybrat zrovna nějakou tlupu lidožroutů v této omšelé situaci nbyl dobrý plán a dostalo mě to, že režisér neumí nic nového vymyslet. Prostě snůška ohraných idiotských manýrů... Nuda nade vše! ()

hajner

Klasická hororová slabotina. Lacnota s pramálo čo i len náznakoch inteligencie. Nápad tuctový aj keď s inou tématikou(vyhladenie ľudstva kôli benzínu). Nechápem čo tam k čertu robia Vinnie Jones a Michael Madsen? Koniec bol fajn dávam 2. ()

gfrusvk

"Schováš se a já tě budu hledat. A pokud tě najdu, sním tě." Čo ja viem, je to taký unudenejší takmer-slasher.. Nie sú tu skoro žiadne zábery na spustnuté mesto, ktoré by naznačovali, že vymrela civilizácia.. celý dej sa odohráva v pár miestnostiach v opustenej budove, atmosféru mŕtveho mesta tvorí len to hrobové ticho. Nič extra prevratné, naháňajú sa skupina preživších a skupina kanibalov a postupne sa kántria.. nič moc postavy, nič moc herci, nič moc kanibalizmus, o ktorom vieme len z rozprávania.. ale páčil sa mi ten vychcaný koniec.. Inak slabší priemer.. ()

Deacon59 odpad!

Strašná hovadina a nehorázně nudná ještě ke všemu. Měl jsem pocit, že film trval celý den. Nejvtipnější jsou ovšem informace o hlavních rolích Michael Madsen a Vinnie Jones se ve filmu jen mihnout a nikdy ne ve skupině, ale jsou vždy každý sám, zjevně nátáčeli odděleně a možná ani nevěděli co. ()

TylerD.

Doufám, že někdy zjistím, že z nějakého nepochopitelného důvodu nechávají tvůrci své postavy chovat se nelogicky a zcela anti-survivalově. Že to prostě má nějaký důvod jako když někdo ve filmu svítí baterkou, tak že vždy alespoň jednou zasvítí do kamery. Sice nevím, jaký to má důvod ale všiml jsem si, že to tak je opravdu vždy. Tak snad má ta nelogičnost chování postav taky nějaký podivný důvod. Že to není jen proto, že jsou tvůrci vypatlaní idioti. Protože když mám tři šípy, protivníků je deset a já dva zastřelím, tak tam asi sakra ty dva šípy nenechám a neodejdu z místnosti! Každopádně pokud k tomu nějaký důvod existuje, musí být hodně dobrej, protože co jsem si všiml, diváci za to ubírají hodnocení, jako i já. A byla by to jedna hvězda (nelogický je totiž úplně celý film až moc - to hlavní je - proč prostě neodešli? :D), nebýt šikovného závěrečného nápadu. Jen toho nápadu, ne už jeho ztvárnění. 40 % ()