Poté, co v roce 2012 došla ropa, nastala katastrofa a po světě se toulají jen skupinky těch, co apokalypsu přežili. Jedna z nich se usadila v opuštěné nemocnici, ale v patách má hordu nelítostných kanibalů. V hlavní roli amerického hororu Michael Madsen.  Píše se rok 2012. Došla ropa, zhroutil se celosvětový systém, dosavadní společnost zanikla. Žijí jen nepočetné tlupy lidí, kteří se toulají světem a hledají pro sebe útočiště. Bohužel ale existuje i početná skupina fanatických kanibalů, kteří loví všechny, co apokalypsu přežili. Americký horor režiséra Marka Younga vypráví o jedné ze skupinek lidí, která se usadila v opuštěné nemocnici. Bohužel však právě sem dorazili i kanibalové. Kdo z nich přežije? V hlavní roli Michael Madsen. (oficiální text distributora)

JASON_X

Kulervoucí záležitost, VHSkový osmdesátky se v tomhle vysokoprocentně béčkovým, halucinačně lobotomizovaným fláku opět vracejí na plný koule. Madsen s labrydou, Jones s kosou i zbytek tlupy retardovaných buranských glamrockových kanibalů jsou jako zjevení z jiné dimenze a jsou naprosto k sežrání... teda vlastně k sežrání jsou ti ostatní... no chápete, že jo. Rachel Miner je skvělá jako vždycky, ale ještě víc mě bavila neznámá kráska Nicole DuPort, jejíž závěrečná exhibice mě definitivně utvrdila ve čtvrté hvězdě. Nejlepší vtip filmu: Michael Madsen v hlavní roli. ()

Andersis

No jo no. Víte co se stane v roce 2012? Nechcípneme jako v Emmerichově 2012, ale dojde benzín. Čekal sem nákou řezbu, ale nedstal sem ji. Moji oblíbenci Madsen a Jones se ve filmu nevyskytovali skoro vůbec. Madsen se oběvil max na 5 min a Jones na 10. Jinak pěkně debilní konec který přímo nesnáším. Člověk který je naprosto obyčejný se najednou nalíčí jako Arnold v Komandu a stane se z něho lovec a ještě k tomu je to ženská. Několik nesmyslných záběrů, logika chátrá. ()

blackrain

Doufám, že za pár desítek let to s naším světem nedopadne stejně. Jinak nás čeká opravdu zářivá budoucnost. Asi jsem při sledování moc zapojovala mozkové závity. ()

slunicko2

Parodie na post-apokalyptický horor, kterou tvůrci zplodili zřejmě v dobré víře, že vytvářejí akční thriller. 1) Skupinka idiotů, kteří se jmenují jako auta (Dakota, Viper, Neon, Nova, Ford, Torino...) bojuje v rozpadající se Philadephii proti jiné skupince lidožroutských debilů a ve chvílích oddechu vedou pseudofilosofické hovory na úrovni IQ 80. 2) Tomu, kdo se rozhodl shlédnout tento film, bych řekl slovy kanibala Jackala: This ain't your lucky day, buddy. ()

kagemush

Po týdnu,kdy na mě zas nesmírně kultivovaně promluvilo asi šestset lidí (někteří i vícekrát) a já téměř všem slušně odpověděl,mi tahle nicmoc blbůstka přišla docela vhod. Děj ubohý, dialogy mnohdy směšně trapný,asi jak u většiny tzv. romantických velkofilmů,ale tady jsem se alespoň místo růžovoučké dočkal červené. No a když se mi podařilo několika budoucím mrtvolám dosadit místo jejich obličeje ksichty některých mých ,,oblíbených" kultivovaných spoluobčanů,občas jsem si slastně zavrněl.Bohužel dost často má unavená hlava dostávala na prdel naprostými zhovadilostmi,-jako že třeba i po dvou letech jsou nepojízdná auta v ulicích pořád jako nová! Zřejmě s benzínem asi zmizel i prach.Co ale musím ocenit , že se tam furt něco děje -Takže tak celý asi napůl,49%. ()

honajz2

Ono to není až tak blbé, jak jsem se obával, hlavně je mi sympatické, že se tu režisér snažil o vybudování nějaké atmosféry, bohužel mu ten pokus a nevyšel a celý ten film působí dost ospale a díky tomu jsem se dost nudil. Postavy průměr, moje oblíbená samozřejmě umřela mezi prvníma, jak jinak. Příběh je jednoduchý a je plný nelogičností - to se fakt jako blbě shání jídlo, jenom když došla ropa? co zvířata nebo proč si tam nic nevypěstovali nebo mohli jít někam k řece lovit ryby, nebo taky vůbec nedává smysl to, jak se ty dvě skupiny objevují v té nemocnice, vždycky se tam nějaký ten kanibal objeví úplně nahodile. Líbil se mi teda konec i s tím pravdivým poselstvím, jinak je to ale těžká nuda, která se ale aspoň snaží být o něco víc, než je, bohužel neúspěšně. 2* ()

Jimmi

Bolo to take nemasne neslane.Zaspal som pri tom 2 krat ale nakoniec som to dopozeral.Velmi ma zarazalo preco behaju kanibali s nozikmi a palcatmi ked urcite mohli mat strelne zbrane ved v tak vyprazdnenom svete by boli vsetci po zuby ozbrojeni. ()

Juto

Je to temný, pochmúrny film o postapokalyptickej spoločnosti, kde prežijú najsilnejší. Celkovo je film hlúpy, ale pozerateľný. 5,5/10 ()

Loki81

Takovou amaterskou naivni frasku uz jsem dlouho nevidel. OMG! Presvedcte me, ze by se na te sve lolitce-vudkyni ti polodementni mrtvolozrouti ze vseho nejdrive vsichni nevystridali... ach jo. ()

lennyd

Budoucnost rozhodně nebude růžová. Ve chvíli kdy dojde ropa se celý svět zhroutí (ti co spoléhají na zásoby uhlí se krutě mýlí, neboť bez ropy si je nikam nedovezou, že ano) a tak se celé lidstvo (aspoň ti kteří přežijí) rozdělí na malé skupinky, které se protloukají jak můžou. Jedna z nich žije ve velké nemocnici, a při jednom průzkumu narazí na polomrtvou Neon, kterou do skupiny přijmou. Ale hned druhý den jsou napadeni skupinou lidožroutů, kteří si pak každý den přicházejí pro svoji večeři ... Ehm uhm, katastrofické filmy mám rád, zvlášť pokud se povedou. Na tomto je asi nejzajímavější proslov na začátku, který slibuje (a bohužel nesplní) zajímavé prostředí. Jenže pak začne film, a s ním obrovská nuda (snad nejlépe to popíše to, že jsem zhruba v půlce filmu normálně usnul, a druhý den jsem si musel druhou půlku pustit znovu). Lidé se chovají nadmíru stupidně (že by se nájezdům mohli bránit je napadne až už když téměř nikdo z nich nezbývá), navíc mají debilní jména (Ford, Viper, Nova, Neon) a vůbec. Jediné snad trochu pozitivní je docela originální vzpoura zvěře určené na porážku. No, a i když se film tváří že se v něm vyskytuje i pár známějších herců, tak kromě jak Vinnie Jones, tak i Michael Madsen mají delší účinkování v titulcích než ve vlastním filmu... ()

jefff

Jednoduchá, nenáročná zábavová podívaná béčkového typu. Madsen, Jones a Carradine byli důvodem proč jsem film vyhledal, bohužel mě čekalo zklamání. Všichni tři se ve filmu pouze mihnou. Hlavně M. Madsen je na obrazovce cc tak minutu a půl bych tipnul. A Vinnie Jones se tu jen párkrát ďábelsky zasměje. Škoda, jejich přítomnost film vždy o něco zvedla. Ostatní herci jsou tak na půl komparzisté a jejich herectví-neherectví je jako pěst na oko. Ještě ujde Rachel Miner, ale tu nemáh osobně zrovna moc v lásce díky svini, kterou hraje v seriálu Californication:-) Nečekejte od toho nic a možná vás to nezklame, není to špatné, ale scénář jistě tenhle film neměl... ()

The Viper

Nemůžu si pomoct, ale ten začátek byl prostě skvělej. Úvody obrany taktéž, ale pak to byla pěkně vyblitá slátanina, která nudila každou svou chvilkou. Nezachránil to ani ostřílený, tvrdý hošan Vinny Jones. Jedna hvězdička za ten začátek, který má diváka jen udržet a navnadit diváka na zbývající nudu a neoriginalitu. A ještě jednu hvězdičku za Vipera. Jako lidstvu došla ropa, tak po 20ti minutách došla filmu šťáva. ()

NICOX

Žena, která viděla několik mrtvol svých kamarádů, vystrašená k smrti, čekající na smrt, zavřená ve vězení. Vysvobodí jí její přítel a ona mu řekne: "Musíme je zachránit" pak se zastaví a dodá: "Oholil ses, sluší ti to". A takových uplně nemožných hlášek je tam víc. 25 % ()

Lencha

Tenhle film jsem se snažila dokoukat „Zuby nehty“. Byla to fuška. Něco tak hloupého jsem už dlouho neviděla. Jednu hvězdu za Dakotu (ani nevím, kdo ji hrál a je mi to jedno). To byl takový Rambo v sukni. Odhodlaná, dokázala si poradit v každé situaci, dokonce byla v jednu chvíli i vtipná. To pomalování ksichtu na závěr a jak se vyrovnala s těma kanibalama… šikovná holka. Madsena ani komentovat nebudu. Ten se tam musel asi vyskytnout nějakým omylem, jinak si to nedokážu vysvětlit. Uff. ()

Hanys_

Sakra, co tam dělal Madsen s Jonesem? Chlapi, to fakt máte zapotřebí vzít každou roli, která smrdí průserem už na papíře? ()

mosnak

Kecání.... první hádky... kecání... první seznámení s útočníky... kecání .... další kecání.... útok útočníků.... kecání.... všichni mrtví až hlavní hrdinku.... pomsta.... KONEC! Byla to příšerná nuda :-( ()

Hapretor

Kravina. Ale: atmosféra se mi líbila, na film mě nalákaly jména Madsen a Jones - vtipné vedlejší role, děj nebyl nudný - odsýpal, a líbilo se mi, jak na konci ona dívčina všechny přechcala. U mě jednoduchý a zábavný standard. Nepřemýšlet, jen koukat. ()

mourinho

V rámci žánru standard. Nijak neohromí, ale ani nenaštve. Potěšila role Vinnieho Jonese, která sice není nijak velká, i tak ale snímek zatraktivní. ()