Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 4daPeace
  ****

  Verdikt: ScarPoul vyhrává cenu za nejblbější věcný komentář v historii ČSFD (sorry všichni rozpocet ? trzby celosvetovo ?, hudba, atd.): ''chyba dotik autenticity ktorý by nas prinutil hlbsie sa zamysliet nad daným problemom''? Tobě chybí základní dotYk jazykovým vzděláním a přesto se odvážíš veřeně publikovat svůj psaný text. A ve filmu ti chyběl dotik autenticity? Co se takhle podívat z okna, otevřít noviny, pustit TV zprávy? Pořád nic nevidíš? Tohle není akční film, ale dokument. A hodně povedený. Škoda jen, pro mě, zbytečných Leonardových monologů, ale chápu, že jména táhnou a dokument, který má zasáhnout co největší skupinu lidí, známé jméno, kterým se bude zaštiťovat, prostě potřebuje.(19.7.2008)

 • Aiax
  **

  Přesně takhle by dokumentární film ve věku supermoderních špičkových snímků BBC, National Geographic ad. neměl vypadat. Neberu ani omluvu, že 11. hodina je primárně zaměřena na diváky environmentálními "moudry" dosud nepoznamenané, protože i informace, které každý minimálně poučený divák slyšel už stokrát, se dají podat záživněji, výživněji a živěji. Zkrátka tomu chybí scénář, dramaturgie, chytrost...stoprocentní pochvalu si zaslouží jedině překrásná vizuální stránka, jenže to nestačí.(7.4.2008)

 • Matts
  odpad!

  Už ten palakát mluví za vše... Naprosto prvoplánově natočený dokument. Tento snímek postrádá jakoukoliv koncepci. Pod obrovskou hromadou krátkých rozhovorů (jejichž vyznění je vždy stejné...musíme začít něco dělat, nebo to nedopadne dobře) a nudným hudebním podkresem je velice těžké přemýšlet nad katastrofickým stavem této planety. Hlavní - a jedinou - zprávu, kterou film přinášel, jsem pochopil v prvních pěti minutách...těch dalších devadesát byl regulerní očistec. Chtěl jsem z kina odejít, nebylo kudy. Leonardo Di Caprio je sice skvělý herec, ale do žádných větších produkčních akcí by se pouštět neměl. Přemýšlel jsem, jestli dám * za dobrý úmysl...ale nedám. Je to příšerné!!(24.9.2007)

 • lilina133
  ***

  Po vynikajúcom traileri a úžasnom plagáte, pri filme nastáva isté sklamanie...Možno je to za to, že ja na dokumenty až tak nie som, ale...rozprávanie vedcov, začne po chvíli nudiť, a keďže zaberá skoro celú minutáž je to škoda...Chcelo by to trošku ozvláštniť, prípadne prihodiť DiCapriove šteky a zábery z reality, lebo tieto dva "elementy" držia inak dosť suchý dokument nad vodou...Mohlo to byť oveľa lepšie...Škoda tvorcovia, škoda Leo, možno nabudúce, ale zámer bol dobrý a to sa musí ceniť tiež, hlavne u takého Lea DiCapria, ktorý ako hollywoodska star na niečo takéto nie je odkázaný, ale aspoň nám ukázal svoju lepšiu tvár:-))(28.4.2008)

 • Djkoma
  ***

  11. hodiny jako konkurent Inconvenient Truth opravdu příliš neuspěje. Některé okamžiky, některé myšlenky a názory jsou zajímavé a vynikající, ale většinu času dokument dojíždí na průměrnost a nezajímavost. Pár měsíců po shlédnutí si prakticky nepamatuji jediný argument nebo nápad, který autoři v dokumentu uvedly a to je oproti zmiňované Nepříjemné pravdě velká smůla. Chtělo to více inovace a nápadů, které by obyčejně pojatý dokument vylepšili na méně zapomenutelné dílo.... Ani DiCaprio tomu totiž nezabrání.(25.4.2009)

 • - V čase 17:41 a 23:37 se ve filmu objevují záběry Prahy při povodních v roce 2002. (vrrhaf)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace