Nastala chyba při přehrávání videa.
 • wendelin9
  ****

  Bohužel jsem viděla až druhou polovinu dokumentu, ale ta mě 'nadchla'... Teď si nejsem úplně jistá, jestli bych měla tento snímek hodnotit tak dobře, když jsem ho neshlédla celý, ale zkrátka mě dostal do kolen... To, že jsme zkázou planety Země a že příroda udělala největší chybu když dovolila vývoj tak nebezpečného druhu jako je člověk zní sice krutě, ale o to víc pravdivě... Na tom, že na každém z nás záleží něco bude a je čas s tím něco dělat - to je to, co si člověk má odnést....(17.4.2009)

 • lilina133
  ***

  Po vynikajúcom traileri a úžasnom plagáte, pri filme nastáva isté sklamanie...Možno je to za to, že ja na dokumenty až tak nie som, ale...rozprávanie vedcov, začne po chvíli nudiť, a keďže zaberá skoro celú minutáž je to škoda...Chcelo by to trošku ozvláštniť, prípadne prihodiť DiCapriove šteky a zábery z reality, lebo tieto dva "elementy" držia inak dosť suchý dokument nad vodou...Mohlo to byť oveľa lepšie...Škoda tvorcovia, škoda Leo, možno nabudúce, ale zámer bol dobrý a to sa musí ceniť tiež, hlavne u takého Lea DiCapria, ktorý ako hollywoodska star na niečo takéto nie je odkázaný, ale aspoň nám ukázal svoju lepšiu tvár:-))(28.4.2008)

 • Pepinec
  ***

  Obehraná písnička, kterou všichni umíme zanotovat zpaměti. Aby se přestala hrát, muselo by řešení téhle situace být na někom jiném, než na lidech. Jestliže jsme v roce 2007 měli 11. hodinu, co se za těch pět let změnilo? Nalijme si čistého vína, naprosto drtivou většinu lidí nezajímá, jak to tady bude vypadat za 500 let. Těch nějakých sedmdesát, co nám současníkům zbývá, to jistě vydrží, a pak... Ať třeba tají ledy, že? Jestli je něco šílenějšího než alibismus, tak týmový alibismus. Nutno ale říct, že tento dokument není natočen takovým stylem, který by měl šanci někoho výrazněji oslovit nebo snad vystrašit...(1.3.2012)

 • Matts
  odpad!

  Už ten palakát mluví za vše... Naprosto prvoplánově natočený dokument. Tento snímek postrádá jakoukoliv koncepci. Pod obrovskou hromadou krátkých rozhovorů (jejichž vyznění je vždy stejné...musíme začít něco dělat, nebo to nedopadne dobře) a nudným hudebním podkresem je velice těžké přemýšlet nad katastrofickým stavem této planety. Hlavní - a jedinou - zprávu, kterou film přinášel, jsem pochopil v prvních pěti minutách...těch dalších devadesát byl regulerní očistec. Chtěl jsem z kina odejít, nebylo kudy. Leonardo Di Caprio je sice skvělý herec, ale do žádných větších produkčních akcí by se pouštět neměl. Přemýšlel jsem, jestli dám * za dobrý úmysl...ale nedám. Je to příšerné!!(24.9.2007)

 • 4daPeace
  ****

  Verdikt: ScarPoul vyhrává cenu za nejblbější věcný komentář v historii ČSFD (sorry všichni rozpocet ? trzby celosvetovo ?, hudba, atd.): ''chyba dotik autenticity ktorý by nas prinutil hlbsie sa zamysliet nad daným problemom''? Tobě chybí základní dotYk jazykovým vzděláním a přesto se odvážíš veřeně publikovat svůj psaný text. A ve filmu ti chyběl dotik autenticity? Co se takhle podívat z okna, otevřít noviny, pustit TV zprávy? Pořád nic nevidíš? Tohle není akční film, ale dokument. A hodně povedený. Škoda jen, pro mě, zbytečných Leonardových monologů, ale chápu, že jména táhnou a dokument, který má zasáhnout co největší skupinu lidí, známé jméno, kterým se bude zaštiťovat, prostě potřebuje.(19.7.2008)

 • - V čase 17:41 a 23:37 se ve filmu objevují záběry Prahy při povodních v roce 2002. (vrrhaf)