Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  ***

  Obehraná písnička, kterou všichni umíme zanotovat zpaměti. Aby se přestala hrát, muselo by řešení téhle situace být na někom jiném, než na lidech. Jestliže jsme v roce 2007 měli 11. hodinu, co se za těch pět let změnilo? Nalijme si čistého vína, naprosto drtivou většinu lidí nezajímá, jak to tady bude vypadat za 500 let. Těch nějakých sedmdesát, co nám současníkům zbývá, to jistě vydrží, a pak... Ať třeba tají ledy, že? Jestli je něco šílenějšího než alibismus, tak týmový alibismus. Nutno ale říct, že tento dokument není natočen takovým stylem, který by měl šanci někoho výrazněji oslovit nebo snad vystrašit...(1.3.2012)

 • Skip
  ***

  Dokument na velmi závažné téma vlivu člověka na planetu Zemi, trpí neskutečnou neschopností tvůrců natočit film který by v devadesátiminutové stopáži dokázal udržet divákovu pozornost, což je strašná škoda. Snaha nahustit do hlav lidí co nejvíc informací je zde zcela kontraproduktivní, když po půl hodině už ztrácíte zájem, protože se jaksi nedaří vizuálně zaujmout, a to je u filmu velké mínus. Fakt škoda, protože informace ve filmu obsažené jsou hodně alarmující.(29.11.2010)

 • bruceman7
  ****

  Souhrn těch nejušlechtilejších (bohužel nereálných/nerealizovatelných) myšlenek, pocházejících z hlav těch nejkompetentnějších lidí. Ve výsledku je to však jen jakási recyklace vykřičníků a pravd (ikdyž s určitýma řečenýma věcma lze polemizovat), které každý jen trochu více přemýšlející člověk zná. A agitka. Nemá smysl se šířeji rozepisovat, rozhodně to však stojí za to vidět. Jen tak bokem bych snad dodal, že vyznění celého dokumentu je spíš smutné, než pozitivní, když objektivně jediné řešení současný planetární šlamastyky má vzhledem k povaze člověka podobu jeho "fyzického omezení". Nakonec - dobře to řekl terminátor, že člověk má v povaze sebezničení. No, nějak to ve mě probouzí chuť zkouknout Dvanáct opic.(30.12.2013)

 • wendelin9
  ****

  Bohužel jsem viděla až druhou polovinu dokumentu, ale ta mě 'nadchla'... Teď si nejsem úplně jistá, jestli bych měla tento snímek hodnotit tak dobře, když jsem ho neshlédla celý, ale zkrátka mě dostal do kolen... To, že jsme zkázou planety Země a že příroda udělala největší chybu když dovolila vývoj tak nebezpečného druhu jako je člověk zní sice krutě, ale o to víc pravdivě... Na tom, že na každém z nás záleží něco bude a je čas s tím něco dělat - to je to, co si člověk má odnést....(17.4.2009)

 • neoBlast
  **

  Rádoby filmová báseň, která až moc spoléhá na významné osobnosti před kamerou jako jsou Gorbačov, Hawking či božský Leo, nepřináší ale absolutně nic nového a působí spíše jenom jako takové devadesátiminutové hrčení a fňukání nad rozlitým mlíkem (nuda). Velkohubá 11. hodina se snaží bohužel neefektivně shrnout všechna témata tak typická pro dnešní "sociální" dokumenty, od globálního oteplování po kritiku konsumerismu čímž zaostává proti oněm specializovaným bratříčkům (třeba obligátní Nepříjemná prada, kritický Zeitgeist a spousta dalších). 45 %(28.11.2011)

 • - V čase 17:41 a 23:37 se ve filmu objevují záběry Prahy při povodních v roce 2002. (vrrhaf)