Série(6) / Epizody(160)

Se Shaunem vládne na farmě chaos! Shaun rozhodně nejde se stádem - právě naopak, stádo se pod jeho vedením pouští do různých činností, které klidné údolí mění na pastvinu plnou zmatků. Shaun s kamarády nedávají šanci pasteveckému psu Bitzerovi, který se snaží utajit, co všechno se děje za farmárovými zády. Každý den přináší nové dobrodružství se Shaunem! 8 Béé...zvadných příběhů: Rozcvička se Shaunem Koupání Aportování Donáška Obraz Česáči jablek Strašidelná noc Drak. (oficiální text distributora)

-tHESWINe-

Skvělá zábava pro malé i velké. Nemůžu se dočkat až tohle ukážu dětem. Jen snad: proč musí být prasátka negativci? ()

LakiyL

Vtipná oddychová komédia nie len pre tých najmenších. Príbehy ovčieho stáda a ovce Shaun, ktorá ,,múti" vodu na zvieracej farme. Niekedy si zo psa Bitzera robí srandu, inokedy mu pomáha. Prítomné sú aj iné zvieratá ako susedné prasce, koza, ktorá všetko požerie, alebo zúriaci býk. ()

J.X.S

Na prvý pohľad seriál pre deti, no dokáže sa na ňom pobaviť celá rodina. Každý príbeh je zaujímavý a vtipný. Nech žije plastelína! :-) ()

Nawri

Malé roztomilé ovečky, stačí 5minut a dokonale vás to uklidní. To miminečko je k sežrání, ale největší profík je vyžraná ovce. Ten borec je typickej anglán, z těch kotlet nemůžu :D, možná by mohl být líp vykreslený(vyplastelínovaný) pes, ale co už, 5 béé, teda hvězd jak vyšitých. Jo a zapomněl bych na ty prasata, gangsteři jak sviňa :)) ()

Pharlap

Animace žije! Obrovská radost, že někdo udělal seriál pro děti i dospělé... každej si s epizod vezme něco jiného. ()

pe3czech

Cože? na světě existuje takový seriál a já o něm do teď(7/09) nevěděl?? Ach, jsem to ale břídil, co zaspal dobu!! Honem s ovečkou do mé TOP 10! ()

boombang

Neskutečně vtipné, mám přímo záchvaty smíchu, a to i po dvacátém shlédnutí. Roztomilá a chytrá ovečka, ostatní ovce, u nichž člověk nikdy neví, kolik jich je, snaživý pes, který to vždycky odskáče, naprosto sviňská prasata a k tomu všemu nešikovný a neustále překvapovaný farmář. Za takovou legraci je pět hvězd málo. Moje nejoblíbenější epizoda je asi ta s lepidlem. Bééé! ()

Hollister

Další geniální dílko od Ardmanů. Všechny díly zábavné, milé a vtipné. Nevím jak dítka, kterým je Shaun primárně určen, já se u něj vždy bavím náramně ()

Ivoman

Nádherně zpracované krátké díly, které mají svůj příběh a v každém dílu se něco děje. Na tohle se rádi podíváte se svými dětmi a když nikdo není doma, tak i sami. :-P ()