Série(6) / Epizody(160)

Se Shaunem vládne na farmě chaos! Shaun rozhodně nejde se stádem - právě naopak, stádo se pod jeho vedením pouští do různých činností, které klidné údolí mění na pastvinu plnou zmatků. Shaun s kamarády nedávají šanci pasteveckému psu Bitzerovi, který se snaží utajit, co všechno se děje za farmárovými zády. Každý den přináší nové dobrodružství se Shaunem! 8 Béé...zvadných příběhů: Rozcvička se Shaunem Koupání Aportování Donáška Obraz Česáči jablek Strašidelná noc Drak. (oficiální text distributora)

ElFifo

Absolutně vychytaná záležitost vyvolávající nutkavost dát si ihned díl další...a další...a další...a béééé...:)| 5* pro první 2 série (40dílů). 3.série změnila animaci některých figur..překvapivě k horšímu a buhužel stejně tak naložila i s dříve tak nápaditým humorem. Už to prostě není ono a fakt nechápu proooč?..béééé ;( ()

tuxie

Naprosto pozoruhodný počin, skvostná zábava, nápaditost tvůrců dýchá každou sekundou, spád, detailní provedení = dokonalá pokoukání pro všechny od 1-100+ let :) Hlavní rozdíl oproti Tomu a Jerrym a vlastně všem americkým potrhlostem spočívá v jemnosti, nenásilí a jemném, evropském humoru. ()

lord_styx

Roztomilé, zábavné, geniální. Asi nejlepší dětský seriál co jsem měl možnost vidět. Tolik se u žádné jiné pohádky nezasměju! ()

ziziko

Naprosto geniální seriál! Tento typ humoru zbožňuju. Člověk se u toho fakt skvěle odreaguje. Naprosto nejvíc na tomto seriálu miluju tu malou ovečku - ten její jeden malý zub, skvělý poťouchlý výraz, miminkovské bečení, dudlík.... nebo to mlácení klackem do malířského plátna a její sledování hororu...smála jsem se v kuse několik minut :D A ta úvodní písnička je pěkně chytlavá. It´s Shaun the sheep...bééééééééééé :D ()

elliniass

Ovečkou jsem vážně uchvácená. Myslím, že ani nemusím vyzdvihávat umělecké provedení, protože nezaměnitelná animace plastelínou to provede za mě. Do nebes bych spíše vynesla fakt, že Ovečka je nemluveným počinem, což znamená, že gesta postav "promlouvají" o to více a zárověň umocňují zážitek jak malých, tak velkých diváků. ()

Ellush

Tento druh animace mám ráda a pro rebelskou ovečku Shaun mám vážnou slabost. Já už při znělce, kdy si Shaun pročesává šošolku na hlavě, čůrám smíchy. ()

popo666

Chytlave, pekne naanimovane. Mam slabost pre Timmyho! Top "vecernicek", ktory pobavi aj dospelych. Este aj zvuckaje chytlava. ()

BarVo

Chcela by som mať v detstve takéto večerníčky. Tie, čo som mala možnosť sledovať ja ako dieťa, boli riadnou skúškou psychohygieny. Počnúc Mackom Uškom, cez Indiánske rozprávky a končiac Zlatou bránou. Keď to človek dnes vidí, je rád, že to prežil bez psychickej ujmy. ()

StrixCZ

Naprosto parádní záležitost - pro mě osobně lepší než Wallace a Gromit (srovnávám především s Prokletím králíkodlaka - ostatní jsem zatím neviděl). Klasická animace má svoje nezpochybnitelné kouzlo - a tady je nám navíc servírována skutečnými mistry v oboru. Milá, vtipná a svižná "pohádková" série, která dokáže pobavit malé i ty větší... :o) 95% ()

987Castiel

Nie je absolútne čo riešiť, teší ma aj v 21. storočí sa nájde normálna rozprávka, ktorá mi pripomínala všetky tie topky z detstva. Mať deti okamžite im to púšťam namiesto iných nových predigitalizovaných somarín, ktoré z detí robia retardov. Nájde pri tom zábavu aj dospelý človek, humor a animácie sú geniálne. Máte voľných 7 minút? Nič lepšie nenájdete! ()

kolly13

Nejoblíbenější ovečka široko daleko, napříč generacemi. Vtip, animace i příběh. Co si víc přát s dětmi? ()