Detektiva Chana (Nicholas Tse) čeká velký životní okamžik. Ve chvíli, kdy jeho nastávající v místním klenotnictví vybírá svatební prsteny, je před obchodem přepaden obrněný vůz s penězi. Mohutnou explozi, která loupež provází, dívka nepřežije. Chan od té doby prahne po pomstě, lupiči však zmizeli beze stopy. O šest měsíců později Chan při řešení jiného případu na vrahy své snoubenky narazí. Začíná hongkongská akční podívaná se skutečně adrenalinovou náloží: vzrušující honičky, dynamické přestřelky, vše (včetně humoru) v ideálně namíchaném filmovém koktejlu. Spravedlnost se neobejde bez tvrdých pěstí. Hongkongská akční podívaná s adrenalinovou náloží. Legendy bojových filmů Jackie Chan a Jet Li se pomalu stahují z akční kinematografie, ale mezitím v Hongkongu dospěla nová generace fyzicky zdatných herců. Jejich filmy kombinují reálné fyzické dovednosti aktérů se speciálními efekty pro maximální adrenalinový atak na diváka...
Na tradičně prostinký a schematický příběh jsou navěšeny spektakulární akční sekvence, v nichž herci předvádí dech beroucí kung-fu souboje a krkolomné kaskadérské kousky, které nekřiklavě překračují hranice fyzikálních zákonů. Vznikl tak další famózní důkaz, že centrem bojových filmů i dnes zůstává Hongkong. (oficiální text distributora)

Cedr

Typický Hong Kongský akční snímek. Skvělé a velmi svižné mega-souboje, příběhové motivy ala láska/přátelství/zrada. Sympatičtí hrdinové a zlý padouchové. Sem tam nějaký ten fórek na ulechčení. ()

terunka003

Akční, brutální, drsné, bojové, emoční, statečné, napínavé, strhující. Tedy ty bojové scény, a ještě bez kaskadérů, se divím, že ty herci ještě žijou. Občas mě to bolelo za ně. Děj jednoduše o pomstě, jak z jedné, tak z druhé, dokonce i ze třetí strany. Konec se neobejde bez slz, přesto jsem se velmi bavila. Film, ve kterém se neustále něco děje. ..děti v autobuse byly suprový.. ()

VanTom

Trojice osobně zainteresovaných policistů nahání nebezpečnou zabijáckou skupinku zlodějů. Klasicky po asijsku emočně vyhrocené drama boduje ještě svou skvělou, kaskadérsky náročnou (přestože "drátově" nadpřirozenou, nejen kung fu soubojovou) akcí. ()

piserius

Další z řady asijských akčních kriminálek, kde se předvádí většinu času bojové umění. Je zde i příběh, který může pro někoho být trochu překvapivý, ale pro mnoho z diváků také nepřinese nic nového, každopádně boje jsou zde zase excelentní. ()

Seti

Klasická asijská kriminálka - béčkový scénář, ve kterém se hodně těžko orientujete, protože jsou všichni stejní a nevíte kdo je kdo, je vyvážen skvělou akcí, kde to každému kope až hanba (nad všemi samozřejmě ční neporazitelný Jing Wu, který s přehledem zvládá všechny tři hlavní hrdiny jen rukama a jednou nohou). Občas sice zamrzí viditelné dráty, ale jinak na Asii celkem slušná záležitost. ()

jondoe

Po velmi pozityvnom percentualnom hodnoteni som po dlhsom case znovu raz siahol po azijskom akcnom filme. Znovy som vsak presvedcil, ze mne jednoducho filmy z dalekeho vychodu nic nehovoria. V tomto pripade pribeh sice nie je zly, ale dialogy su velmi naivne a herci totalne nedoveryhodny. Rezia a akcne suboje celkom usli, a to je asi tak vsetko co mozem na filme pochvalit. A je mi to velmi luto. Aziati su vyborny bitkari a je velka skoda, ze nie su aj dobry herci a pribeh takmer vzdy prepalia. Keby sa este naucili poriadne hrat a filmovat urcite by sa jednalo o ovela uchadzajucejsie filmy. Toto je bohuzial trapne, tapajuce, zdlhave a poriadne naivne. ()

hefoo

Naprosto super akčák, skvelý príbeh, vykony hercov(najmä Jackieho syn ktory to zahral fakt bravurne ta finalna scena dost silná), skvelé akcne sceny, akcie, Wu Jing ako hlavný záporák, čo viac chcete? 95% ()

FARGO

Uaaaaaaa za tu naprosto parádní poslední bitku, ta hodina a pul dialogových muk doopravdy nestojí. Cely film je akční maraton, kde se pořád něco děje. Problém je, že je to nehorázný scénáristický patos s hodně nepovedenými dialogy, které tahají za uši a jen jedinou choreograficky zajímavou scénou. ()

Zombi

Musím říct, že v souboji s Flash Pointem nakonec vyhrává Invisible Target, sice to také není žádná ultimátní vypalovačka, ale určitě je o řád zábavnější. Jen ta zábavnost je občas nechtěná, třeba když maník hodí do chodby výbušninu a vybuchuje postupně celá chodba, jako by byla celá podminovaná a jednotlivé nálože vybuchovaly se sekundovým spožděním, nebo připlácnou bombu na přední sklo auta a výbuch jde z pod auta a vyhodí ho 3 metry do vzduchu, nebo skupina 5 policajtů s pistolema běží v houfu po silnici proti zlodějům se samopalama, ať žije pud sebezáchovy :o) Na druhou stranu souboje jsou docela dobré, jen občas jsou "vidět" dráty. Jak jsem řekl, libilo se mi to víc než Flash Point, takže 3 lepší hvězdy. ()

husokachna odpad!

Demence hlavních hrdinů je do nebe volající. Demence hlavních záporáků je ještě o stupínek výš. Honkongský akční film mám docela rád, ale tohle? Při sebemenší zámince usiluje o život ústřední trojice kopa lidí s mačetami (kde sakra vzali ty mačety???) a záporná sedmice (nebo kolik jich je) střílí po všem co se pohne a co se nepohne vyhodí pro jistotu do vzduchu. No a ten závěr? To už jsem se ani nemohl smát, bylo to spíš smutný. Lepší scénář by napsal můj retardovaný soused. Chtěl jsem dát dvě hvězdičky za ucházející akční scény, ale vysoké hodnocení většiny ostatních mě donutilo sáhnout po odpadu. Ten film si to zaslouží. ()

Brejlil

Začátek navnadí neuvěřitelným způsobem, zvláště zatčení vypadá dobře. Jenže pak je asi nejlepší posunovat se rychloposuvem, nebo se soustředit přímo na jazyk v marné snaze naučit se kantonskou čínštinu. Lepší je neposlouchat sáhodlouhé dialogy o ničem ve velmi patetickém provedení. A konec, který trvá asi 40 minut se bohužel změnil v nepřiliš přehledný a velmi nelogický chaos, kde zaujmou jen některé jednotlivosti. ()

honelnik

Svatá panenko Marie Podsrpenská, vidíš to? Raz darmo, to že má človek šikmé oči, vie skákať 4m do výšky a pritom otvoriť pivo riťou ešte neznamená, že z toho bude dobrý film. Pri pohľade na 2x5* mi zase raz prijde na um otázka či som nesledoval iný film ako kolegovia okolo. Už prvých 5 minút sa mi zdalo prudko podivných (hlavne hudba sťaby Beethoven /pes, nie dojčlanďák/ hneď v prvej scéne, ona ta hudba je celá ako keby ju skladal Walt Disney, ale nie tak dobrá) ale takýto prúser som nečakal. Máme tu dvoch tvrdých policajtov čo kašlú na predpisy a neváhajú rozmlátiť pol obytného bloku aj so svadbou pri bežnej zatýkačke obtlstlého polo-mafiána, jedného policajta-skautíka-blbečka (pritom ale ťažký kungfu borec) a ešte štvorčlenné komando vraždičov s účesmi ani Feri Mikloško. Zabijáci sa vyznačujú tým, že sú nesmierne kool - brýle jak Neo, maník nemá problém vykopnúť policajtovi pištol z ruky, vytrhnúť mu mandle, vyšvacať ho nimi, v lete vysypať z pištole náboje (a to len jedným kopom!!!!) a napchať ich policajtovi do...ale šak no. Film je preplnený vskutku hlúpymi(pokazenými) zábermi, nad ktorými vyčnieva scéna kde naše komando prepadne policajtov na mieste činu a celý svoj plán si preopakujú s kalashnikovmi namierenými na policajtov...no krása. Ale ideály humanity natlačené do posledných 15 minút a epizódku o zloduchovi čo si na úteku nezabudne vytlačiť potvrdenku o prevode peňazí na zahraničný účet, ale ktorú ZABUDNE (!!!!) v tlačiarni (šak ten dej sa nejak musí pohnúť ďalej) už nemôžeme prehliadnuť. Je to kruté ale 2. Pozn - "otváranie piva riťou" je mnou čiste vymyslený úkon, ktorý sa vo filme nenachádza, ale hodí sa na ilustráciu iných neskutočných výkonov borcov v tomto filme, za niektoré by sa nemusel hanbiť ani Neo ()

Joll

Akční nářez!!! Nebudu řešit esi je lepší Flash Point nebo Invisible Tagret, prostě to neřešte a pusťte si oboje. ()

fr3ak

Ale jo, nakonec ty čtyři dám, ale přiznám se, bylo to spíše zklamání, kdyby se z těch 130 minut udělalo 80, tak by to pravděpodobně bylo na plný počet. Takhle se nám výborné akční scény prolínají s prázdnými dialogy. Škoda, mohla to být pecka, takhle je to "jen" dobrý film. ()

Hapretor

Obecně platí, že asiaté, když se snaží udělat dobrou akci, tak udělají dobrou akci. Zvlášť když tam hraje třeba Jet-Li nebo J. Chan. Když se ovšem pokouší o hyperakci, je to stupidní a postrádá to ten původní šmrnc. Takže za přehnané bitky, za plachtění vzduchem, za super mlátiče záporáka, za boj v ohnivém poli, za náraz do autobusu, a za další tyhle asian píčoviny jdou jim na konto jen ty hvězdy ***. ()

Wolvie

Tady se vykašlu na objektivitu a fakt,že mimo akční scény má ten film k ideálu daleko.Ale lepší akce u nás z Hong Kongu už zatraceně dlouho nepřistála! Chanova režie seká hodně chyb,ale celkový dojem mluví jasně - NÁŘEZ!!! ()

radagast

Hongkongská sračka o neschopnosti polície, nad ktorou sa až rozum zastavuje. A táto blbosť má cez dve hodiny. Neskutočné. ()