Detektiva Chana (Nicholas Tse) čeká velký životní okamžik. Ve chvíli, kdy jeho nastávající v místním klenotnictví vybírá svatební prsteny, je před obchodem přepaden obrněný vůz s penězi. Mohutnou explozi, která loupež provází, dívka nepřežije. Chan od té doby prahne po pomstě, lupiči však zmizeli beze stopy. O šest měsíců později Chan při řešení jiného případu na vrahy své snoubenky narazí. Začíná hongkongská akční podívaná se skutečně adrenalinovou náloží: vzrušující honičky, dynamické přestřelky, vše (včetně humoru) v ideálně namíchaném filmovém koktejlu. Spravedlnost se neobejde bez tvrdých pěstí. Hongkongská akční podívaná s adrenalinovou náloží. Legendy bojových filmů Jackie Chan a Jet Li se pomalu stahují z akční kinematografie, ale mezitím v Hongkongu dospěla nová generace fyzicky zdatných herců. Jejich filmy kombinují reálné fyzické dovednosti aktérů se speciálními efekty pro maximální adrenalinový atak na diváka...
Na tradičně prostinký a schematický příběh jsou navěšeny spektakulární akční sekvence, v nichž herci předvádí dech beroucí kung-fu souboje a krkolomné kaskadérské kousky, které nekřiklavě překračují hranice fyzikálních zákonů. Vznikl tak další famózní důkaz, že centrem bojových filmů i dnes zůstává Hongkong. (oficiální text distributora)

vygamba

No, byl by to docela pěkný film, kdyby to tolik nepřeháněli s výbuchama, jako nakonci v policejní budově, kde vhodili jeden granát do chodby a celé patro se jevilo jako podminované. Byl by také dobrý, kdyby v tom bylo trochu reálna, například hned na začátku, kdy dají na obrněný vůz na čelní sklo velice výkonnou výbušninu, pak aby toho nebylo málo, tak ještě na páté dveře a nakonec to bouchne, auto se vznese asi 20m do výšky a dopadne zase na všechna čtyři, po dopadu ale zjistíme, že čelní sklo nemá ani škrábnutí a uvnitř jsou stále živý lidé, které ti lupiči stejně musí zastřelit, aby se dostali k penězům (zde mi trochu uniklo to, proč vlastně tu výbušninu použili)... Nadruhou stranu, bojové scény se mi moc líbili, ale to bylo asi tak vše. ()

LukeSharp

Do dokonalosti nechybí moc.Ono spíše nadbývá.A to minut,kterých bylo možná až přespříliš.Ale jinak už jsem dlouho neviděl poctivou řežbu,při kterých by obyčejný člověk i při tom nejméně nebezpečném záběru, prostě chcípnul.80% ()

subic

Vizuálně dost slušná akce z produkce Hong Kongu. Příběh ale trochu pokulhává a znám lepší snímky z této produkce. ()

Emílio odpad!

Medzi slusnymi azijskymi filmami, ktore som zatial videl, necakana sracka. Film bez jedinej dobrej sceny a to podoprete az neuveritelne dementnymi dialogmi robi z tohoto "diela" vlastne svojim sposobom zaujimavost - teda ak ste ochotni pretrpiet nekonecne 2 hodiny. ()

Jardys88

Vcelku dobrý akční film s velmi dobrými bojovými scénami a najde se tu i pár dobře povedených výbuchů. Bohužel Hongkongské filmy nemám zrovna v lásce stejně jako japonské či korejské. Přijde mi to vše na jeden způsob a nevidím v tom naprosto žádnou originalitu....3* jsou akorát ()

pavont

Komu nevadia urcite specifika Hong Kongskej kinematografie a vyziva sa v akcnych scenach, bude sa bavit kralovsky a vyzera to ze syn Jackieho Chana ma tiez nieco do seba. ()

svist10

Scény, kde nikdo do nikoho nekope jsou tradičně tragédie, akce pouze průměrná, takže i když mám pro asijské filmy vyhrazenou opravdu velkou dávku tolerance, musím zařadit Neviditelný cíl do kategorie podprůměr. V postavách s naprosto šílenými jmény se orientuje na pytel, takže pak nevíte, kdo pase po kom, kdo dostal na budku a koho zabili. Ústřední trio je sice sympatické, ale i ono dokazuje, že celý děj ve všech rovinách klouže jen po povrchu. K tomu si přidejte okaté wire-fu a dostanete tristní výsledek. Tváří v tvář New police story se může jít Nan er ban se zahrabat. A dabing od North videa tomu taky zrovna neprospívá. A finále? Akční. Z něj by se dalo vytípnout pár hezkých záběrů. I díky němu je to za dvě stars. ()

Booman

Hepatitiďáčci běhali sem a tam, co 5 minut se kopali a mlatili pak chvíli jezdili a tak dokola. Tváře se měnili a v ději jsem se zřejmě ztratil během prvních deseti minut jestli jsem vlastně vůbec pochopil o co tam jde. A cíl byl víc než neviditelný stále v nedohlednu. ()

StandikK

Film má dva problémy - viděl jsem lepší akční filmy a navíc mě ti Číňane připadají nějak stejní, takže se mi děj docela pletl. ()