Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • vitekpe
  ****

  Respektuju princip useklych koncu, nicmene souhlasim s tim, ze v tomto pripade bych klidne jeste koukal dal... Protoze podivana je to paradni... Ann Dvorak radi jako diva, a jeji cesta do pekel je temer noirova..., Joan Blondell i Bette Davis jsou bezchybne (a pohledne), a Bogart s Williamem tvrdi muziku... Parada.(9.2.2011)

 • EdaS
  ****

  Pěkná ukázka rozjetého Hollywoodu z doby před Haysovým kodexem - jeden by opravdu nečekal od filmu z roku 32 takový nářez. Bette Davis nemá co hrát (ale sluší jí to) a Bogart je i v hodně vedlejší roli výrazný drsňák.(24.5.2009)

 • M.E.J.L.A.
  ****

  LeRoy se s tím opravdu nepáral - film má neuvěřitelné tempo, postavy ani divák nedostanou chvíli na odpočinek. LeRoy je v první řadě mistr zkratky - účelně pracuje s montáží, aby divákovi v co nejkratším možné čase předal co nejvíc informací. Bette Davis je ještě hodně nevýrazná a nesmělá, naopak Bogart charizmatem vůbec nešetří a scénám, ve kterých se objevuje, jasně dominuje.(5.5.2009)

 • worm14
  ****

  Zatímco první polovina je lehce utahaná, ve druhé půlce se to celé pořádně rozjede. Tak dobrá atmosféra a akce se nevidí ani u filmů o 20 let mladších. Ve své době to byl vtomhle určitě vrchol. Navíc ve filmu exceluje Bogart v roli tvrdého gangstera Harva. Největší škoda ale je, že konec byl utnutej naprosto brutálně. Doslova v nejlepším naskočí the end, prostě obrovská škoda. Jinak po všech stránkách super.(2.2.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace