Čtyři muži a dvě striptérky se vracejí z mládenecké party v New Yorku a vstupují do stanice podzemní dráhy, která je již od sedmdesátých let uzavřená. V těchto uzavřených prostorách jsou svědky brutální vraždy dopravního policisty třemi neznámými útočníky a nyní jsou nuceni bojovat o své vlastní životy. Děj filmu se odehrává v reálném čase a čerpá z filmů Johna Carpentera a filmů jako je např. DELIVERANCE. (TomikZlesa)

mala_kea

Klasický béčkový horor, kterých je spousta. Litry krve tečou proudem, ruce a nohy se také lámou. Oěpt se najde hrdina, který to vše hravě vyřeší. Takovýchto filmů by se měl člověk již vyvarovat, pokud chce zažít něco více dobrodružného a napínavějšího. Pro mě nic víc, než ztracených 90 minut. ()

Machete

Parádní jednohubka, mělo to šťávu od začátku do konce, těch 80 minut utečou jak voda, pro tento druh filmu by to mělo být max. Stojí za to. ()

Heroine odpad!

Přemýšlela jsem, jestli nedat jednu hvězdu za to, jaký si tam Scott střihnul nádherný vyvražďovací materiál... ale tenhle "horor" je tak špatný, včetně nápadu, masek, střihu i scénáře, že si to nezaslouží! ()

Hapretor

Koukáno jen kvůli Adkinsovi ... naprosto nevyužitý ... pro tohle ho byla věčná škoda ...jen na zabití času ... konec je jako obvykle debilní ... ()

helraiser

Lehce podprůměrnej až průměrnej slasher, který moc nepotěší, ale na druhou stranu ani moc nezklame. No prostě další vybíjená v řadě. Jo a mimochodem ti vraždící bezdomovci nebo co to bylo za pakáž byli dost ubohý, radši jednoho zabijáka, ale pořádnýho než bandu trapnejch a nezajimavejch troubů, což je bohužel tento příklad. Koukat se na to, ale dalo, ale žádnej hororovej orgazmus se pochopitelně nekonal. ()

fililipekk

Nadupaný bezdomáči to rozjížděj v podzemce a docela nadějně, zas tak hrozný to nebylo. Místy to bylo i navíc než na 3*, ale místy zase ne-takže je to střed. Zabijáci mi připomínali záporáky s Manhunta (PS2) a líbila se mi jejich agrese a scénka s prstenem mi pro změnu připoměla texaský masakr. ()

Clark_Kent

Příjemná oddychovka k večernímu čaji. Když jsem pak zjistil, že tam hrál mladý S. Adkins, jěště než začal s bojovkama. ()

beso74

Režisér na práškoch dal dokopy scenáristu s alzhaimerom a kameramana s parkinsonom, aby vytvoril novodobé podobenstvo o staromládeneckej rozlúčke so slobodou. A výsledok? - Postavy sa pohybujú v kruhu, čo sa vlastne na obrazovke deje divák zistí len intuíciou, roztrasený obraz nie je miestami možné sledovať. Veľká škoda, solídne herecké obsadenie, temná atmosféra i niekoľko podarenejších strašidelných scén už nezachránilo výsledný dojem. Na margo Scotta Adkinsa, ako herec v neakčnom snímku určite nedosahuje kvalít mien ako napr.Breckin Meyer či Kip Pardue, navyše v roku 2008 bol totálne neznámou nulou, preto sa niet čomu čudovať, ako dopadol... ()

intro

Čekal sem nějakou blbost, ale nakonec musím říct, že se mi Stag Night celkem líbil. Prostředí metra je vynikající a dává filmu tu správnou atmosféru. Jediný problém sem trošku viděl v hercích. Ti dobří (oběti) vypadaj jak z nějakého teen. seriálku. No jo , ale to je problém snad všech amerických filmů, takže na to si musím asi zvyknout. ()

habertek

Uvažoval jsem i nad 4*, ale pak jsem si řekl, že jsem viděl lepší filmy a dal jim 4*...Určitě doporučuju tenhle film! Nejlíp když jste doma sami, večer, miska popcornu a už sedíte schoulení v křesle, s vykulenýma očima sledujete film a do údivem utevřené pusy si cpete popcorn:) Rád tenhle film uvidím znova!!! 75% ()

Pitryx

No, i zde, jak jsem předpokládal, jsou pasáže, kde jsou jen šmouhy ve tmě a netušíte co se děje. Do toho ještě začne kameraman, asi ožralý, tou kamerou kejklat. Takže vcelku nic moc, ovšem s velmi jednoduchým dějem. Pár záběrů se ovšem povedlo a ty jsou zohledněny v hodnocení. Jinak, pokud vás baví koukat osmdesát minut do tmy… ()

Mamlas odpad!

Skupinka lidí chodí po metru a vykecává se. Taky je tam skupinka nějakých domorodců a ti je chtějí pobít. Jakmile se začně trochu něco dít, tak začne kameraman třepat kamerou jak při epileptickém záchvatu, takže tak 80% stopáže nejde vůbec sledovat, dají se jen znechuceně přeskočit. Děj primitivní, herecky mizerné, žádná postava nezaujme ničím. Snad jen ta oplácaná koza, tu člověk nepřehlédne. Typický laciný mizerný brak. (1%) ()

tremors

Pro prostředí podzemních tunelů, jeskyní a podobných míst mám slabost, takže se mi Stag Night docela líbilo. Největší slabosti tohoto filmu podle mě jsou nelogické jednání postav (někdy to opravdu bije do očí), předvídavý děj (hlavně konec) a "třaslavá" kamera. Naopak gore je docela dobrý a houmelesové mají hezkou vizáž. ()

Tristanian odpad!

Být mi pět let a nevidět jinačí film, snad bych byl napjatej... ale takhle? Maximální blbost, kde postavám přejete umřít během prvních dvaceti minut... (scénárista byl asi na pervitinu) ()

MFZB

Nie príliš originálny ale celkom zaujímavý a hlavne krvavý horor, predpokladám hixploitation, ale v tomto prípade som si nie veľmi istý. Dejovo pomerne jednoduchý z priemernou zápletkou a hlavne celkom slušnými gore efektami, pri ktorých bola kamera bohove rozstrasené a toto mi na filme vadilo asi najviac, inak nemám veľmi čo vytknúť a ešte aby som nezabudol, tak aj tá hudba dodávala filmu grády. Krátka stopáž, nudiť ma nedudil, takže v tomto prípade neni o čom, jasné 4 ()

Siki10

Velmi překvapilo,rád jsem se vrátil o 15 let zpět k hororu z prostředí metra :-) Škoda jen toho Adkinse,sakra zbytečně malá role... ()

morbido odpad!

Už dlho my neliezol nejaký film tak na nervy jak toto.Vedel som že to bude bud niečo jak Metro alebo End of the line. Bohužial je to ten prvý prípad.Metro je sračka a Stag Night snád ešte väčšia.Trojica Robov Zombie pobieha v metre a nemilosrdne nudí a lezie na nervy.Film je jedno klišé za druhým a na bubakoidné pobiehanie za chrbtom som priam alergický.Pre mna jeden z najhorších horrorov roku 2009.Jediné plus je za hlavu v kolajniciach(čo je asi ideálny osud pre režiséra, pre výstrahu ostatným).5% navrch zato, čo je ale všetko čo film ponúka.No a koniec bol to najväčšie klišé zo všetkých totálne predvídatelný a pripravený na prípadné pokračovanie čo je my ale uplne jedno lebo keby vzniklo aj 1000 dielov stag night a mali by 100% hodnotenie nikdy to nepozrem.5% odpad!THIS MOVIE SUCKS! ()